Výsledky, tabuľky, skupiny - MS v hokeji 2018

Pozrite si kompletný program majstrovstiev sveta v hokeji 2018, ktoré sa konajú od 4. do 20. mája v Dánsku.

Ilustračná fotografia.(Zdroj: TASR)

Tabuľky - MS v hokeji 2018 (Dánsko)

A-SKUPINA:

KrajinaZVVpPpPSkóreB
1.Švédsko7610031:920 - účasť vo štvrťfinále
2.Rusko7501132:1016 - účasť vo štvrťfinále
3.Česko7330127:1515 - účasť vo štvrťfinále
4.Švajčiarsko7311225:1912 - účasť vo štvrťfinále
5.Slovensko7302219:2011
6.Francúzsko7200513:296
7.Rakúsko7101513:304
8.Bielorusko700078:360 - istý zostup

B-SKUPINA:

KrajinaZVVpPpPSkóreB
1.Fínsko7501138:1116 - účasť vo štvrťfinále
2.USA7421139:1616 - účasť vo štvrťfinále
3.Kanada7411132:1215 - účasť vo štvrťfinále
4.Lotyšsko7312116:1613 - účasť vo štvrťfinále
4.Dánsko7310313:1711
6.Nemecko7112316:207
7.Nórsko7111413:316
8.Južná Kórea700074:480 - istý zostup
Článok pokračuje pod video reklamou

MS v hokeji sa v roku 2018 konajú od 4. do 20. mája 2018. Organizuje ich Dánsko, zápasy hostia mestá Kodaň a Herning.

Slovenskí reprezentanti sa predstavia v kodanskej A-skupine. Nastúpia proti Česku, Švajčiarsku, Rakúsku, Francúzsku, Švédsku, Rusku a Bielorusku.

Finále a zápas o tretie miesto sú na programe v záverečný deň MS v hokeji v nedeľu 20. mája 2018 v Royal Arene v Kodani.

Program - Slovensko - MS v hokeji 2018

A-SKUPINA:

5. máj 2018 (sobota) o 20:15: Česko - Slovensko 3:2 pp (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

6. máj 2018 (nedeľa) o 20:15: Slovensko - Švajčiarsko 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

8. máj 2018 (utorok) o 16:15: Rakúsko - Slovensko 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)

10. máj 2018 (štvrtok) o 16:15: Slovensko - Francúzsko 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

12. máj 2018 (sobota) o 12:15: Slovensko - Švédsko 3:4 pp (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)

14. máj 2018 (pondelok) o 16:15: Rusko - Slovensko 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

15. máj 2018 (utorok) o 16:15: Bielorusko - Slovensko 4:7 (0:2, 2:0, 2:5)

Kompletný program - MS v hokeji 2018

Miesto konania: Kodaň, Herning (Dánsko)

Štadióny: Royal Arena (Kodaň), Jyske Bank Boxen (Herning)

4. máj 2018 (program MS v hokeji, piatok)

16:15 Rusko - Francúzsko (A-skupina) 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
Góly: 8. Kaprizov (Dadonov, Zajcev), 9. Bučnevič (Grigorenko, Nesterov), 11. Dadonov (Kaprizov, Chafizullin), 38. Kaprizov (Dacjuk, Zajcev), 43. Barabanov (Kiselevič, Kablukov), 45. Šalunov (Dacjuk, Chafizullin), 58. Anisimov (Nesterov, Grigorenko).

16:15 USA - Kanada (B-skupina) 5:4 sn (1:2, 2:1, 1:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 14. Lee (Thompson, DeBrincat), 21. Larkin (Kreider, Oesterle), 30. Gaudreau (Kane, Coleman), 44. Larkin (Kreider, Atkinson), víťazný nájazd Atkinson - 1. Dubois (Horvat), 13. O'Reilly (Bailey), 38. Beauvillier (Ekblad, Barzal), 51. Parayko (McDavid).

20:15 Švédsko - Bielorusko (A-skupina) 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Góly: 10. Andersson (Kempe, Everberg), 10. Nyquist (Klingberg, Lindholm), 24. Janmark (Rakell, Zibanejad), 34. Rakell, 57. Zibanejad (Janmark, Rakell).

