Slováci v neoficiálnom prípravnom zápase prehrali s Kosovom

Tréner Ivan Rudež (vľavo) a Mário Ihring.
Tréner Ivan Rudež (vľavo) a Mário Ihring. (Autor: TASR)
SITA|18. júl 2017 o 21:00

Zápas sa hral bez účasti divákov a médií.

BRATISLAVA. Slovenskí basketbalisti prehrali v utorok s Kosovčanmi 61:69 v neoficiálnom prípravnom stretnutí v bratislavskej Hant aréne.

Zápas sa odohral za zatvorenými dverami haly na Pasienkoch, bez účasti divákov a médií. Najlepším strelcom Slovenska bol s 12 bodmi Michal Fusek.

Prípravný zápas:

Slovensko - Kosovo 61:69

Najlepší strelec SR: Fusek 12

Zverencov trénera Ivana Rudeža čaká s Kosovom odvetný zápas v stredu od 16:30 opäť v Hant aréne, tentokrát už s prítomnosťou verejnosti.

Slovenskí reprezentanti odohrali v Hant aréne minulý týždeň v stredu prvý prípravný zápas s Macedónskom, ktorý za zatvorenými dverami vyhrali 89:74.

Druhý oficiálny duel o deň neskôr sa napokon nedohral, keď v piatej minúte tretej štvrtiny macedónsky hráč inzultoval jedného z rozhodcov.

Údajne mal Aleksandar Kostovski opľuť jedného z arbitrov.

Pozrite si, ako až do inzultácie prebiehal duel Slovensko - Macedónsko: fotogaléria

18.7.2017

Domov»Halové športy»Basketbal»Slováci v neoficiálnom prípravnom zápase prehrali s Kosovom