Trenčín hladko zdolal Zvolen, dal mu tri góly

Hráči HK Dukla Trenčín sa radujú z gólu počas tretieho semifinálového zápasu hokejovej Tipsport extraligy. (Autor: SITA)
Martin Jurčo, SITA|3. apr 2018 o 00:00

Trenčín vedie v semifinálovej sérii play off.

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - semifinále play-off - tretí zápas (hrá sa na štyri víťazstvá) - streda:

HK Dukla Trenčín - HKM Zvolen 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) - stav série: 2:1

Góly: 3. T. Varga (Radivojevič), 21. Starosta (Sojčík, Radivojevič), 40. Marcel Hossa (Frühauf) - 57. Špirko

Vylúčení: 6:7 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Baluška, Fridrich - J. Tvrdoň, Šefčík, 6150 divákov

Trenčín: M. Valent - Starosta, Bačik, Frühauf, Cebák, Holenda, Bohunický, L. Romančík - Bezúch, Sojčík, Radivojevič - Marcel Hossa, Sádecký, M. Hecl - O. Mikula, Ölvecký, T. Varga - D. Hudec, Dlouhý, J. Švec - Deveaux

Zvolen: MacIntyre - J. Kováčik, T. Bokroš, Hraško, Zeleňák, Ťavoda, Ulrych, Dubeň - Michal Chovan, Kytnár, Coffman - Kelemen, Špirko, Šišovský - Obdržálek, O. Steen, Puliš - Martin Ďaloga, V. Fekiač, Matis - Török

<>

TRENČÍN. Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili 3:1 nad hráčmi HKM Zvolen v treťom semifinálovom stretnutí play off najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy.

Úvodný gól duelu strelil už v 3. min Tibor Varga. V II. tretine sa presadili aj Tomáš Starosta a Marcel Hossa a zvýšili vedenie Trenčína na 3:0.

Hostia dokázali necelé štyri minúty pred koncom III. tretiny duel zdramatizovať zásluhou zásahu Rastislava Špirka, ďalší gól už však pridať nedokázali. Trenčania sa po domácom triumfe ujali vedenia 2:1 v sérii.

Trenčín zdolal Zvolen: fotogaléria

4.4.2018

Hlasy po zápase:

Peter Oremus, tréner Trenčína: "Prvý domáci zápas bol veľmi dôležitý. Nohy nám išli, vytvorili sme si šance. Zvolen má v útoku veľkú silu, aj na zajtrajší zápas sa musíme veľmi zodpovedne pripraviť."

Peter Mikula, tréner Zvolena: "Zápas mal veľkú dôležitosť. Prvé dve tretiny nám nevyšli. Odhodlanie a nasadenie nám nechýbalo. Dostali sme rýchly gól a už sme sa nedokázali chytiť. Príliš dlho sme sa trápili s efektivitou. Domáci hrali veľmi dobre a vyhrali zaslúžene."

Stručný priebeh zápasu

I. tretina

Trenčania mali do zápasu raketový nástup. Radivojevič po návrate z trestnej lavice rozvinul gólovú akciu. Prihral medzi kruhy Vargovi, ktorý strelou z prvej nedal MacIntyreovi šancu.

O dve minúty mohol skóre prikrášliť Sádecký. V 5. min neuspel pri nájazde troch na jedného Holenda, ktorý tesne minul priestor bránky. Na opačnej strane ponúkol šancu na vyrovnanie Coffman Chovanovi. Ten však trafil pripraveného Valenta.

Ideálnu možnosť navýšiť skóre mala Dukla v 13. min. Sádecký sa pohral s obranou a prihral Heclovi pred opustenú bránu. Ten však puk netrafil ideálne. Záver prvej tretiny patril Trenčínu. Tí však sériu zaujímavý príležitostí nedokázali využiť.

II. tretine

Trenčania mali ideálny vstup do druhej tretiny. Sojčíkova strela sa odrazila od žŕdky pred Starostu, ktorý ho bez problémov dorazil do siete. Zvolenčania mali možnosť dostať sa späť do zápasu v presilovej hre, no ich akcie neviedli k úspechu.

V polovici zápasu vystihol zaváhanie obrany Trenčína Šišovský. Zodpovednosť zobral na seba, ale Valenta neprekvapil. V tých chvíľach sa začali Zvolenčania viac tlačiť pred domácu bránku, ale pozorná obrana na čele s gólmanom stála na pevných nohách.

