Slovák Jánošík v predĺžení rozhodol o víťazstve Liberca nad Spartou Praha

Adam Jánošík rozhodol o víťazstve Liberca.
Adam Jánošík rozhodol o víťazstve Liberca. (Autor: SITA)
TASR|15. nov 2017 o 21:21

Gólovo sa presadil aj jeho krajan a spoluhráč Milan Bartovič.

PRAHA. Hokejisti Liberca zvíťazili v stredajšom stretnutí 21. kola českej extraligy nad Spartou Praha 5:4 po predĺžení.

O úspechu domácich rozhodol v predĺžení Slovák Adam Jánošík, gólovo sa presadil aj jeho krajan a spoluhráč Milan Bartovič. V bránke Liberca odchytal celý zápas Jaroslav Janus.

Plzeň zvíťazila nad Chomutovom 3:2, keď víťazný gól padol jedenásť sekúnd pred koncom. Slovenský brankár Ján Laco sedel na striedačke hostí ako náhradník.

Litvínov zvíťazil nad Mladou Boleslavou 6:3, jedným gól prispel k triumfu domácich slovenský hokejista Michael Vandas.

Česká hokejová liga - streda:

Plzeň - Chomutov 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Góly:
25. Gulaš, 45. Mertl, 60. Kubalík - 14. Mrázek, 36. Huml

Litvínov - Mladá Boleslav 6:3 (1:0, 2:2, 3:1)
Góly:
15. Pilař, 33. VANDAS, 36. Černý, 51. Nejezchleb, 57. Kubát, 60. Hübl - 24. Říha, 26. Valský, 45. Urban

Vítkovice - Jihlava 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Góly:
9. Kolouch, 33. Kurovský, 42. Lev (BARANKA, TYBOR) - 18. Kajínek, 39. Žálčík, 49. Skořepa, 60. Čachotský

Brno - Pardubice 1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Góly:
39. Zaťovič - 28. Marosz, 61. Sýkora

/M. Čiliak odchytal v bránke domácich celý zápas/

Hradec Králové - Zlín 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Góly:
7. KUKUMBERG, 24. Vopelka, 28. Cibulskis, 43. Pavlík (KUKUMBERG), 53. Látal - 59. Honejsek /P. Rybár odchytal v bránke domácich celý zápas/

Liberec - Sparta Praha 5:4 pp (1:1, 1:1, 2:2 - 1:0)
Góly:
1. Jelínek, 36. Bulíř (BAKOŠ), 48. Bulíř, 48. BARTOVIČ, 61. JÁNOŠÍK - 12. Pech, 33. Říčka (KUDRNA), 46. Říčka (MIKUŠ), 51. Forman

/J. Janus odchytal v bránke domácich celý zápas/

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Slovák Jánošík v predĺžení rozhodol o víťazstve Liberca nad Spartou Praha