V KHL sa hralo pod holým nebom, iba druhýkrát v histórii súťaže

Diváci poriadne vymrzli.
Diváci poriadne vymrzli. (Autor: TASR/AP)
SITA|20. jan 2018 o 15:46

V akcii bol aj brankár Július Hudáček, príliš sa mu nedarilo.

MOSKVA. Hokejisti Dinama Minsk triumfovali pod holým nebom nad hráčmi Dinama Riga tesne 3:2 v sobotňajšom stretnutí KHL. Domáci pritom viedli v 24. minúte 2:0 presnými zásahmi Brandona McMillana a Rihardsa Bukartsa.

Hráči bieloruského tímu však ešte do konca druhej tretiny vyrovnali gólmi Justina Fontaina a Denisa Osipova. Triumf hostí stanovil v 56. minúte americký útočník Jack Skille.

Zápas v Rige bol iba druhým pod holým nebom v 10. ročnej histórii KHL a navštívilo ho 10 554 priaznivcov.