20:15 Nemecko - Dánsko (B-skupina) 2:3 sn (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0, 0:1)
Góly: 33. Draisaitl (Ehliz), 51. Ehliz (Draisaitl) - 28. J. Jensen (Jensen Aabo, F. Nielsen), 36. Storm (Hard, Larsen), rozhodujúci nájazd F. Nielsen.

5. máj 2018 (program MS v hokeji, sobota)

12:15 Švajčiarsko - Rakúsko (A-skupina) 3:2 pp (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Góly: 19. Niederreiter (Corvi), 25. Haas (Scherwey, Müller) - 35. Zwerger (Rauchenwald, Haudum), 47. Ganahl (Schneider), 64. Corvi (Niederreiter)

12:15 Nórsko - Lotyšsko (B-skupina) 2:3 pp (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
Góly: 9. Bastiansen (Trettenes, Holös), 13. Bonsaksen (M. Olib) - 27. Balcers (Sotnieks, Galvinš), 52. Abols (Karsums, Redlihs), 61. Balcers (Dzerzinš)

16:15 Francúzsko - Bielorusko (A-skupina) 6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
Góly:
4. D. Fleury (S. Da Costa, Rech), 14. S. Da Costa (Janil), 39. Lamperier (Claireaux, Hecquefeuille), 43. Manavian (S. Da Costa, D. Fleury), 48. Guttig (Perret), 58. Perret (Leclerc, Hecquefeuille) - 20. Pavlovič (Razvadovskij, Vorobej), 55. Vorobej (Platt, Korobov)

16:15 Fínsko - Južná Kórea (B-skupina) 8:1 (2:0, 3:1, 3:0)
Góly:
4. S. Aho (Teräväinen, Riikola), 6. Teräväinen (S. Aho), 29. S. Aho (Rantanen, Teräväinen), 33. Savinainen (S. Aho, Teräväinen), 39. Nutivaara (Pesonen), 47. Mäenalanen (Pesonen, Anttila), 48. K. Kapanen (Rantanen), 54. Pesonen (Mäenalanen, Anttila) - 34. Swift (Radunske)

20:15 Česko - Slovensko (A-skupina) 3:2 pp (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Góly: 22. Kubalík (Nestrašil, Jaškin), 60. Nečas (Kubalík), 63. Jaškin - 8. Krištof (Sekera, Nagy), 26. Sekera (Nagy)

20:15 Dánsko - USA (B-skupina) 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Góly: 17. Butcher (Gaudreau), 23. Kreider (D. Ryan, Hughes), 30. Atkinson (Kreider, N. Jensen), 55. N. Jensen (Butcher, P. Kane)

6. máj 2018 (program MS v hokeji, nedeľa)

12:15 Rakúsko - Rusko (A-skupina) 0:7 (0:3, 0:3, 0:1)
Góly: 10. Grigorenko, 12. Anisimov, 14. Barabanov (Michejev, Jakovlev), 24. Grigorenko (Anisimov), 30. Kaprizov (Daciuk, Dadonov), 38. Mamin (Kaprizov), 54. Michejev.

12:15 Južná Kórea - Kanada (B-skupina) 0:10 (0:2, 0:6, 0:2)
Góly: 9. Nugent-Hopkins (Schwartz, McDavid), 18. Jost (Eberle, Barzal), 22. Parayko (McDavid, Ekblad), 22. O'Reilly (Barzal), 23. Dubois (Edmundson, Pageau), 28. Schenn (Ekblad, Bailey), 37. Jost (Horvat, Dubois), 37. Edmundson (Barzal Beauvillier), 45. McDavid (Pullock, Dubois), 49. Eberle (Edmundson, Jost).

