V druhom polčase padli štyri góly. Tottenham v divokom zápase prehral s AS Rím

Divoký zápas v USA vyhral AS Rím.
Divoký zápas v USA vyhral AS Rím. (Autor: TASR/AP)
TASR|26. júl 2017 o 08:39

Taliansky tím vyhral gólom z nadstaveného času.

HARRISON. Futbalisti AS Rím zvíťazili v prípravnom zápase v USA nad Tottenhamom Hotspur 3:2.

V Red Bull Arene v Harrisone videlo 26.192 divákov na tribúnach v prvom polčase len gól argentínskeho stredopoliara Diega Perottiho z penalty v 13. minúte, po ktorom účastník Serie A viedol 1:0.

V druhom polčase padli až štyri góly. V 70. minúte Turek Cengiz Under zvýšil na 2:0, ale klub Premier League vyrovnal po zásahoch Harryho Winksa a Vincenta Janssena v 87., resp. v 90.+1 minúte.

Výhru talianskeho klubu však v 90.+2 minúte zariadil 18-ročný útočník AS Rím Marco Tumminello.

Tottenham v divokom zápase podľahol AS Rím. (Fotogaléria): fotogaléria

26.7.2017

Prípravný zápas:

Tottenham Hotspur - AS Rím 2:3 (0:1)

Góly: 87. Winks, 90.+1 Jenssen - 13. Perotti (z 11 m), 70. Under, 90.+2 Tumminello

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»V druhom polčase padli štyri góly. Tottenham v divokom zápase prehral s AS Rím