Cehlárik nedohral zápas. Zrejme to nebude dobré, hovorí tréner

Peter Cehlárik (vpravo) posledný zápas Bostonu nedohral.
Peter Cehlárik (vpravo) posledný zápas Bostonu nedohral. (Autor: TASR/AP)
SITA|25. nov 2017 o 10:52

Konkrétny rozsah zranenia útočníka zatiaľ nie je známy.

BOSTON. Slovenský hokejista Peter Cehlárik asistoval pri triumfe Bostonu Bruins nad Pittsburghom Penguins 4:3, no pre zranenie nedohral piatkové stretnutie severoamerickej NHL. Rodák zo Žiliny opustil zápas krívajúc v 3. tretine po zrážke s obrancom Pittsburghu Mattom Hunwickom.

Konkrétny rozsah indispozície 22-ročného krídelníka zatiaľ nie je známy.

"Do zápasu už nezasiahol, takže zrejme to nebude dobré. Nepáčil sa mi ani spôsob, akým opustil ľadovú plochu. Momentálne o ňom nemám viac informácií," uviedol podľa Boston Herald tréner Bostonu Bruins Bruce Cassidy.

Verí, že podrobnosti o zdravotnom stave slovenského hokejistu sa dozvie v sobotu.

Cehlárik si v piatok pripísal druhý bod v aktuálnej sezóne NHL. V siedmej minúte asistoval českému útočníkovi Davidovi Krejčímu pri úvodom góle duelu po tom, čo šikovne obral o puk útočníka Penguins Jaka Guentzela.

Pred zranením absolvoval 12 minút a 11 sekúnd.

V prvej tretine zápasu asistoval Cehlárik pri góle Davida Krejčího.