Hokejisti Banskej Bystrice sa radujú po jednom z gólov.
Hokejisti Banskej Bystrice sa radujú po jednom z gólov. (Autor: TASR)
Sportnet|18. mar 2018 o 00:00

V druhom zápase Trenčín zdolal Poprad.

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - štvrťfinále play-off - druhý zápas (hrá sa na štyri víťazstvá) - nedeľa:

HC ‘05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) - stav série: 2:0

Góly: 23. Lamper (Delisle, Brittain), 38. Bubela (Pretnar) - 41. Čížek (L. Nagy, Pacan)

Vylúčení: 6:6 na 2 min, navyše J. Brejčák 10 min za napadnutie hlavy a krku, Gabor 10 min za hrubosť - Dudáš 10 min za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Snášel, T. Orolin - Stanzel. Smrek, 2702 divákov

Banská Bystrica: Lukáš - Kubka, I. Ďatelinka, Pretnar, V. Mihálik, Delisle, Gélinas, J. Brejčák - Lamper, T. Surový, T. Hrnka - Hohmann, Bubela, Bartánus - Skalický, Faille, Asselin - Brittain, Češík, Bortňák - Gabor

Košice: Habal - Šedivý, Čížek, Dudáš, B. Kessel, Pulli, Koch - L. Nagy, Pacan, Miklík - Marek Hovorka, Suja, Spilar - Šoltés, T. Klíma, Kafka - Vrábeľ, Š. Petráš, Hričina - Hudák, Michalčin

- prenos ste mohli sledovať online tu >>

HK Dukla Trenčín - HK Poprad 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) - stav série: 2:0

Góly: 12. J. Gašparovič (D. Hudec, Dlouhý), 29. Dlouhý (J. Gašparovič, D. Hudec), 44. T. Varga (Frühauf, Sádecký) - 40. Š. Fabian (Buc, Heizer)

Vylúčení: 9:6 na 2 min, navyše Mikula (Trenčín) 10 min za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kubuš, Fridrich - Výleta, Šefčík, 4808 divákov

Trenčín: M. Valent - Starosta, Bačík, Frühauf, Cebák, Holenda, Bohunický, L. Romančík - Bezúch, Sojčík, Radivojevič - Marcel Hossa, Sádecký, M. Hecl - O. Mikula, Ölvecký, T. Varga - D. Hudec, Dlouhý, J. Gašparovič - Deveaux

Poprad: Ivanov - Petran, Davydov, D. Brejčák, P. König, Ježek, Š. Fabian, McDowell, Bdžoch - Buc, Heizer, Matúš Paločko - Svitana, Mlynarovič, Štrauch - Abdul, Matej Paločko, D. Bondra - L. Hvila, M. Nagy, Vartovník

BANSKÁ BYSTRICA, TRENČÍN. Úradujúci majster Banská Bystrica nezaváhal doma ani v druhom zápase štvrťfinále play off slovenskej hokejovej Tipsport ligy.

Úradujúci majstri v nedeľu zdolali Košice tesne 2:1. O svojom triumfe rozhodli domáci v druhej tretine, keď v 23. min skóroval Patrik Lamper a v 38. min sa presadil Miloš Bubela.

Hosťom sa podarilo skorigovať na začiatku tretieho dejstva, no predĺženie si už nedokázali vynútiť. Séria hraná na štyri víťazstvá sa za stavu 2:0 pre Banskú Bystricu presťahuje do Košíc, tretí duel je na programe v stredu 21. marca.

Hlasy po zápase:

Vladimír Országh, tréner B. Bystrice: "Videli sme veľmi kvalitný zápas z oboch strán. V prvej tretine sme ubránili množstvo oslabení, chalani sa vrhali do striel, spolu s brankárom to bola výborná robota. Čakali sme na svoju príležitosť, Košice znížili, až do konca to bol veľký boj. Rozhodujú maličkosti, klobúk dole pred chalanmi, ktorí to odbojovali. Do Košíc ideme s pokorou, majú čo ponúknuť, no minimálne jeden zápas tam chceme vyhrať."

