Subban je v NHL veľmi obľúbený.
Subban je v NHL veľmi obľúbený. (Autor: TASR/AP)
SITA|4. jún 2017 o 09:11

V posledných minútach duelu sa hráči oboch tímov sústredili skôr na provokácie a vyvolávanie šarvátok.

NASHVILLE. Hokejisti Nashvile Predators triumovali nad hráčmi Pittsburghu Penguins 5:1 v sobotňajšom treťom zápase finále play-off severoamerickej NHL a znížili stav série na 1:2.

V posledných minútach duelu hokej išiel bokom a hráči oboch tímov sa sústredili skôr na provokácie a vyvolávanie šarvátok.

Do ostrej slovnej výmeny sa dostal i kapitán Pittsburghu Sidney Crosby s domácim hviezdnym obrancom P.K. Subbanom.

"Povedal mi, že mi smrdí z úst. Pred zápasom som použil ústnu vodu, takže naozaj neviem, o čom hovoril," smial sa po víťazstve veselý Subban.

"Väčšinou, keď vznikajú slovné prestrelky na ľade, hovorí sa o hre, prípadne to môže byť niečo osobné. On mi povedal, že mi smrdí z úst. Naozaj nechápem prečo," dodal rodák z Toronta.

Ryba na ľade. Pozrite si najlepšie zábery z tretieho finálového zápasu: fotogaléria

4.6.2017

Na obranu dvadsaťosemročného beka sa postavil aj gólman Nashvillu Pekka Rinne. "Je to elegantný chlapík, vždy sa o seba stará," vyhlásil fínsky brankár.

Finále o Stanleyho pohár pokračuje v pondelok 5. júna štvrtým súbojom opäť v Bridgestone Arene v Nashville. Informácie zverejnila oficiálna stránka NHL.

Domov»Hokej»NHL»Keď ide hokej bokom. Crosby mi povedal, že mi smrdí z úst, hovorí obranca Nashvillu