Vlhovej tréner po prvom kole: Nešla preteky, len zišla dole

Slovenka je po prvom kole slalomu v Kranjskej Gore na štvrtom mieste so stratou 2,30 sekundy na Shiffrinovú.

Petra Vlhová v prvom kole stratila na vedúcu Mikaelu Shiffrinovú viac ako dve sekundy.Petra Vlhová v prvom kole stratila na vedúcu Mikaelu Shiffrinovú viac ako dve sekundy.(Zdroj: Jozef Jakubčo - SME)

Svetový pohár v alpskom lyžovaní 2017/2018:

Výsledky 1. kola slalomu žien - Kranjska Gora (Slovinsko):

1.Mikaela ShiffrinováUSA51,44 s
2.Frida HansdotterováŠvédsko+ 1,47 s
3.Wendy HoldenerováŠvajčiarsko+ 1,60 s
4.Petra VlhováSR+ 2,30 s
5.Mélanie MeillardováŠvajčiarsko+ 2,31 s
6.Christina GeigerováNemecko+ 2,79 s
46.Barbara KantorováSR+ 7,70 s

KRANJSKA GORA. Svetovému poháru v alpskom lyžovaní vládne absolútne bezkonkurenčne. Na čele celkovej klasifikácie má vyše 600-bodový náskok.

Prečítajte si tiež: Vlhová skončila v obrovskom slalome deviata, opäť vyhrala Shiffrinová

A v nedeľu ho môže ešte zvýšiť. Mikaela Shiffrinová po triumfe v sobotňajšom obrovskom slalome smeruje v slovinskej Kranjskej Gore k triumfu aj v klasickom slalome. Po prvom kole má na prvom mieste luxusný náskok 1,47 sekundy pred druhou Fridou Hansdotterovou zo Švédska.

Tretia Švajčiarka Wendy Holdenerová zaostáva už o 1,60 sekundy.

Výraznú stratu v prvom kole nabrala aj slovenská lyžiarka Petra Vlhová.

S číslom 5 zajazdila čas o 2,30 sekundy pomalší ako Shiffrinová.

Išla si vlastnú ligu

Mikaela Shiffrinová, ktorá mala v priebežnej klasifikácii slalomu na druhú Petru Vlhovú k dobru 185 bodov, totálne ovládla prvé kolo. Predviedla svoju typickú agresívnu a dynamickú jazdu, ktorou deklasovala všetky konkurentky.

Žiadna z prvej pätnástky sa jej svojím výkonom ani nepriblížila.

Vlhová, ktorá v sobotu v obrovskom slalome v tomto dejisku skončila deviata, nastúpila na štart s číslom 5. Na prvom medzičase už výrazne zaostávala a v dolnej časti náročného svahu nabrala ešte ďalšiu stratu.

"Je pre mňa veľmi veľké prekvapenie, ako lyžovala. Nešla preteky, len zišla dole. Neviem, čo sa stalo," uviedol Vlhovej tréner Livio Magoni v cieli.

Druhé kolo postaví Magoni

Pri otázke, či sa dá očakávať zlepšenie do druhého kola, Magoni len naznačil, že sa ponáhľa. Práve on bude staviteľom druhého kola slalomu.

Toto privilégium "zdedil" po slovenskom trénerovi Timotejovi Zuzulovi, ktorého dcéra Veronika Velez-Zuzulová sa napriek pozitívnym avízam napokon v Slovinsku súťažne nepredstavila.

Druhá Slovenka Barbara Kantorová zašla 46. najrýchlejší čas (+ 7,70 s).

Podujatie v Kranjskej Gore je náhradou za Maribor, kde chýbal pre vysoké teploty sneh. Medzinárodná lyžiarska federácia teda určila ako náhradné dejisko 54. ročníka podujatia s názvom Zlatá líška teda Kranjsku Goru.

Druhé kolo s tridsiatkou najlepších je potom na programe o 12:15.