Roman Šimíček, tréner Košíc: "Bolo to podobné ako deň predtým, zápas bol vyrovnaný, raz mal navrch jeden, raz druhý. My sme menej efektívni ako súper, nevyužili sme presilovky ani o dvoch hráčov. Spokojní nie sme, no súper je ťažký, kvalitný a celkom dobre s ním bojujeme. Mrzí nás, že sme aspoň jeden zápas nevyhrali, v sobotu sme boli k nemu veľmi blízko."

Hokejisti Trenčína zdolali hráčov Popradu 3:1. V sérii hranej na štyri víťazstvá vedú 2:0. Trenčín sa dostal do vedenia v prvej tretine zásluhou Jakuba Gašparoviča, v 29. min pridal druhý gól Radek Dlouhý.

Jeho zásah bol napokon rozhodujúci, hostia tesne pred druhou sirénou skorigovali vďaka Štefanovi Fabianovi. Posledné slovo však patrilo Trenčanom, Tibor Varga využil presilovku v úvode záverečnej tretiny.

Séria bude pokračovať pod Tatrami v stredu 21. marca.

Online prenos: Banská Bystrica - Košice (Tipsport liga 2017/2018, play off, 2. zápas)

Kaufland play-off Tipsport ligy Štvrťfinále 2017/2018
18.03.2018 o 18:00
B. Bystrica
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
60' minúta
Košice
Góly a asistencie: 23. Lamper (Brittain, Delisle), 38. Bubela (Pretnar) – 41. Čížek (Nagy, Pacan). Rozhodca: Vladimír Snášel, Tomáš Orolin – Matúš Stanzel, Martin Smrek – Dušan Kramár. Diváci: 2 702.
Banská Bystrica zvládla aj druhý domáci zápas! Porazila doma Košice po góloch Lampera a Bubelu. Hosťom sa podarilo skórovať v tretej tretine zásluhou Čížeka, ale viac gólov už nepridali. Séria sa bude sťahovať na východ Slovenska za stavu 2:0 pre Baranov. Ja sa s vami lúčim a prajem krásny zvyšok večera!
59:54
Ďatelinka poslal puk cez všetky čiary a píska sa zakázané uvoľnenie. Košice majú buly v pásme a zostáva im šesť sekúnd na vyrovnanie!
59:46
Oddychový čas hostí.
59:20
Bystričania vytlačili súpera z pásma a získali tak cenné sekundy!
58:42
Košice sú v útočnom pásme, ale domáci im nedávajú priestor na kombináciu a zakončenie. Všetko sa odohráva za bránkou pri mantineloch.
58:03
importantVladislav Habal opustil bránu!
57:31
Hostia s pukom na hokejkách za vlastnou bránou a zakladajú novú ofenzívnu akciu. Očakávame, kedy Vladislav Habal zamieri na striedačku.
56:40
Košice sú nasťahované v útočnom pásme! Tvrdé súboje pri mantineli zvádza Dudáš, ale domáci Ďatelinka nakoniec dokázal dostať puk do stredného pásma.
55:58
Bežia nám posledné minúty stretnutia a domáci sú stále o jeden gól lepší. Hostia nastrelili puk na Lukáša, ktorý prerušil hru a Košice tak získali buly v útočnom pásme.
55:19
Šoltés si poradil s napádajúcim Skalickým a dostal sa do pásma. Snažil sa vystreliť spoza obrancu, ale strela letí o poriadny kus vedľa brány.
54:32
Nagy páli od modrej, ale aj tento pokus bol zablokovaný. Hostia sa musia pokúsiť o záverečný tlak, ale domáci sa dobre bránia.
53:49
Stredné pásmo je prehustené a obe mužstvá čakajú na chybu súpera. Košice však potrebujú nevyhnutne skórovať.
53:02
Parádny semafor predviedol Habal proti strele Kubku od modrej čiary. Na dorážku číhal Faille, ale košický brankár predviedol istý zákrok.
52:22
Okamžite po vhadzovaní sa pokúsil Patrik Lamper prekonať Habala. Košický brankár bol pozorný o puk ukryl vo výstroji. Patrik Lamper je v dnešnom stretnutí jeden z najaktívnejších strelcov.
51:12
Veľmi dlhý úsek bez prerušenia a Košice stále zaostávajú o jeden gól. Bystrica je však častejšie pri puku.
50:53
Bystrica ťaží z tlaku počas presilovej hry a stále zostáva na puku. Košičania ich však nepúšťajú do zakončenia a konečne sa oslobodzujú.
50:06
Hostia v plnom počte.
49:42
Hostia výborne bránia. Gelinas pod tlakom vystrelil a strela bola zrazená na ochrannú sieť. Domácim sa čas na využitie presilovky kráti.
48:56
Zlomená hokejka Bartánusa teraz uškodila domácim, keď sa od nej odrazil puk do stredného pásma a Košičania tak môžu prestriedať.
48:19
Bytrica má k dispozícii ďalšiu presilovú hru. K strele sa dostal Pretner, ale Habal dokázal puk vytlačiť nad bránu. Hra je prerušená pre posunutú bránu.
