Seville hrozila blamáž. Tréner hráčom cez polčas oznámil, že má rakovinu

Tréner Eduardo Berizzo (vpravo) oslavoval so svojim tímom remízový gól s Liverpoolom v samom závere zápasu. (Autor: TASR/AP)
Zoran Boškovič|22. nov 2017 o 10:28

Španielsky klub prehrával po prvom polčase 0:3. Dokázal vyrovnať.

BRATISLAVA. Vyzeralo to na blamáž. FC Sevilla doma prehrávala v utorkovom zápase E-skupiny Ligy majstrov s FC Liverpool 0:3.

Po zmene strán však Liverpool o náskok prišiel. Sevilla dokázala vyrovnať na 3:3.

"Cez prestávku som hráčom povedal, že stále majú šancu vylepšiť pokazený dojem, ale musia pridať. Som rád, že si moje slová vzali k srdcu," vyhlásil tréner španielskeho klubu Eduardo Berizzo.

Podľa španielskych médií však hráčom oznámil aj omnoho nepríjemnejšiu správu. "Mám rakovinu," povedal Berizzo hráčom.

"Sme s ním, nech sa deje, čo chce. Vedie nás na dobrej ceste a je naším najväčším fanúšikom," povedal stredopoliar španielskeho tímu Ever Banega.

Informácie potvrdil klub na svojom webe. "FC Sevilla chce vyjadriť maximálnu podporu trénerovi Berizzovi," píše sa v stanovisku.

Sevilla neprehrala na svojom štadióne už v 26. zápase za sebou a dôležitou remízou s Liverpoolom si priblížila jarné osemfinále Ligy majstrov.

Stačí jej vyhrať v poslednom zápase E-skupiny na trávniku Mariboru. Pomôcť jej môže aj víťazstvo alebo remíza Liverpoolu doma proti Spartaku Moskva.

Domov»Futbal»Liga majstrov»Seville hrozila blamáž. Tréner hráčom cez polčas oznámil, že má rakovinu