O chvíľu sa predral do zakončenia Špirko, ale nepochodil. Rovnako ako pri brejku na opačnej strane klziska Sojčík. V závere tretiny Dukla využila presilovú hru, keď pri výhode o dvoch hráčov prepálil MacIntyrea Hossa.

III. tretina

Zvolen na začiatku poslednej časti hry hral dve presilové hry v krátkom slede. Ľad pred Valentom najviac horel po Coffmanovom zakončení. Puk sa odrazil od žŕdky, čo musel potvrdiť videorozhodca. V polovici poslednej tretiny Trenčania nevyužili viac ako minútovú presilu o dvoch hokejistov.

V 57. min sa hosťom podarilo skorigovať na 3:1, keď sa pri hre bez brankára presadil Špirko. Záverečné minúty gól nepriniesli a Trenčín zaknihoval druhé víťazstvo v sérii.

Online prenos: Trenčín - Zvolen (Tipsport liga 2017/2018, semifinále play off, 3. zápas)

Kaufland play-off Tipsport ligy Semifinále 2017/2018
04.04.2018 o 18:00
Trenčín
3:1
(1:0, 2:0, 0:1)
60' minúta
Zvolen
Góly a asistencie: 3. Varga (Radivojevič), 21. Starosta (Sojčík, Radivojevič), 40. Hossa (Frühauf) – 57. Špirko. Rozhodca: Baluška, Fridrich – J.Tvrdoň, Šefčík. Diváci: 6150.
Je dobojované, dlho sa tretia tretina niesla v znamení pohodlného náskoku Dukly, ale Zvolenčania flintu do žita nehodili. Takmer päť minút pred koncom odvolali brankára a vytvorili si tlak. Jedným gólom duel zdramatizovali, viackrát horelo ešte pred Valentom, ale druhý zásah tim trénera Mikulu nepridal. Pred štvrtým duelom série vedie teda Trenčín 2-1.
59:50
Coffman z uhla nastrelil len konštrukciu domácej brány.
59:39
Po zakázanom uvoľnení Dukly ešte ďalší tlak hostí v pásme, Coffman posielal puk do ohňa, tam jeho spoluhráči neuspeli.
57:52
Tretí netrafil prázdnu bránku Dlouhý, Zvolen následne zaútočil, po viacerých prihrávkach pálil od modrej Kováčik, ale trafil len braniaceho hráča.
56:54
Ďalší mohol dávať do prázdnej Radivojevič, Šišovsky zachytil letiaci puk.
56:25
Brankár Zvolena opäť na striedačke, hostia vybojovali buly v pásme.
56:10
goalZvolen dal gól!
Sojčík netrafil prázdnu bránku a protiútok hosťom vyšiel. Spred bránky sa presadil RASTISLAV ŠPIRKO a zápas ešte naberá grády.
Asistencia: -
55:10
importantZvolenčania piati a MacIntyre odkorčuľoval na striedačku.
54:04
Štadiónom obieha mexická vlna, strela Bačíka zblokovaná na ochrannú sieť.
53:26
Sojčík v súboji zhodil Ulrychovi prilbu, preto sa bude hrať 4 na 4.
53:26
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Sojčík – 2 min., hrubosť).
52:36
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Kelemen – 2 min., hákovanie).
52:36
Kombinačná akcia prvého útoku Dukly, Radivojevič prihral medzi kruhy Bezúchovi. Ten v koncovke netrafil bránku, ale bol pri tom faulovaný.
51:51
Hosťom už veľa času nezostáva. Dukla už sa snaží najmä pozorne brániť.
51:21
Hostia v plnom počte.
50:38
Dukla nehrá dvojnásobnu presilovku dobre. Puky jej odskakujú.
49:22
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Steen – 2 min., podrazenie).
49:21
Hecl spadol v súboji, trochu prísny verdikt rozhodcu po zákroku Steena posiela hostí do troch. 70 sekúnd pre Duklu.
48:32
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Hraško – 2 min., držanie).
48:32
importantDvaja na jedného mierili Trenčania, Dlouhý poslal ešte pred modrou puk na rýchlejšieho Šveca, ten ale neušiel Hraškovi úplne a pri koncovke ho obranca HKM sfauloval. 34 sekúnd sa bude hrať 4 na 4.
47:35
Coffmanovu strelu zblokoval Radivojevič, hostia prišli o pásmo.
47:06