48:06
Vylúčenie v tíme HC Košice (Habal – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
47:19
Košice sa usadili v pásme a Dudáš vypálil tvrdú strelu od modrej. Lukáš však vyrazil puk pravým betónom.
46:31
importantDomáce prečíslenie 2 na 1! Patrik Lamper to zobral na seba, ale jeho pokus z pravej strany zneškodnil Habal.
45:37
Dnešné stretnutie sleduje 2 702 divákov.
45:01
Zbytočné vzrušenie pri strele Patrika Lampera, pretože jeho spoluhráč sa nachádzal v bránkovisku. Hra je vykázaná do stredného pásma.
44:48
44:30
Erik Faille bol rýchlejší ako puk a píska sa postavenie mimo hry. Okrem šance Bartánusa sa domácim presilovka príliš nedarí.
43:29
Čížek vyhodil puk cez všetky čiary a oslobodil tak Košice. Hostia môžu v pokoji prestriedať brániacu štvoricu.
43:02
importantÚplne voľný Marek Bartánus pred bránkoviskom a na dvakrát nedokázal prekonať brankára Habala. Veľká škoda pre domáceho strelca!
42:48
Vylúčenie v tíme HC Košice (Miklík – 2 min., podrazenie).
42:25
Domáci Barani budú hrať presilovú hru a momentálne naskočil šiesty hráč namiesto brankára a už sú v útočnom pásme.
41:33
Vo včerajšom stretnutí viedli hostia po druhej tretine o dva góly a domáci otočili vývoj zápasu. Dnes vstupovali do tretej tretiny s vedením o dva góly domáci a zdá sa, že hostia sa ešte nevzdávajú.
40:28
goalKošice dali gól!
Gól strelil ČÍŽEK. Asistencie Nagy.
Na druhý raz to košickému zadákovi vyšlo! Vyhrané buly a prihrávka na modrú čiaru, kde bol voľný český zadák a puk skončil v bráne!
40:20
Po zakázanom uvoľnení domácich sa hra presťahovala pred Lukáša. Hneď po buly sa dostal k strele Václav Čížek, ale brankár Bystrice si našiel puk v lapačke.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Čaká nás posledná tretia tretina a Košice musia zlepšiť hru. Domáci kráčajú k druhému domácemu víťazstvu v sérii.
Barani sa dostali v druhej tretine do dvojgólového vedenia. Po góloch Lampera a Bubelu prebrali iniciatívu a sú lepším tímom. Pred nami je však ešte dvadsať minút a stať sa môže všetko.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:24
Bortňák sa hnevá na rozhodcu, ktorý prerušil hru pre údajnú prihrávku rukou. Na ľade nastávajú menšie zmätky.
38:30
importantPrečíslenie hostí, ktoré zakončoval Ladislav Nagy. Domáci brankár je však naozaj pozorný a strelu spomedzi kruhov vyrazil pred seba, odkiaľ ho poslal do bezpečia jeden z obrancov.
37:59
Barani sa po využitej presilovke a zvýšení vedenia dostali na koňa a hostia majú problémy dostať sa k puku.
37:12
goalBanská Bystrica dala gól!
Gól strelil BUBELA. Asistencie Pretnar.
Druhá gólová radosť na štadióne v Bystrici. Domáci vyhrali vhadzovanie a Miloš Bubela dostal príliš veľa priestoru. Zamieril a z ľavého kruhu prepálil Habala.
37:03
Vylúčenie v tíme HC Košice (Pulli – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
36:42
Domáci podkurujú svojmu súperovi a Bortňák posielal dobrý puk pred bránu, kde číhal Lamper. Rozhodca však signalizuje, že sa bude vylučovať na strane Košíc.
35:50
35:25
Ďalší pokus Gelinasa a Skalický sa nedostal k dorážke. Košičania sa oslobodzujú a trest Klímu sa pomaly končí.
34:42
Až teraz sa dostali domáci k strele. Delovku od modrej vyslal Gelinas, ale Habal mal odkrytý výhľad a puk zrazil do rohu klziska.
33:59
Presilovú hru nakoniec hrajú Barani. Hlavný rozhodca situáciu posúdil tak, že Klíma prvý zasiahol protihráča. Domáci sú už nasťahovaný v košickom pásme.
33:50
Vylúčenie v tíme HC Košice (Klíma – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
33:48
importantDo úniku sa dostal Kafka a ešte si počkal na spoluhráča. Pred brankára si nakorčuľoval Tomáš Klíma, ale nedokázal upratať puk do brány. Klíma však zostáva na ľade a opäť sa bude vylučovať.
32:25
Po rušnej prvej tretine sme v tej druhej nevideli ešte ani jedno vylúčenie. Obaja tréneri asi svojim zverencom poriadni vyčistili žalúdky kvôli zlej disciplíne.
31:57
