Michal Čajkovský.
Michal Čajkovský. (Autor: SME - Jozef Jakubčo)
TASR|23. jan 2018 o 20:31

Pozrite si súhrn utorňajších stretnutí.

MOSKVA. V prvom utorkovom stretnutí hokejovej KHL zvíťazil Sibir Novosibirsk doma nad Ladou Togliatti 2:0.

Prvý gól stretnutia padol až v 53. minúte počas presilovky domácich, keď Alexander Šarov dorazil do bránky nepresnú strelu Andreja Jermakova. Na konečných 2:0 zvýšil minútu pred koncom bekhendom Alexander Šarov.

Barys Astana, ktorý sa už rozlúčil s účasťou v play off, prehral doma s istým účastníkom ďalších bojov Avtomobilistom Jekaterinburg, v zostave so slovenským obrancom Michalom Čajkovským, 2:3 po samostatných nájazdoch.