16:15 Švédsko - Česko (A-skupina) 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Góly: 5. Rakell (Janmark, Lindholm), 8. Janmark (Rakell), 44. Zibanejad (Rakell) - 34. Hronek (Červenka, Hyka), 56. Hyka (Faksa)

16:15 Nemecko - Nórsko (B-skupina) 4:5 sn (2:2, 1:1, 1:1 - 0:0, 0:1)
Góly: 15. Hager (Draisaitl, Plachta), 19. Michaelis (Noebels, Müller), 28. Hager (Draisaitl), 51. Y. Seidenberg (Plachta, Draisaitl) - 2. K. A. Olimb, 8. T. Valkvae Olsen (Lindström, M. Olimb), 22. Bastiansen (Salsten, T. Valkvae Olsen), 51. Sörvik, rozhodujúci sam. nájazd Trettenes

20:15 Slovensko - Švajčiarsko (A-skupina) 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 12. Scherwey (R. Diaz, Mirco Müller), 21. Mirco Müller (Scherwey)

20:15 Lotyšsko - Fínsko (B-skupina) 1:8 (0:3, 0:2, 1:3)
Góly:
52. Rihards Bukarts (Balinskis) – 2. Aho (Savinainen), 8. Savinainen (Heiskanen, Aho), 18. Suomela, 28. Aho, 35. Savinainen (T. Teräväinen, Aho), 47. T. Teräväinen (Rantanen, Mikael Granlund), 48. Rantanen (Aho, T. Teräväinen), 52. T. Teräväinen (Nutivaara, Aho)

7. máj 2018 (program MS v hokeji, pondelok)

16:15 Bielorusko - Rusko (A-skupina) 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
Góly: 6. Dacjuk (Dadonov), 26. Šalunov (Barabanov, Kablukov), 30. Kablukov (Barabanov, Trjamikn), 40. Dacjuk (Chafizullin, Šalunov), 46. Mamin (Zajcev), 48. Kaprizov (Dacjuk, Dadonov)

16:15 USA - Nemecko (B-skupina) 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Góly
: 31. Kane (Gaudreau, Atkinson), 33. Ryan (Kane, Hughes), 51. DeBrincat (Kane). Rozhodcovia: Jeřábek (ČR), Rantala (Fín.) - Otmachov (Rus.), Sormunen (Fín.)

20:15 Švédsko - Francúzsko (A-skupina) 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Góly
: 1. Rakell (A. Larsson, Janmark), 6. Backlund (Pettersson, Lindholm), 28. Ekman-Larsson (A. Larsson, Kempe), 56. Pettersson (Klingberg, Ekman-Larsson)

20:15 Kanada - Dánsko (B-skupina) 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
Góly:
9. Bailey (Barzal, Schwartz), 12. Ekblad (McDavid, Schwartz), 25. Eberle (McDavid, Parayko), 27. O'Reilly (Bailey, Schenn), 28. Nugent-Hopkins, 47. Nugent-Hopkins (McDavid, Chabot), 59. Jost (Nurse, Barzal) - Jensen Aabo(Lauridsen)

8. máj 2018 (program MS v hokeji, utorok)

16:15 Rakúsko - Slovensko (A-skupina) 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Góly:
2. Lebler (Hofer), 42. Schneider (Raffl) - 5. Haščák (Hovorka, Ďaloga), 23. Jurčo (Nagy, Fehérváry), 29. Jaroš (Fehérváry), 60. Krištof

16:15 Južná Kórea - Lotyšsko (B-skupina) 0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Góly:
12. Meija (Rubins), 19. Keniňš (Balcers, Abols), 29. Roberts Bukarts (Karsums, Sotnieks), 42. Balcers (Indrašis, Abols), 60. Roberts Bukarts (Abols, Indrašis)

20:15 Česko - Švajčiarsko (A-skupina) 5:4 sn (1:1, 3:3, 0:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 17. Kubalík (Nečas), 25. Moravčík (Sklenička, Hyka), 28. Jaškin (Moravčík, Nestrašil), 35. Řepík (Kubalík), rozhodujúci sam. nájazd: Řepík - 12. Niederreiter (Hofmann), 21. Hofmann (Andrighetto, Diaz), 23. S. Moser (Vermin, Mirco Müller), 28. Niederreiter (S. Moser, Untersander)

