O víťazovi rozhodol penaltový rozstrel. Manchester United zdolal Real Madrid

Hráči Realu Madrid prehrali s Manchestrom United.
Hráči Realu Madrid prehrali s Manchestrom United. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|24. júl 2017 o 08:54

V riadnom hracom čase sa duel skončil nerozhodne 1:1.

SANTA CLARA. Futbalisti Manchestru United uspeli v noci na pondelok v americkej časti Medzinárodného pohára majstrov nad Realom Madrid 2:1 na strely zo značky pokutového kopu po tom, ako sa stretnutie v riadnom hracom čase skončilo 1:1.

Z desiatich exekútorov až siedmi hráči jedenástku nepremenili. Za United premenili penaltu iba Henrich Mchitarjan a Daley Blind, jediným úspešným mužom v drese Realu bol Luis Quezada.

Zápas sledovalo na štadióne Levi's, domovskom stánku klubu amerického futbalu San Francisco 49er, 70-tisíc divákov. Pre madridský Real to bol prvý prípravný zápas na novú sezónu a okrem Sergia Ramosa a Cristiana Ronalda nastúpil v najsilnejšom zložení.

Real Madrid a Manchester United sa stretli aj v príprave v USA. Takto prebiehal ich zápas: fotogaléria

7.8.2017

Jesse Lingard poslal anglický tím do vedenia v závere prvého polčasu, Casemiro vyrovnal za španielske mužstvo v 69. minúte, keď premenil jedenástku.

Na predsezónnom prípravnom podujatí hrajú aj Paríž St. Germain, AS Rím, Juventus Turín, FC Barcelona, Manchester City a Tottenham Hotspur.

Medzinárodný pohár majstrov v USA:

Real Madrid - Manchester United 1:1, 1:2 v jedenástkovom rozstrele
Góly:
69. Casemiro (z 11 m) - 45.+1 Lingard

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»O víťazovi rozhodol penaltový rozstrel. Manchester United zdolal Real Madrid