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Varga – 2 min., hákovanie).
47:06
Ölvecký pri prieniku dvakrát pridržaný, čo rozhodcovia neocenili dvoma minútami. Na druhej strane sa pustil okolo obrancu Chovan, skončil na zemi a tentoraz sa pískalo. Tretia presilovka pre hostí v tretine.
46:41
Najprv dlhšie nepustila Dukla hostí do tlaku, záver presilovky však opäť trávia Zvolenčania v útoku, Hraškovo nahodenie od modrej schoval Valent v náruči.
45:25
importantDukla mala teraz aj šťastie. Coffman si výborne vylepšil streleckú parketu a spomedzi kruhov opečiatkoval žŕdku! Vznikla ešte mela, puk takmer prešiel za čiaru pri dorážkach, ale ani po zhladnutí videa sa nakoniec neukázalo, že by ho tam Zvolenčania dostali.
44:50
Švecov útočný faul dáva hosťom ďaľšiu možnosť na zníženie skóre. Vyjde presilovka Zvolenu lepšie ako posledná?
44:50
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Švec – 2 min., držanie).
43:59
Hossova jedovka spoza obrancu mierila do ľavého horného rohu, dobrý zákrok MacIntyra vyrážačkou.
43:20
Coffman zakončoval z ľavého kruhu a Valent musel vyrážať puk, k dorážke mieril pri druhej žrdke Bokroš, ale odskočil mu puk.
42:32
Domáci v plnom počte.
42:21
Hostia síce strávili väčšinu presilovky v pásme, ale na bránu dostal puk len Kováčik od modrej, čo nebolo pre Valenta nebezpečné.
41:13
Hraško udržal vyhodený puk na modrej a poslal ho na Valenta, ten nakoniec nedopustil dorážky.
40:32
6150 divákov – v Trenčíne je vypredané.
40:32
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Hossa – 2 min., hákovanie).
40:32
Chovan nakorčuľoval na prihrávku medzi obrancov, prišiel faul. Presilovka pre HKM.
40:01
Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine boli Zvolenčania viac nebezpeční ako v úvodnej, ale Valent podržal svoj tím pri viacerých šanciach, najmä pri zakončeniach Špirka či Šišovského. Trenčania boli naďalej dôrazní a aktívni smerom dopredu, čo dokázali pretaviť na dva poisťujúce góly. Dokáže ešte HKM nájsť v tretej tretine sily na zdramatizovanie zápasu?
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:16
goalTrenčín dal gól!
Presilovku o dvoch hráčov nakoniec využila druhá trenčianska presilovková eskadra. Prihrávku dostal medzi kruhy MARCEL HOSSA a z prvej nedal brankárovi šancu.
Asistencia: Peter Frühauf
38:32
Trenčania síce s pukom na hokejke, ale presilovka vyznela staticky, zakončenie Radivojeviča spoza kruhov MacIntyre zneškodnil lapačkou.
37:45
V krátkom slede druhý faul hostí, presilovka 5 na 3 pre Duklu. 101 sekúnd.
37:45
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Špirko – 2 min., hákovanie).
37:26
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Kováčik – 2 min., hákovanie).
37:05
importantBokroš po naskočení z trestnej dostal puk na útočnú modrú a ušiel Trenčanom, lenže pri zakončení mu puk skĺzol z palice a z tutovky nebolo nič.
36:55
importantNa konci presilovky to Trenčania zahrali dobre kombinačne, ale prihrávka Ölveckého už bola navyše, mal v dobrej pozícii strieľať.
36:05
importantDukla sa dostala do pásma, Frühauf si nakorčuľoval na prihrávku, ale zoči voči brankárovi nedokázal obstreliť MacIntyra.
35:50
Početná výhoda sa Dukle zatiaľ nedarí, bojovní Coffman a Špirko nazbierali cenné sekundy v útočnom pásme.
34:54
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Bokroš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
34:54
