Čajkovský si v KHL pripísal asistenciu, Hudáček prispel k víťazstvu svojho tímu

Michal Čajkovský.
Michal Čajkovský. (Autor: SME - Jozef Jakubčo)
Sportnet|4. nov 2017 o 10:39

Slovenský obranca odohral viac ako 21 minút.

MOSKVA. V prvom sobotňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) zvíťazil Amur Chabarovsk nad Salavatom Julajev Ufa 3:1.

Avtomobilist Jekaterinburg prehral na vlastnom ľade s Metallurgom Magnitogorsk 2:3 po predĺžení. Za domácich nastúpil aj slovenský obranca Michal Čajkovský. Dvadsaťpäťročný bek odohral 21:06 minúty a asistoval pri druhom góle svojho tímu.

Július Hudáček prispel 26 zákrokmi k víťazstvu Severstaľu Čerepovec na ľade Dinama Minsk 2:1

Lokomotiv Jaroslavľ podľahol prekvapujúco hladko na vlastnom ľade Dinamu Riga 0:4. Pre lotyšský tím je to iba druhé víťazstvo v riadnom hracom čase na ľade súpera v tejto sezóne.

KHL 2017/2018 - základná časť (4. november):

Amur Chabarovsk - Salavat Julajev Ufa 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Góly:
35. Litovčenko, 45. Vl. Ušenin, 60. Potechin - 52. Panin

Červená hviezda Kchun-lun - HK Soči 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
Góly:
40. Brule, 45. DeFazio, 49. Lessio - 2. Wellman, 22. Cvetkov, 30. O'Dell, 55. Ivanov

Avtomobilist Jekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 2:3 pp (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
Góly:
9. Česalin, 37. Torčeňuk (ČAJKOVSKÝ) - 22. Šenfeld, 30. Kokarev, 63. Čibisov

Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Riga 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Góly:
35. a 60. Indrašis, 19. Galvinš, 39. Kristo

Neftechimik Nižnekamsk - Traktor Čeľabinsk 4:3 (0:2, 4:1, 0:0)
Góly:
22. a 40. Nestrašil, 25. Galimov, 39. Arkalov - 7. Gynge, 9. Rybakov, 31. Jakuceňa

Dinamo Moskva - Spartak Moskva 1:2 sn (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0, 0:1)
Góly:
59. Kutejkin - 22. Chochlačov, rozh. sam. nájazd Truňov

SKA Petrohrad - Torpedo Nižnij Novgorod 5:4 sn (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0, 1:0)
Góly:
37. a 42. Vojnov, 7. Koskiranta, 10. Gusev, rozh. sam. nájazd Gusev - 2. a 57. Dugin, 31. Sergijenko, 50. Paršin

Dinamo Minsk - Severstaľ Čerepovec 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Góly:
53. Skille - 15. Jevsejenkov, 52. Monachov

Domov»Hokej»KHL»Čajkovský si v KHL pripísal asistenciu, Hudáček prispel k víťazstvu svojho tímu