Kostarike pomohol vlastný gól súpera, do semifinále Gold Cupu postúpili aj USA

Kostaričanom sa podarilo neinkasovať a svojho súpera napokon zdolali.
Kostaričanom sa podarilo neinkasovať a svojho súpera napokon zdolali. (Autor: TASR/AP)
TASR|20. júl 2017 o 08:07

S turnajom sa rozlúčili hráči Panamy a Salvádoru.

PHILADELPHIA. Futbalisti Kostariky a domácich Spojených štátov amerických sa stretnú v semifinále CONCACAF Gold Cupu.

Kostarika zdolala v noci na štvrtok vo štvrťfinálovom zápase Panamu 1:0 vlastným gólom Anibala Godoya z druhého polčasu. USA si takisto vo Philadelphii poradili so Salvádorom 2:0, keď oba góly strelili do konca prvého polčasu.

Zostávajúce štvrťfinálové dvojice tohtoročných majstrovstiev Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku tvoria Mexiko - Honduras a Jamajka - Kanada.

Pozrite si najlepšie momentky zo stretnutie Kostarika - Panama (1:0): fotogaléria

41. Gonzalez, 45.+2 Lichaj

Domov»Futbal»Reprezentácie»Kostarike pomohol vlastný gól súpera, do semifinále Gold Cupu postúpili aj USA