Tri góly a skvelý výkon. Pozrite si, ako Slováci porazili majstrov Európy

Skvelí slovenskí fanúšikovia sa ukázali aj v zápase so Švédskom.
Skvelí slovenskí fanúšikovia sa ukázali aj v zápase so Švédskom. (Autor: TASR)
Martina Janíková|23. jún 2017 o 01:12

Slovenskí mladíci vyhrali nad Švédskom 3:0.

BRATISLAVA. Slováci vo svojom záverečnom zápase v základnej A-skupine porazili Švédsko.

Zverenci Pavla Hapala zvíťazili nad majstrami Európy 3:0 a získali dôležité tri body.

Prvý gól stretnutia strelil už v piatej minúte Martin Chrien, v prvom polčase pridal druhý presný zásah Jaroslav Mihalík. V druhom polčase sa gólovo presadil aj Ľubomír Šatka, ktorý v základnej zostave nahradil Martina Valjenta.

Slováci v skončili v skupine, ktorú vyhrali Angličania na druhom mieste. Získali šesť bodov za dve víťazstvá a stále môžu postúpiť do semifinále. Slovenskí mladíci musia počkať na výsledky zápasov v ostatných skupinách.

Pozrite si, ako mladí Slováci porazili Švédov: fotogaléria

23.6.2017

Domov»Futbal»Reprezentácie»Tri góly a skvelý výkon. Pozrite si, ako Slováci porazili majstrov Európy