FC Turín využil početnú výhodu a vyhral v Ríme s Laziom

FC Turín vyhral v dôležitom zápase.
FC Turín vyhral v dôležitom zápase. (Autor: TASR/AP)
SITA|11. dec 2017 o 23:23

V nadstavenom čase prvého polčasu videl červenú kartu domáci útočník Ciro Immobile.

RÍM. Futbalisti FC Turín zvíťazili v Ríme nad hráčmi Lazia 3:1 v pondelkovom stretnutí 16. kola najvyššej talianskej súťaže Serie A.

Významná situácia v zápase nastala v nadstavenom čase prvého polčasu, keď videl červenú kartu domáci útočník Ciro Immobile. Hráči hostí početnú výhodu využili a v 64. min viedli 2:0 presnými zásahmi Alejandra Berenguera a Tomása Rincóna.

Domácich oslabil Ciro Immobile, ktorý dostal na konci prvého polčasu červenú kartu. (Autor: TASR/AP)

V 69. min znížil Luis Alberto. Gólovú bodku za stretnutím dal v 73. min 20-ročný útočník FC Turín Simone Edera.

Víťazný tím poskočil na 8. miesto v tabuľke, Lazio je piate.

Serie A - 16. kolo:

Lazio Rím - FC Turín 1:3 (0:0)
Góly:
69. L. Alberto - 54. Berenguer, T. Rincón, 73. Edera, ČK: 45.+ Immobile (Lazio)

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»FC Turín využil početnú výhodu a vyhral v Ríme s Laziom