Žilina v prípravnom zápase prehrala s Trabzonsporom, gól strelil i Kucka

Juraj Kucka v drese Trabzonsporu.
Juraj Kucka v drese Trabzonsporu. (Autor: TASR)
SITA|26. júl 2017 o 20:29

Slovenský majster nestačil na tureckého súpera.

ŠAMORÍN. V prípravnom futbalovom stretnutí úradujúceho slovenského majstra MŠK Žilina a účastníka najvyššej tureckej súťaže Trabzonspor sa v Šamoríne zrodila prehra Žiliny 3:4.

Skóre zápasu otvoril v 25. minúte hráč domácich Róbert Polievka. Hostia dokázali stav duelu do prestávky otočiť, presadili sa Slovák Juraj Kucka a Ugur Demirok z pokutového kopu.

Žilinčania v 49. minúte kurióznym spôsobom vyrovnali na 2:2, jeden z obrancov tureckého tímu pri snahe odkopnúť loptu trafil Kristiána Valla do hlavy a odtiaľ sa lopta odrazila do siete. O deväť minút neskôr sa presadil po druhý raz v zápase Róbert Polievka a slovenský tím opäť viedol.

Jednogólový náskok mu vydržal iba šesť minút, v 64. minúte sa zapísal do listiny strelcov Theo Bongonda. Na konečných 4:3 pre Trabzonspor upravil v 82. minúte Okay Yokuslu. V drese Trabzonsporu zasiahli do zápasu aj slovenskí reprezentanti Ján Ďurica, Matúš Bero a Juraj Kucka.

Prípravný zápas:

MŠK Žilina (SR) - Trabzonspor (Tur.) 3:4 (1:2)

/hralo sa v Šamoríne/

Góly: 25. a 59. Polievka, 49. Vallo - 29. Kucka, 45.+ Demirok (z pok. kopu), 64. Bongonda, 82. Yokuslu

Gólový zostrih:

Záznam celého stretnutia:

Domov»Futbalnet»Žilina v prípravnom zápase prehrala s Trabzonsporom, gól strelil i Kucka