Zbytočný zákrok Bokroša vysokou hokejkou v strednom pásme na Hudeca. Druhá presilovka pre Trenčín.
34:10
importantŤavodova rana od modrej sa odrazila od zadného mantinelu a pred Steenom zívala odkrytá brána, ale obranca Dukly v poslednej chvíli znemožnil dorážku.
33:34
Šanca aj na druhej strane, prečíslenie 2 na 1 vyriešil Bezúch prihrávkou na Sojčíka, ten pred bránkou musel už zakončovať bekhendom, MacIntyre mu zmenšil strelecký uhol a pripísal si úspešný zákrok.
33:20
importantSkvelý manéver Špirka, oklamal pohybom obrancu a sám pred Valentom skúšal blafák, ale neúspešne.
33:00
Hecl sa vyhol zákroku Hraška a mieril do útočného pásma, ale Cebák mu prebehol rýchlejšie do tretiny – ofsajd.
32:00
Valent prikryl nahodený puk, Steen išiel odvážne do dorážky, vznikla z toho mela pred bránou, keďže sa zapojili aj obrancovia, hra bola vykázaná do stredného pásma.
31:40
Valent sa musel mať na pozore po jedovke Kelemena, ktorý to skúsil z pravého kruhu.
31:25
Hostia už dlhšie ukazujú zvýšenú aktivitu smerom dopredu, tlačia sa do koncovky, čím sa ale aj otvárajú okienka v ich defenzíve. Zápas sa dostáva do dôležitej fázy, buď sa hosťom podarí znížiť, alebo im Dukla zasadí tvrdý direkt.
31:05
importantDvaja Zvolenčania po odraze puku mierili smerom na Valenta, Šišovský to vzal na seba a pokúsil sa o blafák, aj si položil brankára, ale nedokázal cez položený betón dostať puk do brány.
30:49
Druhý útok Dukly si dobre prihrával v útočnom pásme, dlhší pobyt tak zakončil Hecl strelou z otočky, ale MacIntyre mal dobrý výhľad a bol pripravený.
29:25
Puliš šikovne obral o puk Starostu a pre hostí sa črtalo prečíslenie, ale Puliš nedokázal presne nájsť Steena.
28:42
Starosta sa zachoval podľa hesla "Buď puk, alebo hráč". Keď mu čierne čudo preskočilo hokejku, Kelemena telom odstavil.
28:05
Hudecov pokus z pravého krídla vyrazil brankár hostí na ľavú stranu, tam mohol dorážať Švec, ale puk mu preskočil hokejku.
27:42
Sádecký sa dobre zorientoval v strednom pásme a posunul puk do jazdy rozbehnutému Holendovi. Obranca Dukly s ním nakorčuľoval do pásma a snažil sa prekvapiť MacIntyrea spoza beka, ale brankár hostí si poradil.
26:59
26:26
Obetaví domáci dostali puk zo svojej tretiny a Zvolen musí opäť začínať dobýjaním pásma.
25:44
Chovanovi nesadol puk na strelu z prvej na pravom krídle, následná rana Kováčika bola nepresná a vyhnala Zvolenčanov z útočného pásma.
24:57
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Obdržálek – 2 min., podrazenie).
24:57
Obdržálek sa dral k strele, potom zacítil Mikulovu hokejku pod nohou a spadol. Presilovka pre HKM.
23:30
Hossova pohotová strela spoza obrancu mierila do protipohybu brankára, ale nemierila medzi žrde.
22:35
Dlhší čas sa zvolenská pätica bránila a nakoniec len za cenu zakázaného uvoľnenia ustála tlak. Potom však vďaka vyhratému buly dokázali hostia vystriedať.
20:42
Dukla sa udržala v pásme Zvolena dlhší čas, nakoniec prišla strela Sojčíka z uhla, ktorú MacIntyre len vyrazil, puk padol pred úplne odkrytú bránu, kde už TOMÁŠ STAROSTA nemal žiaden problém doraziť.
Asistencia: Peter Sojčík, Branko Radivojevič
20:01
Začala sa druhá tretina.
Prvá tretina patrila Dukle. Hneď v úvode ubránila zvolenskú presilovku a Radivojevič po návrate z trestnej lavice prihrával Vargovi na úvodný gól. Trenčania ťažili zo získanej psychickej pohody a MacIntyre sa musel v bránke obracať. Ale z viacerých šancí nedokázali domáci náskok zvýšiť, takže Zvolen je stále v hre. Skúsený kouč Mikula určite v prestávke bude chcieť svojich zverencov pripraviť na druhú tretinu lepšie.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:20