20:15 Fínsko - Nórsko (B-skupina) 7:0 (2:0, 4:0, 1:0)
Góly: 5. Savinainen (Aho, Nutivaara), 8. Anttila, 22. Teräväinen (Mikael Granlund, Koivisto), 24. K. Kapanen (Heiskanen, Rantanen), 39. Nutivaara (Rantanen, MikaelGranlund), 40. MikaelGranlund (Teräväinen, Honka), 58. Mäenalanen (Manninen)

9. máj 2018 (program MS v hokeji, streda)

16:15 Švajčiarsko - Bielorusko (A-skupina) 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
Góly: 2. Vermin (Niederreiter, Untersander), 19. Andrighetto (Meier), 40. Vermin (Meier, Diaz), 43. Corvi (Diaz), 47. Meier (Andrighetto, Diaz) - 6. Platt (Linglet, Djukov), 11. Pavlovič (Kovyrišin, Materuchin)

16:15 Nemecko - Južná Kórea (B-skupina) 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
Góly: 11. Draisaitl (Plachta, Y. Seidenberg), 21. Ehliz (Plachta, Y. Seidenberg), 30. Hager (Holzer, Draisaitl), 35. Tiffels (Michaelis), 49. Ehliz (Kahun, Draisaitl), 53. Y. Seidenberg (Plachta) - 57. Radunske (An Čin-hi)

20:15 Švédsko - Rakúsko (A-skupina) 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
Góly:
10. Kempe (Lindholm), 18. Janmark (Rakell), 23. Rakell (Zibanejad, Janmark), 29. Rakell, 30. Nyquist (Kempe), 48. Zibanejad (Janmark, Andersson), 54. Pääjärvi (J. Larsson)

20:15 Fínsko - Dánsko (B-skupina) 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Góly:
35. Aho (Teräväinen, Granlund), 56. Granlund (Koivisto, Nutivaara) - 33. F. Nielsen (Jensen Aabo, Bödker), 38. Bjorkstrand (Bödker, Lauridsen), 59. Hardt (Bödker, Nielsen)

10. máj 2018 (program MS v hokeji, štvrtok)

16:15 Slovensko - Francúzsko (A-skupina) 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly:
6. Bondra (Buc, Svitana), 23. Buc (Svitana, Jaroš), 60. Čajkovský (Buc) - 34. Claireaux (Perret, Janil)

16:15 USA - Lotyšsko (B-skupina) 3:2 pp (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Góly:
12. Kreider (DeBrincat, Larkin), 38. White (DeBrincat, Kane). 62. Atkinson (Gaudreau, Kane) - 18. Balinskis (Blugers, Rih. Bukarts), 24. Džerinš (Indrašis, Rob. Bukarts)

20:15 Česko - Rusko (A-skupina) 4:3 pp (1:1, 2:2, 0:0 - 1:0)
Góly:
15. Krejčí (Jaškin), 19. Jaškin (Pastrňák, Krejčí), 25. Pastrňák (Krejčí), 64. Pastrňák (Krejčí, Hronek) - 2. Nesterov (Barabanov), 21. Grigorenko (Bučnevič, Anisimov), 26. Barabanov (Zajcev, Šalunov)

20:15 Nórsko - Kanada (B-skupina) 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
Góly:
2. McDavid (Parayko, Murray), 13. Horvat (Pageau), 16. McDavid (Schwartz), 29. McDavid (Parayko, Nugent-Hopkins), 43. Horvat (Dubois)

11. máj 2018 (program MS v hokeji, piatok)

16:15 Francúzsko - Rakúsko (A-skupina) 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Góly: 10. Fleury (S. da Costa, Rech), 14. Treille (Texier, Hecquefeuille), 35. Fleury (Auvitu, S. da Costa), 38. T. da Costa (Texier, Gallet), 42. Treille (Texier, Hecquefeuille) - 4. Hundertpfund (Heinrich, Schumnig), 32. Raffl (Heinrich).

16:15 Dánsko - Nórsko (B-skupina) 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Góly: 20. N. Jensen (P. Larsen, Regin), 27. N. Jensen (P. Larsen, Bjorkstrand), 34. Storm (Bödker, Jensen).