Miklík sa mohol rútiť sám na brankára Lukáša, ale dobre ho križoval Ďatelinka a túto šancu mu zmaril.
31:01
Už aj hostia začali hrať aktívnejšie a zasypávajú domáceho brankára množstvom striel. Lukáš však chytá v pohode a je oporou mužstva.
30:15
importantPeter Kafka si nakorčuľoval medzi obrancov Bystrice a rútil sa sám na Lukáša! Položil si domáceho brankára a už mohol zakončovať do odkrytej bránky. Puk mu však skĺzol a trafil len bočnú sieť!
29:20
Prvý útok hostí zavrel Baranov v pásme, ale puk je za bránkou pri mantineli a odtiaľ len ťažko ohrozia Lukáša.
28:50
Po vyhratom vhadzovaní prichádza ďalšia strela Miklíka, ale nepodarilo sa mu trafiť priestor brány.
28:45
Strela Miklíka bola zrazená na ochrannú sieť. Hostia sa však po veľmi dlhej dobe dostali do útočného pásma súpera.
28:10
Košičania sa previnili zakázaným uvoľnením a hra sa presťahuje pred Habala.
27:13
importantGelinas mohol pridať druhý gól Bystrice! Na modrej naznačil strelu, obišiel obrancov a zoči voči neprekonal Habala. Ešte tam prišlo k dorážke a Václav Čížek na bránkovej čiare zachránil hostí od inkasovaného gólu!
26:33
Barani sú v druhom dejstve aktívnejší, ale musia sa mať na pozore! Zrazená strela od modrej takmer prekvapila Lukáša.
25:59
Lamper sa chcel natlačiť pred brankára a chcel si prehodiť puk na forhend, ale hosťujúci obranca mu v tom výborne zabránil.
25:20
Ďatelinkova strela od modrej nenašla priestor brány, ale domáci naďalej zostávajú v obrannom písme Košíc.
24:45
Habal je v permanencii. Bystrica zvýšila obrátky a košický bankár si pripísal niekoľko istých zákrokov v priebehu pár okamihov.
23:48
Banská Bystrica pokračuje v aktívnej hre a Košičanov môže mrzieť tento zbytočný gól. Ďalší mohol pridať Bartánus, ale po prihrávke Hohmanna mu radosť prekazil brankár Habal.
22:54
Gól strelil LAMPER. Asistencie Brittain.
Veľmi nenápadná situácia, keď Brittain nastrelil puk na zadný mantinel. Ten sa odrazil pred bránu, kde bol osamotený Patrik Lamper a doráža puk za chrbát Habala. Veľmi zlá defenzívna činnosť košických obrancov.
22:50
Bezprostredne po vhadzovaní sa zmocnil puku Hričina a bez prípravy páli. Z tesnej blízkosti však triafa len dobre postaveného Lukáša.
22:38
Podobný zákrok aj na opačnej strane. Lukáš videl letiaci puk a bez problémom proti tomuto pokusu zakročil.
22:05
Zrazená strela z diaľky od Pavla Skalického napokon doletela až k Habalovi a ten sa radšej rozhodol prerušiť hru.
21:33
Oba tímy majú veľký problém dostať sa cez útočnú modrú. Tréneri dnes naordinovali svojim zverencom poctivú defenzívu.
20:50
Hráči pokračujú v nastavenom trende, keď sme svedkami tvrdých súbojov. V dnešnom stretnutí už dohral kapitán domáceho mužstva. Pre zranenie odstúpil Tomáš Surový.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Počas prvej tretiny hlavný rozhodca Vladimír Snášel rozdal až 46 trestných minút, čo je naozaj vysoké číslo.
O pár okamihov sa začne druhá tretina. Verme, že sa konečne dočkáme gólu, ktorý by hre určite veľmi pomohol.
Prvá tretina sa skončila a boli sme svedkami množstva vylúčení. Košičania môžu ľutovať nevyužité presilové hry. Hrá sa naozaj tvrdo, čím trpí kvalita hokeja a gólových šancí sme videli naozaj málo. Snáď sa dočkáme otváracieho zásahu v druhej časti!
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:24
Záver tretiny sa nám blíži a Bystrica je nasťahovaná v útočnom pásme. Strela Bortňáka však triafa iba spoluhráča pred brankárom Habalom.
18:55
Výborný zákrok Lukáša. Brankár mal odkrytý priestor a strelu od modrej schoval vo svojej výstroji. Ako to už býva zvykom, tak po odpískaní sa strhla menšia mela.
17:54
Domáci v plnom počte.
17:33
Habal po súboji s vlastným spoluhráčom padá v bránkovisku, čo odmeňujú diváci posmechom z hľadiska. Naozaj kuriózna situácia.
16:29
Bystričana sa výborne bránia a Lamper dokázal a v oslabení ohroziť Habala. Ten jeho tvrdú strelu dokázal vyraziť do rohu klziska.
16:00
Košičania s ďalšou príležitosťou presilovej hry. Už by sa patrilo, aby aspoň jednu využili.
