Barcelona začala prípravu úspešne, triumf nad Juventusom zariadil Neymar

Neymar sa snaží obísť brankára Juventusu Gianluigiho Buffona.
Neymar sa snaží obísť brankára Juventusu Gianluigiho Buffona. (Autor: TASR/AP)
TASR|23. júl 2017 o 09:36

Katalánci zdolali na Medzinárodnom pohári majstrov v USA Turínčanov 2:1. V druhom zápase PSG nestačil na Tottenham.

Medzinárodný pohár majstrov:

ORLANDO (USA)

Juventus Turín - FC Barcelona 1:2 (0:2)

Góly: 63. Chiellini - 15. a 26. Neymar

Paríž St. Germain - Tottenham Hotspur 2:4 (2:2)

Góly: 6. Cavani, 36. Pastore - 11. Eriksen, 18. Dier, 82. Alderweireld, 88. Kane (z 11 m). ČK: 46. Trapp (PSG)

EAST RUTHERFORD, ORLANDO. Futbalisti Paríža St. Germain neuspeli vo svojom druhom vystúpení na Medzinárodnom pohári majstrov v USA.

V noci na nedeľu podľahli v Orlande Tottenhamu Hotspur 2:4. Francúzsky vicemajster však hral celý druhý polčas iba s desiatimi hráčmi.

Krátko po prestávke za stavu 2:2 dostal červenú kartu brankár PSG Kevin Trapp, ktorý zahral rukou mimo šestnástky. Účastník anglickej Premier League presilovk" využil, keď v závere strhol víťazstvo na svoju stranu zásahmi Tobyho Alderweirelda a Harryho Kanea z pokutového kopu.

Úspešný vstup do predsezónneho prípravného podujatia má za sebou aj FC Barcelona. Katalánci zvíťazili nad Juventusom Turín 2:1.

Oba ich góly strelil Neymar. Na Medzinárodnom pohári majstrov hrajú tiež AS Rím, Real Madrid, Manchester United a Manchester City.

Juventus Turín prehral na Medzinárodnom pohári majstrov v USA s FC Barcelona: fotogaléria

23.7.2017

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Barcelona začala prípravu úspešne, triumf nad Juventusom zariadil Neymar