20:15 Bielorusko - Česko (A-skupina) 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
Góly: 9. Šulák (Krejčí), 16. Horák (Plekanec), 19. Řepík (Moravčík, Červenka)

20:15 USA - Južná Kórea (B-skupina) 13:1 (4:1, 4:0, 5:0)
Góly: 9. Lee (Larkin, Gaudreau), 13. Kane (Gaudreau), 14. McAvoy (Kane, Gaudreau), 20. McAvoy (Kreider, Larkin), 24. Ryan (Martinez), 28. Coleman (Martinez, White), 29. Kane (McAvoy), 33. Atkinson (Kane, McAvoy), 46. Thompson (Milano, Jensen), 47. Atkinson (Kane, McAvoy), 50. Pionk (Butcher), 52. Ryan (DeBrincat, Pionk), 59. Milano (Thompson, DeBrincat) - 6. An (Kim Sang-wu, Kim Won-džung)

12. máj 2018 (program MS v hokeji, sobota)

12:15 Slovensko - Švédsko (A-skupina) 3:4 pp (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
Góly: 11. Jurčo (Grman, Krištof), 37. Ďaloga (Nagy), 47. Nagy (Krištof, Čajkovský) - 16. Everberg (Klingberg, Lindholm), 19. Nyquist (Backlund, Gustafsson), 25. de la Rose (Kempe, Wikstrand), 65. Zibanejad (Rakell, Klingberg)

12:15 Lotyšsko - Nemecko (B-skupina) 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Góly:
37. Keninš (Abols, Balcers), 41. Galvinš (Indrašis, Džerinš), 48. Džerinš (Redlihš, Freibergs) - 49. Kahun (Draisaitl, Ehliz

16:15 Rakúsko - Bielorusko (A-skupina) 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
Góly:
5. Viveiros, 31. Komarek (Unterweger), 35. Raffl (Komarek), 40. Zwerger (Ulmer)

16:15 Dánsko - Južná Kórea (B-skupina) 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Góly:
23. F. Nielsen (D. Nielsen), 33. Jensen (Bjorkstrand), 57. Hardt (F. Nielsen, J. Jensen) - 25. Kim Ki-sung (Kim Sang-wu)

20:15 Rusko - Švajčiarsko (A-skupina) 4:3 (0:0, 3:1, 1:2)
Góly:
23. Kaprizov (Dacjuk, Gusev), 28. Dadonov (Anisimov), 40. Nesterov (Gusev, Dacjuk), 57. Grigorenko (Anisimov, Gavrikov) - 27. Untersander (Kukan, Corvi), 52. Andrighetto (Meier, Vermin), 59. Haas (Andrighetto, Niederreiter)

20:15 Kanada - Fínsko (B-skupina) 1:5 (1:3, 0:0, 0:2)
Góly:
11. Pageau (Horvat) - 9. Rantanen, 14. Pesonen (Nutivaara, Tolvanen), 17. Rantanen (Granlund, Teräväinen), 46. Tolvanen, 47. Teräväinen (Aho, Kivisto)

13. máj 2018 (program MS v hokeji, nedeľa)

16:15 Francúzsko - Česko (A-skupina) 0:6 (0:3, 0:2, 0:1)
Góly: 4. Pastrňák (D. Krejčí), 8. Pastrňák (D. Jaškin), 15. D. Jaškin (J. Krejčík), 22. R. Horák (Kubalík, Šulák), 28. R. Horák (F. Chytil, Sklenička), 51. M. Nečas (J. Krejčík, A. Polášek)

16:15 Nórsko - USA (B-skupina) 3:9 (0:3, 1:4, 2:2)
Góly: 27. K. Forsberg (T. Lindström), 47. K. A. Olimb (Bonsaksen, Holös), 48. M. Olimb (T. Lindström, Bull) - 9. P. Kane (McAvoy, Atkinson), 13. P. Kane (DeBrincat, Atkinson), 16. McAvoy (DeBrincat), 22. D. Larkin, 31. Martinez (D. Larkin), 37. A. Lee (D. Larkin, J. Gaudreau), 40. Atkinson (Nick Jensen, P. Kane), 43. C. White (Bonino, C. Murphy), 58. Pionk (Bonino, Kreider)

