Výsledky 13.2.2018 - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Pozrite si výsledky zo zimných olympijských hier 2018 v Pjongčangu zo dňa 13. februára 2018.

Američanka Chloe Kimová, zlatá na U-rampe.(Zdroj: TASR/AP)
Článok pokračuje pod video reklamou

Alpské lyžovanie

3:30 + 7:00 Kombinácia mužov - konečné poradie (zjazd + slalom)

1.Marcel HirscherRakúsko2:06,52 min
2.Alexis PinturaultFrancúzsko+ 0,23 s
3.Victor Muffat-JeandetFrancúzsko+ 1,02 s
4.Marco SchwarzRakúsko+ 1,35 s
5.Ted LigetyUSA+ 1:45 s
6.Thomas Mermillod BlondinFrancúzsko+ 1,50 s
7.Kjetil JansrudNórsko+ 2,15 s
8.Stefan HadalinSlovinsko+ 2,42 s
9.Thomas DressenNemecko+ 2,44 s
10.Klemen KosiSlovinsko+ 2,85 s
22.Adam ŽampaSR+ 4,58 s
.Matej FalatSRnedokončil slalom
Prečítajte si tiež: Slovákom zjazd do kombinácie nevyšiel, vyššie z nich je Žampa Prečítajte si tiež: Alpskú kombináciu vyhral Hirscher, Žampa si v slalome výrazne polepšil

Beh na lyžiach

9:30 šprint klasicky ženy - kvalifikácia

1.Stina NilssonováNórsko3:08,74 min
2.Maiken Caspersen FallováNórsko+ 0,39 s
3.Krista PärmäkoskiováFínsko+ 3,56 s
31.Alena ProcházkováSR+ 15,87 s
53.Barbora KlementováSR+ 29,26 s

10:05 šprint klasicky muži - kvalifikácia

1.Ristomatti HakolaFínsko3:05,54 min
2.Johannes Hösflot KlaeboNórsko+ 0,19 s
3.Alexander BolšunovOŠ z Ruska+ 1,66 s
25.Peter MlynárSR+ 8,28 s
57.Andrej SegečSR+ 16,30 s
62.Miroslav ŠulekSR+ 20,20 s
Prečítajte si tiež: Mlynár prekvapujúco postúpil ďalej, Procházkovej chýbala necelá sekunda

13:25 šprint klasicky ženy - finále

1.Stina NilssonováŠvédsko3:03,84 min
2.Maiken Caspersen FallováNórsko+ 3,03 s
3.Julia BelorukovováOŠ z Ruska+ 3,37 s
4.Natalia NepriajevováOŠ z Ruska+ 9,14 s
5.Hanna FalkováŠvédsko+ 11,16 s
6.Jessica DigginsováUSA+ 11,23 s
31.Alena ProcházkováSRskončila v kvalifikácii
53.Barbora KlementováSRskončila v kvalifikácii

12:25 šprint klasicky muži - 4. štvrťfinále

1.Oskar SvenssonŠvédsko3:08,77 s
2.Emil IversenNórsko+ 1,44 s
3.Len ValjasKanada+ 2,10 s
4.Alexander PanžinskijOŠ z Ruska+ 2,38 s
5.Peter MlynárSR+ 7,00 s
6.Sebastian EisenlauerNemecko+ 7,45 s

13:34 šprint klasicky muži - finále

1.Johannes Hoesflot KlaeboNórsko3:05,75 min
2.Federico PellegrinoTaliansko+ 1,34 s
3.Alexander BolšunovOŠ z Ruska+ 1,36 s
4.Paal GolbergNórsko+ 3,81 s
5.Oskar SvenssonŠvédsko+ 7,73 s
6.Ristomatti HakolaFínsko+ 20,72 s
23.Peter MlynárSRvypadol vo štvrťfinále
57.Andrej SegečSRskončil v kvalifikácii
62.Miroslav ŠulekSRskončil v kvalifikácii

Curling

1:05 Olympijskí športovci z Ruska - Nórsko 8:4 (zápas o bronz - miešané páry)

12:05 Kanada - Švajčiarsko 10:3 (zápas o zlato - miešané páry)

Ľadový hokej - ženy

8:40 Kanada - Fínsko 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Góly: 1. Agostová-Marcianová, 18. Poulinová, 29. Daoustová, 39. Saulnierová - 48. Väliläová

13:10 USA - Olympijskí športovci z Ruska 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Góly: 9. Bellamyová, 32. J. Lamoureuxová-Davidsonová, 32. J. Lamoureuxová-Davidsonová, 35. Marvinová, 59. Brandtová

Tabuľka A-skupiny:

1.Kanada220009:16 b
2.USA220008:16 b
3.Fínsko200022:70 b
4.OŠ z Ruska200020:100 b

