Sabo v 92. minúte zachránil svojmu tímu remízu, po góle si vyzliekol dres

Erik Sabo.
Erik Sabo. (Autor: TASR)
SITA|28. nov 2017 o 14:33

Slovenský reprezentant pomohol svojmu tímu k cennému bodu.

JERUZALEM. Erik Sabo, slovenský futbalový reprezentant v službách izraelského Beitaru Jeruzalem, v pondelok strelil svoj prvý gól v aktuálnom ligovom ročníku.

Dvadsaťšesťročný univerzál v 92. minúte utešenou strelou spoza šestnástky vyrovnal na konečných 2:2 v domácom súboji proti Hapoelu Beer Ševa v rámci jedenásteho kola.

Sabo nastúpil v 59. minúte, počas oslavy svojho gólu si vyzliekol dres a dostal žltú kartu. Beitar má po jedenástom kole na konte 21 bodov (bilancia 6-3-2) a v tabuľke najvyššej izraelskej súťaže figuruje na tretej priečke, má trojbodové manko na Hapoel Haifa a Hapoel Beer Ševa.

Pre šúrovského rodáka Saba to bol prvý gól v drese Beitaru od presného zásahu v júnovom domácom prvom zápase 1. predkola Európskej ligy 2017/2018 proti maďarskému Vasasu Budapešť (4:3).

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Sabo v 92. minúte zachránil svojmu tímu remízu, po góle si vyzliekol dres