importantBezúch udržal puk v útočnom pásme, pripravil ho pre Radivojeviča, ktorý si ešte vylepšil streleckú parketu, ale MacIntyra nedokázal švihom prekonať.
18:55
Strelu Ťavodu od modrej nik nedokázal tečovať a domáci gólman si teda dokázal poradiť.
16:55
importantDlouhý potiahol po pravom krídle, v prečíslení prihral Hudecovi dozadu a ten z pravého kruhu mieril na vyrážačku MacIntyra. Ten si pripísal ďaľší dobrý zákrok a o malú chvíľu ďaľší po jedovke Radivojeviča spoza obrancu.
15:38
Sádecký prihral na stred, kde Hossa vystrelil z prvej a MacIntyre mal čo robiť. Podarilo sa mu betónom puk vyraziť vedľa brány.
15:23
Obdržálek s Pulišom bojovali pred bránkou Dukly, ale Valent nakoniec puk prirkyl a hra bola prerušená.
15:10
Zakázané uvoľnenie Dukly, hra sa presťahuje pred Valenta.
14:40
Bezúch sa snažil uvoľniť pri mantineli, ale Zeleňák ho pritlačil na dosky a odzbrojil.
13:50
Bokrošovu delovku od modrej trenčiansky brankár neudržal, obrancovia však nedopustili dorážku.
12:36
importantSádecký natiahol na seba obrancov a spätnou prihrávkou nachádzal Hecla úplne pred odkrytou bránou, ale tomu nesadol puk a vystrelil tak len vedľa bránky.
11:33
Mikula mohol strieľať, ale z ľavého kruhu ešte chcel vylepšiť pozíciu pre spoluhráča, dal však nepresnú prihrávku.
10:10
09:04
Zvolen hrá oslabenie aktívne, dostupuje hráčov a získava puky.
08:49
Starostovo nahodenie od modrej dokázal MacIntyre na dvakrát zlikvidovať.
08:12
Prvé vhadzovanie v oslabení hostia vyhrali a vyhodili puk až za Valenta.
08:10
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Kelemen – 2 min., podrazenie).
08:10
Kelemen trafil bez puku Bezúcha kolenom, presilovku si zahrajú aj domáci.
07:03
Hosťom sa už podarilo ustáť tlak Trenčanov a hra sa vyrovnala. Po jednom z nahodení navyše budú mať buly v útočnom pásme.
05:28
importantCoffman na seba natiahol obrancu a šikovne predložil do tandemu Chovanovi medzi kruhy ale ten neprestrelil pripraveného Valenta.
05:00
importantPrečíslenie 3 na 1 pre Duklu, potiahol ho do pásma Holenda a rozhodol sa aj zakončiť, ale strelu na vyrážačku MacIntyre kryl.
04:33
Ďalekonosný pokus spoza modrej vyrazil MacIntyre na ochrannú sieť.
03:48
Hostia nehrali prvú presilovku zle, ale neskórovali a teraz sa musia brániť pri tlaku Dukly, ktorá ťaží z psychickej vzpruhy po prvom góle.
03:16
importantSojčík našiel voľného Radivojeviča, jeho pokus z ľavého kruhu neprešiel cez zvolenského brankára.
02:51
Po odraze puku od mantinelu zakončoval z ľavého kruhu Sádecký, MacIntyre bol pri žŕdke pripravený.
02:24
Radivojevič sa ihneď pri návrate z trestnej zapojil do útoku, v prečíslení 2 na 1 ideálne prihral TIBOROVI VARGOVI a ten spomedzi kruhov trafil odkrytý ľavý horný roh bránky.
Asistencia: Branko Radivojevič.
02:15
00:54
Dva Coffmanove pokusy, pri oboch mal však Valent dostatok času pripraviť sa.
00:19
Nahodenie Chovana od modrej schoval Valent v lapačke.
00:15
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Radivojevič – 2 min., podrazenie).
00:15
Zbytočný Radivojevičov faul na Kováčika v strednom pásme.
00:01
Trenčiansky štadión už takmer plný, emócie na tribúnach rastú. Hostia dnes nastúpia v bielom, v bránke s Drewom MacIntyrom, v domácej bránke bude Michal Valent, Dukla obliekla červené dresy.

