Zľava strieborný Mario Sanzullo, víťaz Marc-Antoine Oliver a bronzový Timothy Shuttleworth. (Autor: TASR/AP)
TASR|15. júl 2017 o 12:08

Francúzsky plavec uspel v tesnom súboji.

BUDAPEŠŤ. Slovenský reprezentant Peter Gutyan skončil na 54. priečke v sobotňajších pretekoch v diaľkovom plávaní na päť kilometrov na 17. majstrovstvách sveta v Budapešti.

Časom 54:31,40 minúty zvíťazil Marc-Antoine Oliver z Francúzska pred Talianom Mariom Sanzullom a Timothym Shuttleworthom z Veľkej Británie.

MS v plávaní 2017

Diaľkové plávanie mužov - 5 km:

1.Marc-Antoine OliverFrancúzsko54:31,40 min
2.Mario SanzulloTaliansko+ 0,70 s
3.Timothy ShuttleworthV. Británia+ 10,70 s
54.Peter GutyanSR+ 5:53,10 min

Domov»Ďalšie športy»Majstrom sveta na päťkilometrovej trati sa stal Oliver, Gutyan skončil v šiestej desiatke