Slovan zvíťazil v šlágri kola nad Trnavou, prekvapenie na úkor Trenčína

Prestížne derby zvládli lepšie hráči Slovana.
Prestížne derby zvládli lepšie hráči Slovana. (Autor: TASR)
Sportnet|19. aug 2017 o 00:00

Na prvé miesto sa dostal nováčik z Nitry.

TRNAVA. Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili na pôde Spartaka Trnava 2:1 v stretnutí piateho kola najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy 2017/2018.

O trojbodovom zisku rozhodli slovanisti dvoma gólmi v priebehu troch minút prvého polčasu - v 27. minúte skóroval Filip Hološko a v 30. minúte sa presadil Aleksandar Čavrič. Trnavčania znížili v 77. minúte zásluhou striedajúceho Kubilaya Yilmaza.

Zápas sa neobišiel bez problémov, v druhom polčase bol na niekoľko desiatok sekúnd prerušený pre delobuchy, ktoré viackrát odpálili fanúšikovia hostí.

Prehrou v 137. derby sa skončila séria Spartaka bez straty bodu v aktuálnom ročníku Fortuna ligy. V ďalšom kole čaká Trnavu duel proti MŠK Žilina, Slovan sa doma stretne s Podbrezovou.

Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce zdolali Tatran Prešov 4:1. V ďalšom kole sa ViOn predstaví na ihrisku Michaloviec, Prešov doma privíta Senicu.

Futbalisti AS Trenčín doma prekvapujúco neuspeli s Michalovcami a prehrali 1:2. Oba tímy majú na konte po štyri body.Trenčín sa v ďalšom kole stretne s Ružomberkom, Michalovce doma privítajú Zlaté Moravce.

Futbalisti FC Nitra zvíťazili nad hráčmi FK Senica 1:0. Nitrania sa dostali na čelo ligovej tabuľky a natiahli svoju sériu bez inkasovaného gólu na všetkých päť odohraných meraní síl.

Majú na konte 13 bodov a skóre 7:0, druhá Trnava na nich stráca jeden bod. V ďalšom kole doma privítajú Dunajskú Stredu.

Senica je s jedným bodom a skóre 3:15 posledná, nasledujúci zápas odohrá s Tatranom Prešov u súpera.

Fortuna liga 2017/2018 - 2. kolo:

FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:2)

Góly: 77. K. Yilmaz - 27. Hološko, 30. Čavrič, ŽK: 61. Godál, 89. Pehlivan - 21. Rabiu, 21. De Kamps, 50. Mareš, 89. Savičevič, 90.+ Greif, rozhodovali: Sedlák - Tomčík, Chládek, 8580 divákov

Trnava: Vantruba - A. Kadlec (85. Lukič), Martin Tóth, Godál, Čonka - Greššák, Pehlivan - Jirka (73. K. Yilmaz), L. Mihálik (61. Brigant), Čanturišvili - Egho

Slovan: Greif - Sekulič, Rundič, Božikov, Chouchoumis - De Kamps (46. Droppa), Rabiu (75. Savičevič) - Hološko, Holman (81. Oršula), Čavrič - Mareš

Hlasy po zápase:

Nestor El Maestro, tréner Spartaka Trnava: "Videli sme Slovan s najlepšou zostavou v tejto sezóne. Do zápasu vstúpili výborne. Preukázali sme mu príliš veľa rešpektu a nervozity. Urobili sme niekoľko chýb, ale hrali naozaj dobre. Je pozitívne, že som v druhom polčase videl charakter hráčov a bojovnosť. S troškou šťastia sme mohli získať bod, no nestalo sa tak. Musíme ísť ďalej a pokračovať v našej práci.“

Ivan Vukomanovič, tréner Slovana Bratislava: „Do Trnavy sme prišli odohrať zápas koncentrovaní. Sme šťastní, že sme vyhrali. Duel bol pre každého hráča, fanúšika i funkcionára veľmi dôležitý. Vedeli sme, že musíme zabrať najmä v prvom dejstve, pretože nám stále chýba veľa vecí. Ukázali sme v ňom kombinačný futbal. Teší ma to i z toho hľadiska, že noví hráči ukázali chuť hrať za Slovan. Priniesli niečo navyše, čo sme v doterajšom priebehu sezóny v mužstve nemali. Po zmene strán som očakával problémy, pretože viacero hráčov nemá za sebou príliš veľa tréningových jednotiek. Musia si zvyknúť na určité automatizmy. Tri body určite tešia.“

FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - 1. FC Tatran Prešov 4:1 (3:1)

Góly: 26. a 51. Ľ. Urgela, 40. Gešnábel, 45. Bariš - 24. Dzurík, ŽK: 88. Horník - 37. Dzúrik, 44. Kačala, 56. Udeh, rozhodovali: Smolák - Žákech, Lieskovský

Zlaté Moravce: Pavel Kováč - M. Chren, Karlík, Horník, Záhumenský - Cléber Nascimento da Silva (63. Ewerton Paixao da Silva), Bariš, Mateus de Oliveira Silva, Orávik - Gešnábel (74. Ujlaky) - Ľ. Urgela (83. Renan de Oliveira)

Prešov: J. Talian - Dzurík, Udeh, J. Bartek, Kačala - Issa Adekunle (69. Dupkala), P. Katona (83. Lenárt), Sedlák, Michelda (46. Špyrka) - Černák - Grzegorz

Juraj Jarábek, tréner Zlatých Moraviec: "Do zápasu sme nevstúpili dobre, mali sme veľmi ľahké straty. Prešov začal bez rešpektu, dal aj vedúci gól. Našťastie sme rýchlo vyrovnali. Sme radi za to, že sme doma stopercentní, ale túžime získať aj nejaké body vonku. Dnešný zápas mal všetko čo má dobrý zápas mať."

Miroslav Jantek, tréner Prešova: "Blahoželám Vionu k víťazstvu. Vedeli sme, že nás čaká silný súper. Súpera sme postavili na nohy, keď po našom vedúcom góle sme ho nechali rýchlo vyrovnať. Druhý zlomový moment bol gól do šatne. Mrzí ma, že dostávame veľa gólov."

AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce 1:2 (0:0)

Góly: 76. H. Gong - 65. a 70. Koscelník, ŽK: 73. Šulek - 46. Grič, 84. Bednár, rozhodovali: Horváth - Ferenc, Bednár

Trenčín: Šemrinec - Skovajsa, Šulek, Šalata, Kleščík - El Mahdioui - Zubairu, Paur (71. Janga) - Kvocera (46. Beridze), Antonio Mance (71. Čatakovič), H. Gong

Michalovce: Kira - Sviarčinskij, Kavka, J. Carrillo, Božok - Grič, Bednár - Koscelník (90.+ Turik), I. Žofčák, Šimčák (90.+ Kolesár) - T. Matič (79. Bragin)

Martin Ševela, tréner Trenčína: "Šťastena sa od nás dlhodobo odvrátila. Prvý polčas bol jasne v našej réžii, už do prestávky sme mohli rozhodnúť. S efektivitou si vôbec netykáme. Po prestávke sme mali tlak, ale nedokázali sme sa presadiť. Dva razy sme nastrelili konštrukciu brány. Chcenie bolo na hráčoch vidieť, ale keď nevyužijeme najvyloženejšie príležitosti, nemôžeme bodovať. S výsledkom nie sme spokojní, takže musíme hľadať spôsob, ako zefektívniť našu hru."

Anton Šoltis, tréner Michaloviec: "Vyšla nám taktika. Vedeli sme, v čom je Trenčín silný. Prehusťovali sme strednú zónu ihriska. V prvom polčase sme neboli nebezpeční ako sme chceli. Po prestávke sme využili dve brejkové situácie. V závere sme mali aj kus šťastia, ktoré k futbalu patrí. Chlapcom ďakujem za predvedený výkon."