Dukla Trenčín: Valent – Bačík, Starosta, Cebák, Frühauf, Bohunický, Holenda, Romančík – Radivojevič, Sojčík, Bezúch – Hossa, Sádecký, Hecl – Varga, Ölvecký, Mikula – Švec, Dlouhý, D. Hudec – Deveaux

HKM Zvolen: MacIntyre – Bokroš, Kováčik, Zeleňák, Hraško, Ulrych, Ťavoda, Dubeň – Coffman, Kytnár, Michal Chovan – Šišovský, Špirko, Kelemen – Puliš, Steen, Obdržálek – Ďaloga, V. Fekiač, Matis – T.Török

Rozhodca: Baluška, Fridrich – J.Tvrdoň, Šefčík.
V čase, kedy už poznáme prvého finalistu, sa v Trenčíne bude možno lámať druhá semifinálová séria. Po zvolenských zápasoch je stav v nej nerozhodný a všetko je otvorené.

Zvolenčania nezačali semifinále ideálnou tretinou, v prvom stretnutí ju doma prehrali 0-2 a Dukla ich nepustila k takmer žiadnej šanci. Lenže tréner Mikula svoje mužstvo v prvej prestávke zdvihol a vo zvyšnom priebehu prvého duelu sme videli útočný zvolenský koncert, ktorý priniesol prvý bod pre HKM.

Dobrú fazónu si Rytieri preniesli aj do druhého stretnutia a v jeho prvých dvoch častiach boli hokejovejší. Lenže Dukla sa nevzdávala, v tretej tretine druhého zápasu vyrovnala hru aj skóre, v predĺžení mala obrovský tlak a nakoniec sériu vyrovnala vďaka úspešnému nájazdovému rozstrelu.

Pred trenčianskymi zápasmi je stav teda nerozhodný, v bránkach dominujú jednotky Valent a MacIntyre, oba tímy majú aj niekoľko absencii v obranných formáciách. Zvolenčanom chýba produktívna dvojica Ross-Drgoň, Dukle v prvom zápase odstúpil pre zranenie Frühauf.

V Trenčíne sa očakáva takmer plný štadión na obe stretnutia, ktoré tak budú mať skvelú atmosféru. Kto sa po nich bude radovať a pôjde do Zvolena na piaty zápas šťastnejší?

Výsledky prvých dvoch stretnutí série:

1.zapas

HKM Zvolen – Dukla Trenčín 5:2 (0:2, 2:0, 3:0)
Góly: 28. Obdržálek (Špirko), 36. Kytnár (Coffman, Chovan), 42. Špirko (Šišovský), 55. Kelemen (Špirko), 58. Šišovský – 18. Radivojevič (Starosta, Sojčík), 20. Holenda (Bezúch). Rozhodovali Kalina, Snášel – Gajan, R. Gavalier, vylúčení 5:6, navyše Ťavoda 10 min za nešportové správanie – Bačík 10 min za nešportové správanie, presilovky 1:0, v oslabení 0:0, 3452 divákov.
/stav série: 1:0/

HKM Zvolen: MacIntyre – Bokroš, Kováčik, Zeleňák, Hraško, Ulrych, Ťavoda, Dubeň – Coffman, Kytnár, Michal Chovan – Šišovský, Špirko, Kelemen – Puliš, Steen, Obdržálek – Török, V. Fekiač, Matis

Dukla Trenčín: Valent – Bačík, Starosta, Cebák, Frühauf, Bohunický, Holenda, Romančík – Radivojevič, Sojčík, Bezúch – Hossa, Sádecký, Hecl – Varga, Ölvecký, Mikula – Gašparovič, Dlouhý, D. Hudec

2.zapas:

HKM Zvolen – Dukla Trenčín 3:4 sn (3:2, 0:0, 0:1, -0:0, 0:1)
Góly: 8. Obdržálek (Špirko), 13. Hraško (Špirko), 19. Puliš (Kelemen) – 5. Dlouhý, 17. Dlouhý (Holenda), 41. Radivojevič (Sojčík), rozh. sam. nájazd Hossa. Rozhodovali Stano, J. Konc st., – Synek, Gegáň, vylúčení 4:4, navyše Kováčik (Zvolen) 10 min za nešportové správanie, presilovky 2:1, v oslabení 0:0, 3673 divákov. Stav série 1:1.

Dukla Trenčín: Valent – Romančík, Starosta, Cebák, Bačík, Bohunický, Holenda, Pač – Radivojevič, Sojčík, Bezúch – Hossa, Sádecký, Hecl – Varga, Ölvecký, Mikula – Švec, Dlouhý, D. Hudec
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.