Milánsky Inter zdolal Chelsea, Škriniar odohral celé stretnutie

Milan Škriniar pózuje s dresom Interu Miláno.
Milan Škriniar pózuje s dresom Interu Miláno. (Autor: TASR)
SITA|29. júl 2017 o 16:12

Slovenský futbalista patril medzi troch hráčov Interu, ktorí odohrali celý zápas.

SINGAPUR. Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v sobotňajšom stretnutí Medzinárodného pohára majstrov 2017 na Národnom štadióne v Singapure nad úradujúcim anglickým majstrom FC Chelsea 2:1.

Skóre duelu otvoril v závere prvého polčasu útočník milánskeho tímu Stevan Jovetič, ktorý síce nepremenil pokutový kop, ale dorážku už poslal za chrbát Thibauta Courtoisa. Na 2:0 pre Inter upravil v 53. minúte Ivan Perišič.

Chelsea dokázala znížiť v 74. minúte zásluhou kuriózneho vlastného gólu striedajúceho Geoffreya Kondogbiu.

V drese Milánčanov sa opäť predstavil slovenský stopér Milan Škriniar, ktorý ako jeden z troch hráčov základnej zostavy Interu absolvoval celý zápas.

Medzinárodný pohár majstrov 2017

FC Chelsea (Angl.) - Inter Miláno (Tal.) 1:2 (0:1)
Góly:
74. Kondogbia (vlastný) - 45.+ Jovetič, 53. Perišič
/obranca Milan Škriniar (Inter) odohral celý zápas/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Milánsky Inter zdolal Chelsea, Škriniar odohral celé stretnutie