Rýchlokorčuľovanie

12:00 1500 m muži – finále

1.Kjeld NuisHolandsko1:44,01 s
2.Patrick RoestHolandsko1:44,86 s
3.Kim Min-SeokKórejská republika1:44,93 s
4.Haralds SilovsLotyšsko1:45,25 s
5.Takuro OdaJaponsko1:45,44 s
6.Bart SwingsBelgicko1:45,49 s
7.Sindre HenriksenNórsko1:45,64 s
8.Joey MantiaUSA1:45,86 s

Sane

11:30 jazdy 3 a 4 ženy

1.Natalie GeisenbergerováNemecko3:05,232 min
2.Dajana EitbergerováNemecko3:05,599 min
3.Alex GoughováKanada3:05,644 min
4.Tatjana HüfnerováNemecko3:05,713 min
5.Kimberley McRaeováKanada3:05,878 min
6.Erin HamlinováUSA3:05,912 min
7.Raluca StramaturarováRumunsko3:06,288 min
8.Aileen Christina FrischováKórejská republika3:06,400 min
23.Katarína ŠimoňákováSRnekvalifikovala sa do 4. jazdy

Snoubording

2:00 U-rampa ženy - finále (1. + 2. + 3. kolo)

1.Chloe KimováUSA98,25 b
2.Liou Ťia-jüČína89,75 b
3.Arielle GoldováUSA85,75 b
4.Kelly ClarkováUSA83,50 b
5.Cchaj Süe-tchungČína76,50 b
6.Haruna MacumotováJaponsko70,00 b
7.Queralt CastelletováŠpanielsko67,75 b
8.Sena TomitováJaponsko65,25 b

5:00 U-rampa muži - kvalifikácia

1.Shaun WhiteUSA98,50 b
2.Scotty JamesAustrália96,75 b
3.Ajumu HiranoJaponsko95,25 b

Účastníci dvanásťčlenného finále: Shaun White (USA), Scotty James (Aus.), Ajumu Hirano (Jap.), Ben Ferguson (USA), Raibu Katajama (Jap.), Jan Scherrer (Švaj.), Chase Josey (USA), Jake Pates (USA), Patrick Burgener (Švaj.), Juto Tocuka (Jap.), Peetu Piiroinen (Fín.), Kent Callister (Aus.)

Šortrek

11:00 500 m ženy - štvrťfinále (víťazky)

Arianna FontanaováTaliansko
Elise ChristieováV. Británia
Sofia ProsvirnovováOŠ z Ruska
Čchü Čchun-jüČína

11:26 1000 m muži - rozjazdy (víťazi)

John-Henry KruegerUSA
Lim Hjo-džunKórejská republika
Samuel GirardKanada
Sjinkie KnegtHolandsko
Charles HamelinKanada
Itzhak de LaatHolandsko
Hwang Dä-honKórejská republika
Sándor Liu ŠaolinMaďarsko

12:11 500 m ženy - 1. semifinále

1.Čchoi Min-ťeongKórejská republika42,422 s
2.Arianna FontanaováTaliansko42,635 s
3.Sofia ProsvirnovováOŠ z Ruska43,219 s

12:11 500 m ženy - 2. semifinále

1.Yara van KerjhofováHolandsko43,182 s
2.Elise ChristieováV. Británia43,184 s
3.Kim BoutinováKanada43,234 s

12:32 5000 m muži, štafeta - 1. semifinále

1.Čína6:36,605 min
2.Kanada6:41,042 min
3.Kazachstan6:47,727 min

12:32 5000 m muži, štafeta - 1. semifinále

1.Kórejská republika6:34,510 min
2.Maďarsko6:34,866 min
3.USA6:36,867 min

13:11 500 m ženy - finále

1.Arianne FontanováTaliansko42,569 s
2.Yara van KerkhofováHolandsko43,256 s
3.Kim BoutinováKanada43,881 s

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  5. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  7. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  8. Vizuálny smog je problém
  9. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  10. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou
  1. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  2. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  3. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  5. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  6. Keď Slováci krotia morský vietor
  7. Ochrana pred tropickou horúčavou
  8. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  9. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  10. Savills Investment Management kupuje Gdanski Business Center II
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 18 211
  2. Vizuálny smog je problém 10 817
  3. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 5 978
  4. Objavte najvzácnejšiu hubu na svete. Rastie na Liptove 3 406
  5. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 3 108
  6. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 2 935
  7. Spoznajte exotický Zanzibar od severu až po juh 2 336
  8. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 2 269
  9. Prešovská Spinea tromfla Japoncov a spresnila roboty 1 925
  10. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate 1 825

Téma: Hokej


Hlavné správy zo Sme.sk

AUTO

Vývojár palív v F1 pre SME: Niekedy vieme viac ako technici

Benoit Poulet už začína vyvíjať benzín na budúci rok.

DOMOV

Spor o Ústavný súd sa opakuje. Zmeny možno ani nebudú

Kiska zatiaľ vymenil štyroch sudcov z trinástich.

Neprehliadnite tiež