20:15 Švajčiarsko - Švédsko (A-skupina) 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
Góly: 6. J. Klingberg (Zibanejad, Ekman-Larsson), 10. Hörnqvist (Pettersson, Backlund), 22. Backlund (H. Lindholm), 53. A. Larsson (Backlund), 57. Pääjärvi (Backlund) - 39. Untersander (Corvi), 45. R. Diaz (Fiala, Andrighetto), 60. Kukan (Untersander)

20:15 Nemecko - Fínsko (B-skupina) 3:2 po predĺžení (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
Góly: 26. F. Tiffels (Y. Seidenberg, Michaelis), 39. Krupp (Hager, Eisenschmid), 62. Eisenschmid (Kahun) - 3. Tolvanen (Riikola), 58. Aho (Mikael Granlund, Teräväinen)

14. máj 2018 (program MS v hokeji, pondelok)

16:15 Rusko - Slovensko (A-skupina) 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Góly: 12 Mamin (Sošnikov), 17. Gusev (Dacjuk, Zajcev), 59. Šalunov (Sošnikov), 60. Michejev (Barabanov, Šalunov)

16:15 Južná Kórea - Nórsko (B-skupina) 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Góly: 14. T. Lindström (M. Olimb, Espeland), 47. Valkvae Olsen (Bastiansen, Espeland), 51. Holös (K. A. Olimb, S. Thoresen)

20:15 Česko - Rakúsko (A-skupina) 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
Góly: 1. Hyka (Kubalík, Šulák), 3. Chytil (Krejčík), 26. Kubalík (Hyka, Nečas), 50. Hyka (Faksa, Kubalík) - 18. Komarek (Hofer), 51. Raffl (Unterweger, Haudum), 58. Raffl (Komarek, Schumnig)

20:15 Kanada - Lotyšsko (B-skupina) 2:1 pp (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Góly: 3. Beauvillier (Pageau, Barzal), 61. McDavid (Nugent-Hopkins) - 42. Rubins (Rob. Bukarts, Blugers)

15. máj 2018 (program MS v hokeji, utorok)

12:15 Švajčiarsko - Francúzsko (A-skupina) 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
Góly: 13. Hofmann (Haas, Müller), 16. Corvi (Niederreiter, Meier), 38. Untersander (Josi, Corvi), 43. Fiala (Haas, Fora), 54. Moser (Vermin, Müller) - 44. Leclerc (Chakiachvili, Perret)

12:15 Fínsko - USA (B-skupina) 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)
Góly: 11. Aho (Savinainen), 18. Aho (Nutivaara), 38. Rantanen (Nutivaara, Mikael Granlund), 48. Anttila (Manninen), 54. K. Kapanen (Tolvanen, Savinainen), 57. Aho (Kivistö) - 52. P. Kane (McAvoy), 55. D. Ryan (P. Kane, Kreider)

16:15 Bielorusko - Slovensko (A-skupina) 4:7 (0:2, 2:0, 2:5)
Góly:
33. Kitarov (Drozd, Faľkovskij), 35. Linglet (Levša, Platt), 49. Kovyršin (Suško, Pavlovič), 51. Vorobej (Šarangovič, Platt) - 1. M. Bakoš (L. Nagy, Sekera), 11. Jurčo (M. Bakoš, L. Nagy), 48. M. Bakoš (L. Nagy), 52. Jurčo (M. Bakoš, L. Nagy), 55. Hovorka (Krištof), 56. Ďaloga (z tr. strieľania), 60. Krištof (Jurčo, L. Nagy)

16:15 Kanada - Nemecko (B-skupina) 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly:
1. Schenn (Nugent-Hopkins), 29. Nugent-Hopkins (McDavid, Ekblad), 50. Jost (Edmundson)