FK Senica - FC Nitra 0:1 (0:0)

Gól: 66. Balaj (z pok. kopu), ŽK: 65. Čikoš, 80. Jarabica, 81. Vaščák, 85. F. Ďuriš, 90.+ Medveděv - 42. Charizopoulos, 84. Fábry, 90. Kuník, ČK: 80. Jarabica (po druhej ŽK) - 83. Niba, rozhodovali: A. Somoláni - T. Somoláni, Barenčík, 915 divákov

Senica: Plach - Jarabica, Medveděv, Richtárech, M. Rigo (73. J. Krč) - Obiechina (50. Duga), Podhorin, Ranko, Vaščák - F. Ďuriš, Čikoš

Nitra: Hroššo - Valenta (56. Ngeyitala), Balaj (90.+ Abrahám), R. Križan, Niba - Ivančík (56. Fábry), Šimončič, Kotrík, Ján Chovanec - Charizopulos, Kuník

Ivan Galád, tréner Nitry: „Chlapci sa na mňa asi budú hnevať, ale dnes nám duel nevyšiel. Nehrali sme dobre kombinačne a radosťou môže byť len zisk troch bodov. Chcel by som aby sme hrali lepšie, ale pozitívum je, že sme nedostali gól už päť zápasov.“

Ivan Vrabec, tréner Senice: „Chceli sme tento duel zvládnuť lepšie. Po štyroch prehrách sme sa chceli odraziť, čo sa nám nepodarilo. Prvý polčas z našej strany nebol najhorší, ale celý zápas nám nefungovali kraje. Tým sme sa nevedeli dostať za obranu Nitry. Na hre je vidieť určité zlepšenie, ale na niektorých hráčoch je vidieť, že im chýba zápasová prax.“