Online prenos: Slalom žien, Kranjska Gora 2018 - 1. kolo (Petra Vlhová)

Zjazdové lyžovanie

7. January 2018 o 09:30
SP - slalom žien, 1. kolo, Kranjska Gora
Prenos
Mikaela Shiffrinová ukázala svojim súperkám, že je výkonnostne úplne inde. Americká hviezda ovládla prvé kolo dominantným spôsobom a druhej Fride Hansdotterovej nadelila takmer sekundu a pol. Približne rovnako stráca aj tretia Wendy Holdenerová. Petra Vlhová nebola spokojná so svojou jazdou, ale napriek tomu figuruje na štvrtej pozícii. O stotinu sekundy za ňou je Melanie Meillardová. V závere štartového poľa sa predstavila aj druhá Slovenka Barbara Kantorová, no tá nedokázala postúpiť do druhého kola. Ku cti jej slúži, že vôbec prešla traťou, pretože až 23 pretekárok vypadlo.
Konečné poradie 1. kola:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 51,44 s
2. Frida Hansdotterová (SWE) + 1,47 s
3. Wendy Holdenerová (SUI) + 1,60 s
4. Petra Vlhová (SVK) + 2,30 s
5. Mélanie Meillardová (SUI) + 2,31 s
6. Christina Geigerová (GER) + 2,79 s
7. Katharina Liensbergerová (AUT) + 2,90 s
8. Bernadette Schildová (AUT) + 2,94 s
8. Nina Haver-Løsethová (NOR) + 2,94 s
10. Michelle Gisinová (SUI) + 3,17 s
11. Lena Dürrová (GER) + 3,39 s
12. Chiara Costazzová (ITA) + 3,43 s
13. Irene Curtoniová (ITA) + 3,52 s
14. Anna Swenn-Larssonová (SWE) + 3,75 s
15. Denise Feierabendová (SUI) + 3,82 s
-------
46. Barbara Kantorová (SVK) + 7,70 s
Prvé kolo piateho ženského špeciálneho slalomu v aktuálnej sezóne bolo ukončené.
72V cieli sú všetky pretekárky zaradené do prvého kola. Maryna Gąsienicová-Danielová a Alessia Afi Dipolová nedokázali zamiešať poradím v popredí.
70Na trati prvého kola sa objavila aj druhá slovenská reprezentantka. Barbara Kantorová stratila v cieli až 7,70 s a patrí jej 46. pozícia.
69Do druhého kola sa nepozrú ani Chorvátka Ida Štimacova, Novozélanďanka Piera Hudsonová a Slovinka Andreja Slokárová.
66Američanky Lila Lapanjová a Nina O'Brienová sa nedokázali priblížiť k najlepšej tridsiatke. Lepšie pripravená trať by im dávala väčšie možnosti.
64Josephine Forniová atakovala čas potrebný na postup do druhého kola, ale záver trate jej nevyšiel a zaradila sa do štvrtej desiatky.
63Riikka Honkanenová stratila v cieli až sedem sekúnd, takže postup pre ňu zostal iba snom. Kristin Lysdahlová vypadla po prvom medzičase.
61Slovinka Meta Hrovatová potvrdila papierové predpoklady a na domácom svahu išla veľmi rýchlo. O postup do druhého kola ju však pripravila veľká chyba pred cieľom.
60Andrea Filserová nedosiahla čas, ktorý by jej zabezpečil postup. Emiko Kijosawová nezvládla trať prvého kola a vypadla. Federica Sosiová taktiež nebude v druhom kole.
57Carole Bissigová si vybojovala zatiaľ predposledné postupové miesto do druhého kola. Švajčiarku by už nemusel nikto prekonať.
56Michela Azzolová, Franziska Gritschová, Mina Fürst Holtmannová a Marija Škanovová nebudú klasifikované v cieli. Štyri lyžiarky po sebe nezvládli nástrahy trate. Podarilo sa to až Švédke Nathalie Eklundovej, ktorá sa zaradila na výborné 24. miesto.
51Gabriela Capová by nemala chýbať v druhom kole. Česká lyžiarka prišla do cieľa na lichotivej 25. priečke a pravdepodobne zabojuje o body do Svetového pohára.
50Slovinskí diváci sa mohli konečne potešiť. Klara Livková prišla do cieľa na vynikajúcej osemnástej priečke so stratou 4,49 s.
49Organizátori púšťajú pretekárky na trať s minimálnymi odstupmi, a tak vám nevieme podrobne sprostredkovať výsledky všetkých lyžiarok. Marie-Therese Sporerová a Aline Daniothová sú mimo tridsiatky.
47Najmladšia pretekárka na štarte Slovinka Neja Dvorniková nedokázala prejsť ani prvým medzičasom. V rovnakej časti trate vypadla aj Magdalena Fjällströmová.
45Mireia Gutiérrezová s určitosťou neprejde do druhého kola. Reprezentantka Andorry nabrala manko siedmich sekúnd.
