Druhá etapu na Okolo San Juanu vyhral Villalobosa, Kolář skončil na 126. mieste

Michael Kolář štartuje na MS v kategórii elite po druhý ra.
Michael Kolář štartuje na MS v kategórii elite po druhý ra. (Autor: TASR)
SITA|23. jan 2018 o 10:47

V utorok je na programe individuálna časovka.

PERI LAGO PUNTA NEGRA. Kostaričan Román Villalobos z tímu Canels Specialized sa stal víťazom pondelkovej druhej etapy na cyklistických pretekoch Okolo San Juanu v Argentíne.

Dvadsaťsedemročný rodák z Heredie triumfoval pri priehrade Peri Lago Punta Negra po 149,9 km pred domácim Ricardom Escuelom a Belgičanom Tiesjom Benootom.

Jediný štartujúci Slovák Michael Kolář zo zoskupenia Bora-Hansgrohe obsadil 126. pozíciu s mankom 3:16 min.

V celkovom poradí Villalobos vedie pred Escuelom o štyri sekundy, Kolářovi patrí 119. priečka (+3:26 min). V utorok je na programe individuálna časovka na 14,4 km v San Juane.

119.Michael Kolář SRBora-Hansgrohe+3:26 min

Domov»Cyklistika»Druhá etapu na Okolo San Juanu vyhral Villalobosa, Kolář skončil na 126. mieste