Online prenos: Spartak Trnava - Slovan Bratislava

Fortuna liga  2017/2018
19.08.2017 o 18:30
Trnava
1:2
(0:2, 1:0)
90+4 minúta
Slovan Bratislava
Góly: 77. Yilmaz (Čanturišvili) – 27. Hološko (Sekulić), 30. Čavrić. ŽK: 61. Godál (TRN), 89. Pehlivan (TRN) – 21. Rabiu (SBA), 21. de Kamps (SBA), 50. Mareš (SBA), 89. Savičevič (SBA), 90+3. Greif (SBA). Rozhodca: Sedlák – Tomčík, Chládek. Diváci: 8580.
Je koniec. Slovan napokon odolal tlaku Trnavy a udržal výhru 2:1. Kontaktný gól Yilmaza napokon bod Trnave nepriniesol. Spartak hral v závvere bojovne, sympaticky, až do konca sa snažil vyrovnať. Pekný zvyšok soboty z Trnavy praje Martin Janiš.
90+4
90+3
yellowCardGreif za zdržiavanie vidí žltú kartu.
90+3
Tlak Spartaka ukončila strela Čanturišvili mimo brány. Slovan sa už zrejme ubráni.
90+1
Čavrič má zrejme kŕče a čaká na ošetrenie od lekárov.
90
Hrať sa budú ešte minimálne tri minúty.
89
yellowCardSavičevič za to isté vidí žltú kartu.
89
yellowCardPehlivan vidí za potýčku žltú kartu.
88
importantČanturišvili hľadal krížom cez šestnástku Briganta, ten minul bránu iba tesne, už mohlo byť vyrovnané.
87
Brigant padol v šestnástke, rozhodca faul nepíska,
86
importantČanturišvili to musel skúsiť. Strelu spoza šestnástky Greif sledoval iba očami a nemusel zasahovať. Diváci tlieskajú.
85
changeLukič nahradil Kadleca.
85
Tóth na zemi po vyboxovaní Vantrubu.
84
Oršula na zemi, príliš do hry sa mu nechce.
83
Strela Godála zo strednej vzdialenosti a Greif nemusel zasahovať. Skóre ostáva v prospech Slovana.
83
Tlak Trnavy rastie. Roh pre Spartak.
82
importantDnešné stretnutie sleduje 8580 divákov.
81
changeOršula nahradil Holmana.
Pyrotechnika z tribúny kde sú hostia neutícha, rozhodca nereaguje.
78
Zápas sa dostal k zaujímavej zápletke. Trnava je späť v hre o body, čas na vyrovnanie domáci ešte majú.
77
77
goalTrnava dala gól!
Po centri Čanturišviliho z ľavej strany sa k hlavičke dostal KUBILAY YILMAZ. Spartak znižuje na 1:2.
75
changeSavičevič nahradil Rabia.
74
importantČanturišvili mohol znížiť, ale jeho strela do odkrytej brány Slovana narazila na jedného z obrancov. Viac už nemohol urobiť ani na blízku stojaci Godál.
73
changeYilmaz nahradil Jirku. Druhé striedanie v drese domácich.
71
Do konca zápasu ostáva čosi vyše 20 minút. Trnava sa dostáva do zakončenia viac a viac, ale na gól to zatiaľ nestačí.
70
Godál v snahe zasiahnuť loptu mierne trafil gólmana Greifa a ten sa hodil na zem v bolestiach. Po chvíli je opäť v poriadku.
69
importantČanturišvili sa rútil k lopte smerujúcej po vzduchu ku Greifovi, ale gólman Slovana hru dobre prečítal a bol pri nej skôr.
68
Nedorozumenie na ľavej strane útoku Trnavy a loptu môže pomaly rozohrať Greif.
67
Hráme ďalej, Slovan drží loptu a Trnavy je nebezpečná iba veľmi málo.
65
Momentálne sa nehrá. Fanúšikovia Slovana vhodili na tribúnu, ale tesne pod ňu silnú pyrotechniku a rozhodca zrejme dohováral k hlavnému usporiadateľovi.
64
Brigant sa snažil prekľučkovať cez obranu hostí, zvládol iba jedného súpera a bol odstavený.
63
importantBrigant v premiérovom ligovom stretnutí za Spartak práve sledoval strelu Egha na bránkára Greifa. Ten s námahou, ale predsa chytá.
62
Čonka si poradil s Hološkom v bežeckom súboji, skúsený hráč síce padol v šestnástke, ale nič sa nepíska.
61
changeBrigant nahradil Mihálika, prvé striedanie Trnavy.
61
yellowCardGodál vidí žltú kartu za faul.
60
Fanúšikovia Slovana sa zabávajú po svojom. Na tribúnu priniesli tri smetiaky a hádžu s nimi.
59
Krátko pred uplynutím hodiny hry vedie stále Slovan v Trnave 2:0 a domáci nemali v druhom polčase ani pološancu na zníženie.
57
Pehlivan leží na zemi po strete s protihráčom a vstáva až po ošetrení lekármi.
56
Nová posila Slovana hrá dobrý zápas, ale teraz sa strela Holmanovi nevydarila a lopta končí na tribúne.
55
Za desať minút hry sa domáci k ničomu nedostali, tréner El Maestro bude musieť zrejme striedať, ak pravda, chce niečo zmeniť.
54
Zahrá si aj Greif, jeho spoluhráči si pomohli prihrávkou dozadu, následne skúsili útok cez stred, ale tam už dominujú hráči domácich.
53
Slovan stále pri chuti, jeho hráči sa nestiahli do obrany, ale stále skúšajú tlačiť na Trnavu a zväčša sa im to darí.
52
Chouchoumis neuspel so svojim centrom z ľavej strany a Vantruba nemusel ísť do zákroku. Godál mu pomohol a odhlavičkoval do bezpečia.
51
Kadlec ubránil Čavriča pri rohovej zástavke, Slovan sa prakticky ihneď po odkope dostal k lopte opäť.
50
yellowCardMareš padol v šestnástke a rozhodca mu ukázal žltú kartu za simulovanie.
49
Nepresnosti na oboch stranách, k loptám sa nedostal ani Mareš či na druhej strane Egho.
48
importantJirka centroval loptu z pravej strany, ale Bozikov ju poslal na roh. Po rohu sa k hlavičke dostal Tóth, ale Greif vytlačil do bezpečia.
47
Domáci tréner cez polčas nestriedal, ostáva hrať s pôvodnou jedenástkou.
46
changeDroppa nahradil v zostave Slovana De Kampsa.
46
Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vedie Slovan nad Trnavou 2:0. O dva rýchle góly sa postarali Hološko v 27. minúte a po polhodine hry Čavrič. Slovan je lepší a vedie zaslúžene.