44Sara Hectorová si vybojovala priebežnú 27. pozíciu. Následne uzavrela elitnú tridsiatku Alexandra Tilleyová a Julia Grünwaldová neprišla do cieľa.
41Elena Stoffelová môže byť spokojná so svojim výkonom v Slovinsku. Stratila presne päť sekúnd a je na začiatku tretej desiatky.
40Laurence St. Germainová v druhej polovici trate stratila rýchlosť, nabrala stratu šiestich sekúnd a jej šance na postup do druhého kola nie sú veľké.
39Do tretice je tu vypadnutie. Xenia Alopinová veľmi rýchlo opúšťa trať prvého kola, pretože vyletela mimo ideálnej stopy.
38Slovenka v českých farbách Martina Dubovská skončila ešte pred prvým medzičasom. Rovnako vypadla aj Roni Remmeová, ktorej sa stal osudný druhý medzičas.
36Za Tkačenkovú sa zaradila Japonka Asa Andová. Ázijská slalomárka môže pomýšľať na postup do druhého kola, no ani zďaleka nemá istotu.
35Jekaterina Tkačenková figuruje momentálne na 24. mieste. Ruska bude sledovať výsledky svojich konkurentiek, ktoré ju môžu prekonať.
34Emi Hasegawová síce prišla do cieľa, ale dopustila sa série veľkých chýb, čo ju odsúva na posledné miesto v priebežnej klasifikácii.
33Švédka Ylva Staalnackeová zaostala za očakávaniami. V cieli sa neveriacky pozerá, že stratila skoro sedem sekúnd.
32Nevena Ignjatovićová takisto bude tŕpnuť v cieli, či sa dostane ďalej. Jej strata bola 5,60 s a zaradila sa na 23. pozíciu.
31Nastasia Noensová márne hľadá stratenú formu z minulosti. Francúzka nabrala manko takmer šiestich sekúnd a jej šance na postup do druhého kola nie sú veľké.
Priebežné poradie 1. kola:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 51,44 s
2. Frida Hansdotterová (SWE) + 1,47 s
3. Wendy Holdenerová (SUI) + 1,60 s
4. Petra Vlhová (SVK) + 2,30 s
5. Mélanie Meillardová (SUI) + 2,31 s
6. Christina Geigerová (GER) + 2,79 s
7. Katharina Liensbergerová (AUT) + 2,90 s
8. Bernadette Schildová (AUT) + 2,94 s
8. Nina Haver-Løsethová (NOR) + 2,94 s
10. Michelle Gisinová (SUI) + 3,17 s
30Tridsiata sa vydala na trať prvého kola Katharina Huberová. Rakúšanka začala solídne, ale pred druhým medzičasom neprešla jednou z bránok v súlade s pravidlami.
29Maren Wieslerová nebude klasifikovaná. Nemecká lyžiarka vyletela z trate ešte pred prvým medzičasom.
28Manuela Mölggová prišla do cieľa na osemnástej pozícii. Skúsená Talianka stratila na trati štyri a pol sekundy, pričom neurobila vážnejšiu chybu.
27Estelle Alphandová mala v ostatných slalomoch vynikajúcu formu, ale dnes stratila v prvom kole až štyri sekundy a je šestnásta.
26Adeline Baudová Mugnierová urobila obrovskú chybu a mohla prvé kolo zabaliť. Rozhodla sa však zabojovať a do cieľa prišla s takmer šesťsekundovou stratou.
25Ana Buciková domácich priaznivcov nepotešila a Maruša Ferková takisto výrazne zaostala za konkurenciou. Skúsená Slovinka stratila presne päť sekúnd a je osemnásta.
24Špecialistka na obrovský slalom Stephanie Brunnerová išla vynikajúco v hornej časti trate, po druhom medzičase by sa vošla do desiatky, ale napokon vypadla.
23Katharina Liensbergerová nadviazala na kvalitný výkon zo Záhrebu. Mladá rakúska lyžiarka stratila menej ako tri sekundy a je siedma.
22Pred druhou reklamnou pauzou sa vydala na trať Carmen Thalmannová. Rakúšanka mohla preniknúť do najlepšej pätnástky, ale v závere prvého kola vypadla.
21Erin Mielzynská dosiahla zatiaľ druhý najhorší čas. Kanaďanka stratila päť sekúnd a je na sedemnástej pozícii.
20Katharina Truppeová predviedla podobnú jazdu ako Nemka Wallnerová. V cieli ju však prekonala o dve desatiny sekundy a je pätnásta.
19Marina Wallnerová taktiež nedosiahne prenikavý výsledok. Nemka nabrala manko štyri a pol sekundy, čo ju radí na predposledné pätnáste miesto.
18Resi Stieglerová neprišla ani na prvý medzičas. Ostrieľaná Američanka je treťou ženou, ktorá dnes nedorazila do cieľa.
