Lazio deklasovalo nováčika, Neapol je po výhre opäť prvý

Lazio má v ostatnom období výbornú formu.
Lazio má v ostatnom období výbornú formu. (Autor: TASR/AP)
TASR|29. okt 2017 o 14:35

Hamšík hral do 67. minúty a dostal sa do troch dobrých šancí, ani jednu však nepremenil.

RÍM. Taliansky futbalový tím SSC Neapol v základnej jedenástke so slovenským reprezentantom Marekom Hamšíkom zvíťazil v 11. kole Serie A nad Sassuolom 3:1.

Zverenci trénera Maurizia Sarriho sa vrátili na čelo tabuľky, pred Juventusom Turín i Laziom Rím majú trojbodový náskok.

Hamšík hral do 67. minúty a dostal sa do troch dobrých šancí, ani jednu však nepremenil. Kapitán Neapola stále čaká na 115. gól za Neapol v súťažných zápasoch, ktorým by vyrovnal klubový rekord legendárneho Argentínčana Diega Maradonu.

Lazio zdolalo v úvodnom nedeľňajšom zápase nováčika z Beneventa na jeho pôde vysoko 5:1.

56. Antenucci

Sampdoria Janov - Chievo Verona 4:1 (3:1)
Góly:
20. Linetty, 26. a 85. Torreira, 44. Zapata - 24. Cacciatore

Udinese Calcio - Atalanta Bergamo 2:1 (1:1)
Góly:
45. De Paul (11 m), 61. Barak - 29. Kurtič

FC Turín - Cagliari 2:1 (1:1)
Góly:
40. Falque, 66. Obi - 30. Barella

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Lazio deklasovalo nováčika, Neapol je po výhre opäť prvý