Hudáček pomohol svojmu tímu k výhre, Ďalogovmu Kunlunu sa nedarilo

Peter Kosa počas tréningu debatuje s Júliusom Hudáčkom.
Peter Kosa počas tréningu debatuje s Júliusom Hudáčkom. (Autor: TASR)
TASR|23. sep 2017 o 14:34

Súhrn sobotňajších stretnutí KHL.

MOSKVA. Hokejisti Spartaka Moskva zvíťazili v sobotňajšom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) nad Červenou hviezdou Kunlun 6:2. V drese čínskeho klubu nastúpil aj slovenský obranca Marek Ďaloga.

V domácom tíme hetrikom zažiaril útočník Maxim Trunjov.

Debaklom sa skončilo stretnutie medzi Jugrou Chanty-Mansijsk a SKA Petrohrad, hostia deklasovali domáci tím 9:1.

Slovenský brankár Július Hudáček vychytal Čerepovcu víťazstvo nad Vladivostokom 3:2 po predĺžení a samostatných nájazdoch.

Hudáček mal v riadnom hracom čase a predĺžení 27 úspešných zákrokov, v nájazdoch ho z piatich hráčov Admiralu prekonal iba Vladimir Tkačov.

KHL 2017/2018 - sobotné stretnutia:

Víťaz Podoľsk - Slovan Bratislava 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Góly:
23. Petrakov, 23. Kulagin, 42. Vyglazov, 52. Kulagin

Spartak Moskva - Červená hviezda Kunlun 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
Góly:
19., 54. a 60. Trunjov, 26. a 54. Radil, 1. Stoa - 29. DeFazio, 56. Kane

Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Góly:
22. Naumov, 29. Zackrisson - 59. Stepanov

Avangard Omsk - Lokomotiv Jaroslavľ 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
Góly:
53. a 54. Martjonov, 1. Košelev, 13. Semjonov, 40. Kugryšev, 46. Menšikov - 28. Talbot

Barys Astana - Dinamo Moskva 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
Góly:
25. Puškarjov, 35. a 48. Dawes - 5. Komarov, 31. Karsums, 36. Boyd, 56. Alexejev, 60. Tarasov

Jugra Chanty-Mansijsk - SKA Petrohrad 1:9 (1:2, 0:3, 0:4)
Góly:
16. Varfolomejev - 13. a 33. Gusev, 39. a 49. Širokov, 10. Vojnov, 38. Belov, 51. Hersley, 53. Dergačjov, 57. Kablukov

Torpedo Nižnij Novgorod - Amur Chabarovsk 1:0 pp (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Gól:
65. Daugavinš

Severstaľ Čerepovec - Admiral Vladivostok 3:2 pp a sn (0:2, 2:0, 0:0 - 1:0)
Góly:
39. Černov, 40. Kagarlickij, rozh. nájazd: Trubačjov - 5. Machanovskij, 15. Kazakov
/Július Hudáček (Čerepovec) odchytal celý zápas/

Domov»Hokej»KHL»Hudáček pomohol svojmu tímu k výhre, Ďalogovmu Kunlunu sa nedarilo