17Švédka Anna Swenn-Larssonová išla dlho na úrovni Curtoniovej, ale v záverečných metroch stratila a patrí jej až trinásta priečka.
16Traťou sa prehnala ďalšia talianska slalomárka Irene Curtoniová. Začiatok mala sľubný, ale v cieli stratila tri a pol sekundy, čo ju odsunulo na dvanástu pozíciu.
Priebežné poradie 1. kola:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 51,44 s
2. Frida Hansdotterová (SWE) + 1,47 s
3. Wendy Holdenerová (SUI) + 1,60 s
4. Petra Vlhová (SVK) + 2,30 s
5. Mélanie Meillardová (SUI) + 2,31 s
15Chiara Costazzová uzavrela najlepšiu pätnástku. Skúsená Talianka nabrala viac ako trojsekundovú stratu a je jedenásta.
14Katharina Gallhuberová mala ťažkosti tesne pred druhým medzičasom a krátko potom urobila chybu, ktorá jej nedovolila ďalej pokračovať.
13Christina Geigerová predviedla vydarenú jazdu. Síce stráca takmer tri sekundy, ale šiesta pozícia je pre Nemku veľmi dobrá.
12Domáci fanúšikovia ožili, pretože na trati sa objavila Ana Buciková. Slovinská lyžiarka sa nevyhla chybe hneď v úvode a tesne pred koncom prvého kola dostala špicar, takže nebude klasifikovaná.
11Denise Feierabendová prišla do cieľa na desiatej priečke. Jej strata je o niečo menšia ako štyri sekundy. Švajčiarka len pokrčila plecami.
10Nórske slalomárky v tejto sezóne hľadajú optimálny rytmus a na svahoch sa im nedarí. Maren Skjøldová zaostala o päť sekúnd a je desiata.
9Rovnako ako v Záhrebe, aj dnes prichádzajú slalomárky do cieľa nespokojné, pretože manko na Shiffrinovú vyzerá hrozivo. Švajčiarka Michelle Gisinová takisto stratila viac ako tri sekundy a je ôsma.
8Lena Dürrová nedokázala nadviazať na časy pretekárok z nasadenej sedmičky. Nemka je v cieli na poslednej ôsmej priečke s odstupom nad tri sekundy.
7Elitnú sedmičku uzavrela Mélanie Meillardová. Mladá Švajčiarka išla na úrovni slovenskej reprezentantky, ale zaradila sa za ňu o jednu stotinu sekundy na piate miesto.
6Vyzerá to tak, že Mikaela Shiffrinová zajazdila v prvom kole čas, ktorý bude nedosiahnuteľný pre zvyšok sveta. Rakúšanka Bernadette Schildová stratila takmer tri sekundy a je na delenej piatej priečke.
5Petra Vlhová od začiatku výrazne strácala a do cieľa prišla až s odstupom 2,30 s, čo ju odsúva na priebežnú štvrtú pozíciu.
4Švajčiarka Wendy Holdenerová ukazuje v ostatnom období vynikajúcu formu, ale ani ona sa nedokázala priblížiť slalomárskej hviezde zo Spojených štátov amerických. V cieli stráca 1,60 s a je tretia.
3Frida Hansdotterová tradične nedokázala atakovať prvú priečku Shiffrinovej, ale trať zvládla bez väčších chýb a v cieli je druhá s odstupom 1,47 s.
2Mikaela Shiffrinová opäť potvrdila svoju extratriedu. Predviedla agresívnu jazdu bez výraznejšieho zaváhania a zaradila sa na líderskú pozíciu s náskokom takmer troch sekúnd.
1Nina Haver-Løsethová v tomto ročníku nepredvádza ideálne slalomové výkony, ale stále sa drží v elitnej sedmičke. Nórka dnes stanovila prvý čas v hodnote 54,38 s.
Piaty ženský špeciálny slalom aktuálnej sezóny v slovinskej Kranjskej Gore bol odštartovaný.
Domáca predjazdkyňa čoskoro opustí zjazdovku. Museli však doraziť záchranári, ktorí ju zvezú do cieľa na špeciálnych saniach.
Začiatok pretekov sa bude o pár minút posúvať, pretože jedna z predjazdkýň spadla a momentálne ešte leží na svahu.
Jazdiť sa bude na zjazdovke Podkoren 3. Štart je položený vo výške 1 035 metrov nad morom, cieľ vo výške 836 metrov nad morom.
Kranjska Gora dnes privítala slalomárky jemnou hmlou, no nie dažďom. Na štarte sa pohybuje teplota okolo nuly, v cieli je o tri stupne viac. Prvé kolo postavil nórsky tréner Tim Gfeller, ktorý využil 63 bránok so 61 zmenami smeru.
Vítame vás pri sledovaní on-line prenosu zo Svetového pohára v alpskom lyžovaní. Ženy majú dnes na programe piaty klasický slalom v aktuálnej sezóne v slovinskom stredisku Kranjska Gora.