20:15 Rusko - Švédsko (A-skupina) 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Góly:
3. Kaprizov (Gusev, Dacjuk) - 30. Zibanejad (Ekman-Larsson, Nyquist), 37. Rakell (Zibanejad, Janmark), 59. Ekholm (Nilsson)

20:15 Lotyšsko - Dánsko (B-skupina) 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Gól:
10. Džerinš (Indrašis)

17. máj 2018 (program MS v hokeji, štvrtok)

Štvrťfinále MS v hokeji 2018:

16:15 Rusko - Kanada 4:5 pp (0:1, 2:1, 2:2 - 0:1)
Góly:
33. Michejev (Anisimov, Zajcev), 38. Barabanov (Dadonov), 49. Andronov (Zajcev, Sošnikov), 55. Anisimov (Grigorenko, Zajcev) - 5. Parayko (McDavid, Eberle), 32. Nugent-Hopkins (McDavid, Parayko), 48. Turris (Schwartz), 53. Dubois (Jost), 65. O'Reilly (McDavid, Ekblad)

16:15 USA - Česko 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
Góly:
11. Kane (Ryan), 13. Atkinson (Bonino, Gaudreau), 47. Kane (Ryan) - 25. Řepík (Faksa, Gudas), 31. Nečas (Pastrňák, Hronek)

20:15 Fínsko - Švajčiarsko 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)
Góly:
8. Nutivaara (Koivisto, Rantanen), 49. Rantanen (Savinainen, Aho) - 30. Corvi (Fiala, Niederreiter), 33. Vermin (Meier), 34. Hofmann (Moser, Fora)

20:15 Švédsko - Lotyšsko 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
Góly:
27. Forsberg (Kempe, Ekman-Larsson), 42. Arvidsson (Ekholm), 47. Ekman-Larsson (Kempe, Rakell) - 32. Blugers (Rih. Bukarts), 51. Balcers (Keninš)

19. máj 2018 (program MS v hokeji, sobota)

Semifinále MS v hokeji 2018:

15:15 Švédsko - USA 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Góly: 15. V. Arvidsson (J. de La Rose, F. Forsberg), 28. Pääjärvi (Backlund), 31. Hörnqvist (Backlund, J. Klingberg), 31. Janmark (Rakell), 52. V. Arvidsson (Zibanejad), 58. Kempe (Backlund)

19:15 Kanada - Švajčiarsko 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Góly: 28. Horvat (Dubois, Pageau), 58. Parayko (McDavid, B. Schenn) - 19. Scherwey (Untersander, Kukan), 30. G. Hofmann (Fiala, Andrighetto), 45. Haas (Andrighetto, Diaz)

20. máj 2018 (program MS v hokeji, nedeľa)

Finálový deň MS v hokeji 2018:

15:45 USA - Kanada (zápas o bronz) 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Góly:
27. Kreider (Larkin, DeBrincat), 54. Bonino (Kane), 58. Lee (McAvoy), 59. Kreider - 39. Vlasic (Horvat, Turris)

20:15 Švédsko - Švajčiarsko (finále) 3:2 sn (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0, 2:1)
Góly:
18. Nyquist (Ekholm), 35. Zibanejad (Ekman-Larsson), rozh. nájazd: Forsberg - 17. Niederreiter (Josi, Fiala), 24. Meier (Corvi, Josi)

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Najkrajšie americké národné parky
  2. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  3. Keď Slováci krotia morský vietor
  4. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  5. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  6. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  7. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  8. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  9. Vizuálny smog je problém
  10. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  1. Najkrajšie americké národné parky
  2. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  3. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  4. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  5. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  6. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  7. Keď Slováci krotia morský vietor
  8. Ochrana pred tropickou horúčavou
  9. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  10. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 11 525
  2. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 10 221
  3. Najkrajšie americké národné parky 10 105
  4. Vizuálny smog je problém 3 222
  5. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 3 015
  6. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 2 887
  7. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate 2 430
  8. Keď Slováci krotia morský vietor 2 136
  9. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 2 015
  10. Križovatka si vyžiada rozsiahlu odstávku teplej úžitkovej vody 1 341