45+1
Prvý polčas sa skončil.
45+1
Čanturišvili poslal loptu na Greifa polčas končí.
45+1
Priamy kop pre Spartak z dobrej vzdialenosti. faulovaný Jirka už je na nohách.
45
Opäť Jirka a jeho zakončenie v páde v pohode zobral do rúk Greif. Polčas sa pomaly končí.
43
Center Jirku po sóle z pravej strany síce Egho zachytil hlavou, ale jeho pokusu chýbala presnosť.
42
Pehlivan pekne zobral súperovi loptu a ideálne naservíroval za obranu na Egha. Ten však zaváhal a nedokázal vystreliť ako skúsený strelec. Obrana bola hneď pri ňom a skóre sa nemení.
41
Center skončil u Pehlivana, po jeho prihrávke vzduchom sa hostia ubránili na rohový kop a ten už Trnava nevyužila. Greif chytá a môže v pokoji rozohrať.
40
Zrejme uvidíme center do šestnástky.
39
Aut pre Spartak, domáci sa dočkali faulu a budú kopať priamy kop v blízkosti autovej čiary.
36
importantSekulič leží na zemi po strete z trnavským Čanturišvilim , ten si počínal viac ako dôrazne, ale čisto. Hostia loptu nezakopli, neurobila tak ani Trnava a kapitán Slovana je v opatere lekárov.
35
Diváci si po teči pýtali ruku, ale rozhodca ostal pokojný. Po chvíli prihrávok majú loptu na kopačkách hostia.
34
Čanturišvili faulovaný pri preberaní lopty. Priamy kop pre Spartak.
33
Rabiu po rohu vymyslel lob na nabiehajúcich spoluhráčov, ale akciu ukončil signalizovaný ofsajd.
32
Mareš potiahol po pravej strane, v poslednej chvíli mu do strely skočil Tóth, ale už stihol vystreliť. Vantruba vyrazil na roh.
31
Po polhodine je stav 2:0 pre Slovan, zdá sa, že Trnavu dva rýchle góly zaskočili a uvidíme, čo tréner El Maestro vymyslí po polčase.
30
30
goalSlovan dal gól!
ALEXANDAR ČAVRIĆ sa po súboji s Tóthom dostal k lopte a počkal si na pád Vantrubu a prekonal trnavského gólmana nikým nebránený. 2:0 pre Slovan.
28
Pre Hološka je to prvý gól v slovenskej lige, druhý vo farbách Slovana, predtým sa presadil v predkole Európskej ligy.
27
27
Center z pravej strany a lopta dopadla do stredu šestnástky, kde bol pripravený FILIP HOLOŠKO a nie celkom podarenou strelou prekonal Vantrubu.
25
importantNebezpečnú možnosť chcel mať Egho po chybe v strede slovanistickej obrany, ale lopta mu neskočila tak ako potreboval a akcia sa skončila bez výstrelu.
24
Čonkova nakopávana lopta za obranu Slovana končí v rukách Greifa, ten sa neponáhľa s odkopom a v pomerne vysokom tempe to ocenia obe strany.
23
De Kamps opäť nedovolene zakročil proti Čonkovi, rozhodca píska a trestá iba slovne.
22
Holman bol faulovaný, Čanturišvili mu ešte po páde na zem dohováral.
21
yellowCardV tej istej minúte vidí žltú kartu aj De Kamps.
21
yellowCardZa faul videl žltú kartu Rabiu, Trnava kope priamy kop zo stredu ihriska.
21
Bozikov hlavičoval po rohu Holmana nad bránu Vantrubu, brankára Trnavy nemusel zasahovať.
20
Čavrič si pripravil loptu a jeho center odhlavičkoval Čanturišvili na rohový kop.
18
Holman neprenikol cez Čonku, následne asistent rozhodcu ukazuje, že Trnavčan fauloval. Priamy kop pre hostí z hranice šestnástky.
17
Všetci domáci hráči až na Egha sú na svojej polovici a bránia sa kombináciám Slovana.
16
K Eghovi sa lopta v šestnástke Slovana nedostala, krátka prihrávka z ľavej strany bola prerušená hosťujúcou obranou.
15
15
Ani mierny tlak pred šestnástkou Trnavy neznamenal vážnejšie ohrozenie brány Vantrubu, vpred idú domáci.
14
Roh pre Slovan, Čavrič chcel centrovať, ale trafil iba ležiaceho Trnavčana.
13
Priamy kop pre Slovan, z hranice autu príde zrejme center do šestnástky.
12
Rabiu poslal loptu na Čavriča po chybe Tótha, hostia sa však vzdali možnosti hrať vpred a na malý moment mali loptu andeli. Obe mužstvá sa však strážia a dávajú si pozor na chyby vzadu.
11
Momentálne sa nehrá, Sekulič ležal na zemi a čakalo sa kým sa postaví na nohy.
10
Bez väčších príležitostí máme za sebou prvých desať minút, na štadióne je počuť iba fanúšikov hostí, domáci Ultras nefandia aktívne.
8
Vantruba poslal loptu cez celé ihrisko a nohou si ju spracoval Greif. Mladí gólmani sa tak symbolicky pozdravili a boj o stred poľa pokračuje.
7
Po ľavej strane unikol Čanturišvili, ale jeho pokus špicom poľahky zobral hosťujúci gólman do rúk.
4
Spartak hrá väčšinu času bez loptu, tú drží jeho súper a hľadá okienka v defenzíve.
3
Holman stratil loptu pred šestnástkou Trnavy, domáci si však pomohli faulom na De Kampsa a tak hrajú opäť Bratislavčania.
2
Lopta v držaní Slovanu, Trnačania sa bránia a tak od úvodu sledujeme boj o stred poľa.
2
Hneď v úvode zápasu skúsil zakončiť Milan Rundić, no Vantruba v bránke Trnavy nemal vážnejší problém.
1
Slovanu dnes chýba skúsený stopér Kornel Saláta, ktorý si v minulom kole potrhal väzy v kolene a jeho absencia je odhadovaná na minimálne pol roka.
1
Úvodný výkop zápasu v prospech futbalistov Slovana Bratislava.
1
Hráčov oboch tímov máme na trávniku, ešte pred úvodom zápasu tu máme milú slávnosť, kedy známy futbalista Trnavy Alojz Fandel oslavuje okrúhle 70. narodeniny. Gratulujeme!

