PSG nezaváhalo, Marseille strelilo tri góly

Edinson Cavani (vľavo) sa raduje z gólu.
Edinson Cavani (vľavo) sa raduje z gólu. (Autor: TASR/AP)
SITA|25. feb 2018 o 17:38

Pozrite si výsledky nedeľňajších stretnutí 27. kola francúzskej Ligue 1.

PARÍŽ. Futbalisti Paríža St. Germain zvíťazili v nedeľňajšom šlágri 27. kola najvyššej francúzskej súťaže Ligue 1 nad Marseille jasne 3:0 a potvrdili vedúcu pozíciu v tabuľke.

Parížanov poslal do vedenia v 10. min Kylian Mbappé, o 17 minút neskôr si vlastenca dal obranca hostí Rolando a po zmene strán spečatil triumf domáceho tímu klubový strelecký rekordér Edinson Cavani.

PSG má na prvom mieste tabuľky 71 bodov, druhé Monako 57, Marseille ich na tretej priečke nazbieralo 55.

V prvom nedeľnom zápase 27. kola najvyššej francúzskej futbalovej ligy si Bordeaux a Nice podelili body po remíze 0:0.

V regionálnom derby remizoval Lyon so Saint-Étienne 1:1. Bod pre hosťujúcich futbalistov zachránil v 90. minúte obranca Mathieu Debuchy.