Real Madrid uspel v Alavése, Barcelone pomohli k výhre dva vlastné góly súpera

Luiz Suarez z FC Barcelona sa raduje zo svojho gólu.
Luiz Suarez z FC Barcelona sa raduje zo svojho gólu. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|23. sep 2017 o 15:14

Uspel aj druhý madridský klub - Atlético.

MADRID. Úradujúci majster Real Madrid triumfoval na ihrisku Deportiva Alavés 2:1 v sobotňajšom stretnutí šiesteho kola španielskej futbalovej La Ligy.

Hostia uspeli dvoma gólmi Daniho Ceballosa, za domácich vyrovnal na priebežných 1:1 Manu García.

Realu sa v aktuálnej ligovej sezóne darí na pôde súperov, keď nezaváhal ani v jednom z doterajších troch výjazdov, v domácom prostredí však ešte nezvíťazil.

Pozrite si momentky zo stretnutia Alavés - Real Madrid: fotogaléria

24.9.2017

Futbalisti Atlética Madrid zvíťazili nad FC Sevilla 2:0. Skóre otvoril v 46. minúte Yannick Carrasco, druhý presný zásah domácich pridal v 69. minúte francúzsky kanonier Antoine Griezmann.

Domácou súťažou kráča stále bez straty bodu Barcelona. V sobotu potvrdila úlohu favorita a v súboji dvoch katalánskych klubov vyhrala na pôde nováčika Girony jasne 3:0.

Prvé dva góly si pritom dali domáci sami, tretí zásah pridal v 69. minúte Luis Suarez. Katalánci vyťažili z úvodných šiestich ligových zápasov plných osemnásť bodov.

17. Aday (vl.), 48. Iraizoz (vl.), 69. L. Suarez

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Real Madrid uspel v Alavése, Barcelone pomohli k výhre dva vlastné góly súpera