15:54
Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Gabor – 2 min., hrubosť + 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Košice (Petráš – 2 min., hrubosť).
15:50
Po súboji pri mantineli sa nám strhla bitka medzi Petrášom a Gáborom. Hosťujúci hráč veľmi nejavil záujem o pästný súboj a opäť sa bude vylučovať.
14:36
Sme svedkami tvrdého hokeja s množstvom súbojov, ale chýbajú nám gólové šance a trpí tým kvalita hokeja.
13:58
Od modrej pálil domáci Kubka, ale Nagy jeho delovku zrazil a Bystričania zostávajú v útočnom pásme.
13:15
Mimo hry sa zrazil Lamper a Suja. Obaja sú v poriadku, ale opäť potvrdili ako tvrdo sa hrá. Ani jedno z mužstiev si naozaj nič nedaruje.
12:50
Útočnú aktivitu domácich prerušil hvizd hlavného rozhodcu. Barani mohli ísť do prečíslenia, ale predchádzal tomu ofsajd.
12:21
Hra je prerušená, pretože sa puk dotkol ochrannej sieťky. Po odpískaní vznikla menšia roztržka medzi Skalickým a Kochom, ale všetko upokojuje hlavný rozhodca.
11:40
Tak teraz Bystričania zvládli ťažké chvíle, keď sa dlhý čas museli iba brániť. Oslabenie však zvládli a po reklamnej prestávke sa môžu opäť skonsolidovať.
11:36
10:33
Šedivý udržal puk v pásme a konečne sa môžu Košičania rozostaviť. Tvrdá strela Miklíka bola zablokovaná a výbornú defenzívnu prácu odviedol Bartánus.
09:40
Stále vidíme snahu Košičanov dostať sa do pásma, ale Bystrica zablokovala svoju modrú čiare a nepúšťa svojho súpera na dostrel Lukáša.
08:55
Stále pokračuje presilovka Košíc o jedného hráča. Barani sa skvelo bránia a hosťom sa nedarí usadiť v útočnom pásme.
08:02
Košičania sú rozostavený v útočnom pásme, ale skvelú robotu odviedol domáci Lamper, ktorý vytečoval puk do stredného pásma.
07:36
Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Ďatelinka – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou + 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
07:25
Kafka dostal puk pred bránu, ale ani na dvakrát nedokázal prekonať domáceho brankára. Košický útočník hneď na to inkasuje tvrdý úder do tváre a bude sa opäť vylučovať.
06:59
Bystričania však zvládajú oslabenie bez najmenších problémov a posielajú puk až za bránu Habala.
06:38
Začala sa presilová hra hostí o dvoch hráčov. Hrá sa naozaj tvrdý zápas až za hranicou únosnosti.
06:37
Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Brejčák – 2 min., napadnutie + 10 min. osobný trest, napadnutie).
06:00
Suja nastreľuje puk na zadný mantinel, ale domáci sa ihneď oslobodzujú. Ani Košiciam nevychádza presilová hra podľa predstáv.
05:29
Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Češík – 2 min., podrazenie).
05:26
05:23
K strele s pomedzi kruhov sa dostal Asselin, ale jeho pokus našiel len dobre pripravenú lapačku Habala.
04:36
Košičania sa zatiaľ dobre bránia a Habal nemusel čeliť vážnejšiemu streleckému pokusu.
03:50
Domácim sa nedarí usadiť v pásme Košíc a musia tak založiť útočnú akciu až od vlastnej brány.
03:26
Vylúčenie v tíme HC Košice (Dudáš – 2 min., napadnutie + 10 min. osobný trest, napadnutie).
03:26
Surový po tvrdom zákroku Dudáša zostáva nehybne ležať na ľade a bude sa vylučovať. Po zákroku sa strhla poriadna mastenica.
03:25
Ďalší úspešný zákrok si pripísal aj Habal. Strela s pomedzi kruhov skončila ukrytá vo výstroji.
02:40
Výborne pracoval pred brankárom Šoltés, ale nedokázal tečovať strelu Eduarda Šedivého a Lukáš ju dokázal vyraziť.
01:40
Banská Bystrica sa usadila v útočnom pásme a strela od modrej čiary vystrašila Habala. Hostia sa však dokázali oslobodiť a vyhodiť puk z pásma.
00:58
Po strele Šedivého od modrej čiary mal domáci brankár prvý vážnejšiu prácu. Pred ním ešte dobre zacláňal Kessel, ale Lukáš podržal svoj tím.
00:20
Bystrica sa pokúsila o nastrelenie puku do útočného pásma, ale ten skončil na striedačke.
00:01
Zaplnený štadión v Banskej Bystrici si vypočul národnú hymnu Slovenskej republiky a stretnutie sa nám o malú chvíľu začne!