FC Spartak Trnava: Vantruba – A. Kadlec, Tóth, Godál, Čonka – Greššák, Mihálik – Jirka, Pehlivan, Čanturišvili – Egho.
Náhradníci: Takáč – Janso, S. Lukić Lukić, Hladík, Brigant, Oravec, Yilmaz.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Rundič, Sekulić, Chouchoumis, Božikov – de Kamps, Holman, Rabiu, Hološko – Čavrić, Mareš.
Náhradníci: Valach – Savičevič, Damnjanović, Droppa, Oršula, Šefčík, Kotula.

Rozhodca: Sedlák – Tomčík, Chládek.
Spartak Trnava privíta v 5. kole Fortuna ligy odvekého rivala z Bratislavy. 137. zápas proti Slovanu sa začína v sobotu 19. augusta o 18.30.

FC Spartak Trnava

Štyri zápasy a štyri výhry znamenajú pre Spartak vedúcu pozíciu vo Fortuna lige.

Spartak má skóre 7:2 a v poslednom zápase vyhral na Liptove proti Ružomberku 2:0. V bráne andelov nastúpi mladík Martin Vantruba, premiéra v derby to bude aj pre trénera El Maestra a jeho asistenta.

Spoliehať sa môžu na dvoch dvojgólových strelcov – Egha a Godála. Otázny je štart Pekára, chýbať by nemal Tóth, ktorého trápili bolesti chrbta od duelu v Ružomberku.

ŠK Slovan Bratislava

Slovan po dvoch výhrach v úvodných dvoch kolách stratil body po remíze 1:1 v Senici a rovnakým výsledkom sa skončil aj duel na Pasienkoch proti Dunajskej Strede.

Slovan nastúpi v Trnave bez Ligeona a De Saa, ktorí boli pre slabé výkony preradení do B-tímu a môžu si hľadať nový klub.

Aj v bráne Slovana sa predstaví mladý Dominik Greif.

Slovan počas týždňa predstavil novú posilu, stred poľa vystuží ofenzívny Dávid Holman, ktorý naposledy obliekal dres Debrecína a Slovan posilnil za údajných 700-tisíc eur.

Ako Trnava, tak aj Slovan neprehral v posledných piatich zápasoch.

V minulej sezóne vyhral zo vzájomných duelov každý zo súperov jeden raz, v jednom prípade sa body delili.

Zápas nemá jasného favorita na výhru domácich je kurz 2,45. Remíza sa dá podať za kurz 3,30 a výhru hostí značí kurz 2,70.

Zápas rozhoduje ako hlavný arbiter Dušan Sedlák, na čiarach mu budú pomáhať Michal Tomčík a Peter Chládek.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.

Domov»Futbalnet»Slovan zvíťazil v šlágri kola nad Trnavou, prekvapenie na úkor Trenčína