Pôvodným dejiskom tohto slalomu mal byť Maribor, ale nevyhovujúce podmienky donútili organizátorov k presunu do Kranjskej Gory. Ani tu nie je počasie ideálne. Včerajší obrovský slalom bol poznačený dažďom a plusovými teplotami, no pretekárky situáciu zvládli a s rovnakými ťažkosťami sa budú musieť vyrovnať aj dnes.

Najväčšou favoritkou na víťazstvo je tradične Američanka Mikaela Shiffrinová, ktorá je celkovou líderkou Svetového pohára aj bodovania najtočivejšej disciplíny. Mladá fenoménka ovládla ostatné tri špeciálne slalomy, dva paralelné slalomy, ale aj včerajší obrovský slalom.

Americkej hviezde môže konkurovať Slovenka Petra Vlhová. Talentovaná Liptáčka je vo Svetovom pohári na tretej pozícii a v slalome jej patrí dokonca druhá priečka. Vlhová bola v aktuálnej sezóne v klasických slalomoch na prvom, druhom, piatom a štvrtom mieste, čo ju radí medzi absolútnu svetovú špičku. Navyše sa presadzuje aj v obráku, kde dosiahla dvakrát po sebe umiestnenie v TOP 10 (7. miesto v Lienzi a 9. miesto v Kranjskej Gore).

Do boja o pódiové umiestnenie by sa mali zaradiť Švajčiarka Wendy Holdenerová, Švédka Frida Hansdotterová alebo Rakúšanka Bernadette Schildová. V ostatných týždňoch však preukazujú vynikajúcu formu aj ďalšia Švajčiarka Melanie Meillardová či Švédka Estelle Alphandová, ktorá sa tlačí dopredu z úzadia.

Priebežné poradie Svetového pohára:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1181 bodov
2. Viktoria Rebensburgová (GER) 534 bodov
3. Petra Vlhová (SVK) 504 bodov
4. Wendy Holdenerová (SUI) 500 bodov
5. Tessa Worleyová (FRA) 416 bodov

Priebežné poradie hodnotenia slalomu:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 580 bodov
2. Petra Vlhová (SVK) 395 bodov
3. Wendy Holdenerová (SUI) 345 bodov
4. Frida Hansdotterová (SWE) 291 bodov
5. Bernadette Schildová (AUT) 207 bodov

