Martin v Bogote končí, prehral vo štvrťfinále dvojhry aj štvorhry

Andrej Martin.
Andrej Martin. (Autor: TASR)
SITA|8. sep 2017 o 19:18

Slovenský tenista nezískal v stretnutiach ani set.

BOGOTA. Slovenský tenista Andrej Martin nasadený ako šiesty prehral za 98 minút 4:6, 6:7 (3) s domácim Danielom Elahim Galánom v stretnutí piatkového štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Milo Open v kolumbijskej Bogote (dotácia 50 000 USD, antuka vonku).

Súperom premožiteľa 27-ročného Bratislavčana Martina v sobotňajšom semifinále miestnej singlovej súťaže bude úspešný z neskoršieho piatkového duelu Agustin Velotti (Arg.-8) - Juan Sebastián Gómez (Kol.).

Martin následne vypadol aj vo štvorhre, s Rakúšanom Geraldom Melzerom prehrali za 47 minút 4:6 1:6 s domácim rovnako nenasadeným párom Alejandro Falla, Daniel Elahi Galán.

Dvojhra - štvrťfinále:

Daniel Elahi Galán (Kol.) - Andrej Martin (SR-6) 6:4, 7:6 (3) za 98 minút

Štvorhra - štvrťfinále:

Alejandro Falla, Daniel Elahi Galán (Kol.) - Andrej Martin, Gerald Melzer (SR/Rak.) 6:4, 6:1 za 47 minút