Skolaboval počas zápasu. Aguero skončil v nemocnici

Argentínsky futbalový útočník Sergio Aguero skolaboval cez polčas utorňajšieho prípravného zápasu s Nigériou. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|14. nov 2017 o 21:57

Argentína v prípravnom zápase nestačila na Nigériu.

KRASNODAR. Argentínsky futbalový útočník Sergio Aguero skolaboval cez polčas utorňajšieho prípravného zápasu s Nigériou a musel ísť na testy do nemocnice.

Juhoameričania duel, ktorý sa hral v ruskom Krasnodare, prehrali 2:4.

Argentínska futbalová federácia (AFA) informovala, že útočník Manchestru City "hráč stratil vedomie, z preventívnych dôvodov ho odviezli do nemocnice na rutinné vyšetrenia".

Tri hodiny po zápase už bol útočník späť v hoteli s výpravou.

Aguero zvýšil v 36. minúte duelu na 2:0, no Argentínčania, bez Lionela Messiho, tento náskok premrhali a po góloch Kelechiho Iheanacha, Briana Idowua a dvoch Alexa Iwobiho prekvapujúco prehrali.

"Majú ohromnú fyzickú silu a prevalcovali nás," povedal obranca Javier Mascherano.