Štartová listina 1. kola:
1. Nina Haver-Løsethová (NOR)
2. Mikaela Shiffrinová (USA)
3. Frida Hansdotterová (SWE)
4. Wendy Holdenerová (SUI)
5. Petra Vlhová (SVK)
6. Bernadette Schildová (AUT)
7. Mélanie Meillardová (SUI)
8. Lena Dürrová (GER)
9. Michelle Gisinová (SUI)
10. Maren Skjøldová (NOR)
11. Denise Feierabendová (SUI)
12. Ana Buciková (SLO)
13. Christina Geigerová (GER)
14. Katharina Gallhuberová (AUT)
15. Chiara Costazzová (ITA)
16. Irene Curtoniová (ITA)
17. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
18. Resi Stieglerová (USA)
19. Marina Wallnerová (GER)
20. Katharina Truppeová (AUT)
21. Erin Mielzynská (CAN)
22. Carmen Thalmannová (AUT)
23. Katharina Liensbergerová (AUT)
24. Stephanie Brunnerová (AUT)
25. Maruša Ferková (SLO)
26. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
27. Estelle Alphandová (SWE)
28. Manuela Mölggová (ITA)
29. Maren Wieslerová (GER)
30. Katharina Huberová (AUT)
31. Nastasia Noensová (FRA)
32. Nevena Ignjatovićová (SRB)
33. Ylva Staalnackeová (SWE)
34. Emi Hasegawová (JPN)
35. Jekaterina Tkačenková (RUS)
36. Asa Andová (JPN)
37. Martina Dubovská (CZE)
38. Roni Remmeová (CAN)
39. Xenia Alopinová (RUS)
40. Laurence St. Germainová (CAN)
41. Elena Stoffelová (SUI)
42. Sara Hectorová (SWE)
43. Alexandra Tilleyová (GBR)
44. Julia Grünwaldová (AUT)
45. Mireia Gutiérrezová (AND)
46. Neja Dvorniková (SLO)
47. Magdalena Fjällströmová (SWE)
48. Marie-Therese Sporerová (AUT)
49. Aline Daniothová (SUI)
50. Klara Livková (SLO)
51. Gabriela Capová (CZE)
52. Michele Azzolová (ITA)
53. Franziska Gritschová (AUT)
54 Mina Fürst Holtmannová (NOR)
55. Marija Škanovová (BLR)
56. Nathalie Eklundová (SWE)
57. Carole Bissigová (SUI)
58. Andrea Filserová (GER)
59. Emiko Kijosawová (JPN)
60. Federica Sosiová (ITA)
61. Meta Hrovatová (SLO)
62. Riikka Honkanenová (FIN)
63. Kristin Lysdahlová (NOR)
64. Josephine Forniová (FRA)
65. Lila Lapanjová (USA)
66. Nina O'Brienová (USA)
67. Ida Štimacová (CRO)
68. Piera Hudsonová (NZL)
69. Andreja Slokarová (SLO)
70. Barbara Kantorová (SVK)
71. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
72. Alessia Afi Dipolová (TOG)
Vítame Vás pri on-line prenose. Udalosť sa začne o 09:30.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

 1. Gansberg: Každý deň v objatí komfortu
 2. Pobyt na čerstvom vzduchu je skvelý liek. Skúste to vo vlastnom
 3. Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci
 4. Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky
 5. Žiaci sa šikanovali, dnes si pomáhajú. Pomohlo sedem krokov
 6. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
 7. Investment Advisory Guide for Slovakia
 8. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
 9. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
 10. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
 1. Gansberg: Každý deň v objatí komfortu
 2. Pobyt na čerstvom vzduchu je skvelý liek. Skúste to vo vlastnom
 3. Vaše umenie bude hýbať Tatrami. Zapojte sa do súťaže ZSSK
 4. Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci
 5. Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky
 6. Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?
 7. Burza pracovných príležitostí opäť na Stavebnej fakulte STU
 8. Počet ochorení na rakovinu stále stúpa. Nepodceňujte prevenciu
 9. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
 10. Žiaci sa šikanovali, dnes si pomáhajú. Pomohlo sedem krokov
 1. Žiaci sa šikanovali, dnes si pomáhajú. Pomohlo sedem krokov 25 305
 2. Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci 22 441
 3. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov 21 188
 4. Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky 17 927
 5. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 15 809
 6. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka 12 047
 7. Forum Prešov má platné stavebné povolenie a začína s výstavbou 6 895
 8. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali 4 751
 9. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov 4 469
 10. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019 4 403

Téma: Alpské lyžovanie


Článok je zaradený aj do ďalších tém Petra Vlhová, Online prenosy, Lyžovanie

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Mistrík odstúpil z prezidentského súboja, podporil Čaputovú

Mistríkovo rozhodnutie ocenil aj prezident Kiska a tiež podporil Čaputovú.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto by Čaputová nemala zahodiť

Po dvadsiatich rokoch môže prvé kolo vyhrať blok mimo Smeru a HZDS.

AUTO

Prichádza malé SUV Škoda Kamiq. Aké sú naše prvé dojmy?

Zaboduje priestorom aj bohatou výbavou.

Neprehliadnite tiež

	
Na snímke slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová počas rozlúčky s kariérou v cieli pretekov s hromadným štartom žien na 12,5 km počas 9. finálového kola Svetového pohára v biatlone v nórskom Holmenkollene 24. marca 2019.
Marek Hamšík.
Stanislav Lobotka v súboji o loptu.
Jaroslav Halák.

Maďarsko senzačne otočilo zápas s vicemajstrom sveta

Situácia v tabuľke kvalifikačnej E-skupiny sa zamotala.

Mate Patkai (vľavo) napáda Luku Modriča.