Jihlava zdolala pražskú Duklu, gólom jej k tomu dopomohol aj Slovák Urblík

Jozef Urblík v drese Jihlavy.
Jozef Urblík v drese Jihlavy. (Autor: FCVYSOČINA.CZ)
TASR|9. mar 2018 o 20:18

Slovenský futbalista strelil svoj premiérový gól v drese Jihlavy.

PRAHA. V piatkovom zápase 20. kola českej futbalovej HET ligy zvíťazila Vysočina Jihlava nad pražskou Duklou 3:1.

V 69. minúte zaznamenal tretí gól hosťujúceho tímu Jozef Urblík, ktorý razantnou strelou spoza šestnástky poslal loptu k pravej žrdi súperovej brány.

Pre 21-ročného stredopoliara to bol premiérový ligový presný zásah v drese stredočeského tímu.

Jihlava vyhrala na jar už štvrtýkrát v sérii a zo zostupových priečok poskočila na deviatu pozíciu neúplnej tabuľky.

HET liga 2017/2018 - 20. kolo:

Dukla Praha - Jihlava 1:3 (0:2)

Góly: 86. Holenda - 10. Ikaunieks, 30. Zoubele, 69. Urblík

/Ivan Schranz hral od 79. minúty, Matúš Hruška sedel na lavičke náhradníkov - Matej Rakovan odchytal celý zápas, Jozef Urblík hral do 84. minúty a strelil gól/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Jihlava zdolala pražskú Duklu, gólom jej k tomu dopomohol aj Slovák Urblík