Kudrnov gól nestačil Sparte na víťazstvo, bodovali viacerí Slováci

Andrej Kudrna (vpravo).
Andrej Kudrna (vpravo). (Autor: TASR)
TASR|5. nov 2017 o 21:09

V akcii boli aj slovenskí brankári.

PRAHA. Hokejisti Sparty Praha prehrali v nedeľňajšom zápase českej ligy na domácom ľade s Mountfieldom HK 1:2 po predĺžení, keď hostia rozhodli o svojej výhre sekundu pred koncom extra času. Jediný gól domácich dal slovenský útočník Andrej Kudrna.

Liberec zvíťazil v Chomutove 4:3 po predĺžení. K víťazstvu hostí prispel jedným gólom Slovák Martin Bakoš, za domácich skóroval jeho krajan Dávid Skokan.

Slovenský brankár Komety Brno Marek Čiliak vychytal čisté konto a jeho mužstvo vyhralo v Jihlave 2:0.

Česko - sumáre:

Pardubice - Plzeň 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

Chomutov - Liberec 3:4 pp (2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)

/Dávid Skokan 1+0, Juraj Valach (obaja Chomutov) 0+1 - Martin Bakoš (Liberec) 1+0/

Litvínov - Třinec 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

/František Gerhát (Litvínov) 1+0/

Zlín - Olomouc 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

/František Skladaný 0+1, Branislav Konrád (obaja Olomouc) odchytal celý zápas/

Jihlava - Brno 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

/Marek Čiliak (Brno) odchytal celý zápas/

Sparta Praha - Mountfield HK 1:2 pp (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)

/Andrej Kudrna (Sparta Praha) 1+0 - Patrik Rybár (Hradec Králove) odchytal celé stretnutie/

Mladá Boleslav - Vítkovice 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

/Ivan Baranka 0+1, Jozef Baláž (obaja Vítkovice) 0+1/

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Kudrnov gól nestačil Sparte na víťazstvo, bodovali viacerí Slováci