Hokejisti Nitry sa radujú po jednom zo svojich gólov.
Hokejisti Nitry sa radujú po jednom zo svojich gólov. (Autor: TASR)
Sportnet|19. mar 2018 o 18:00

Prenos ste mohli sledovať online s nami.

NOVÉ ZÁMKY. Hokejisti Nových Zámkov odohrali svoj tretí štvrťfinálový zápas play off Tipsport ligy 2017/2018. Ich súpermi boli hráči Nitry.

Nové Zámky boli v náročnej situácii. Prvé dve stretnutia na ľade Nitry prehrali a tak musia na domácom ľade v nasledujúcich dvoch dueloch uspieť aspoň raz, ak sa chcú ešte do Nitry vrátiť.

V prvom stretnutí im to ale nevyšlo, hostia uspeli 5:4 po predĺžení a v sérii vedú už 3:0.

Online prenos zo zápasu Nové Zámky - Nitra (Tipsport liga 2017/2018, play off, 3. zápas) ste mohli sledovať tu >>

Domov»Hokej»Slovensko»Nitra zdolala Nové Zámky 5:4 po predĺžení v 3. zápase play off Tipsport ligy 2017/2018 (online)