HC 05 iClinic Banská Bystrica: Lukáš – Kubka, Ďatelinka, Pretnar, Mihálik, Delisle, Gelinas, Gabor, Brejčák – Lamper, Surový, Hrnka -
Hohmann, Bubela, Bartánus – Skalický, Faille, Asselin – Brittain, Češík, Bortňák

HC Košice: Habal – Šedivý, Čížek, Dudáš, Kessel, Pulli, Koch, Hudák, Michalčin – Nagy, Pacan, Miklík – Hovorka, Suja, Špilár – Šoltés, Klíma, Kafka – Vrábel, Petráš, Hričina

Rozhodca: Vladimír Snášel, Tomáš Orolin – Matúš Stanzel, Martin Smrek – Dušan Kramár.
V prvom štvrťfinálovom zápase sa podarilo Banskej Bystrici potvrdiť silu domáceho prostredia. Aj napriek nepriaznivému vývoju sa im podarilo zmazať dvojgólové manko v záverečnej časti a súboj dospel až k samostatným nájazdom. Brankár Lukáš pochytal všetky pokusy súpera a za domácich sa dokázal presadiť Faille, ktorý svojím gólom rozhodol. Podarí sa Bystrici uspieť aj v druhom stretnutí?
HC 05 iClinic Banská Bystrica obsadila v dramatickom finiši základnej časti konečné štvrté miesto. Košice sa v závere trápili a mali katastrofálnu formu, kvôli čomu obsadili až piate miesto. Vyrovnaná dvojica nám určite ponúkne kvalitný hokej a bude zaujímavé sledovať, kto bude úspešnejší.
Vitajte pri sledovaní play-off najvyššej slovenskej hokejovej súťaže! Atraktívne súboje nám sľubuje séria medzi Banskou Bystricou a Košicami!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Domov»Hokej»Slovensko»Bystrica aj druhýkrát porazila Košice, tentokrát nájazdy nepotrebovala