San Sebastian doma hladko porazil Atletico Madrid, dal mu tri góly

Real Sociedad vedenie neudržal.
Real Sociedad vedenie neudržal. (Autor: SITA/AP)
TASR|19. apr 2018 o 21:40

Pozrite sa na sumár štvrtkových výsledkov španielskej La Ligy 2017/2018.

MADRID. Futbalisti Atletica Madrid prehrali vo štvrtkovom zápase 33. kola La Ligy na ihrisku Realu Sociedad San Sebastian hladko 0:3.

Strata zverencov trénera Diega Simeoneho na lídra súťaže FC Barcelona sa prehĺbila už na 12 bodov, tretí tím tabuľky Real Madrid stráca na mestského rivala tri body.

V ďalšom zápase Betis Sevilla zdolal doma UD Las Palmas 1:0 a poistil si piate miesto v tabuľke. Víťaznú sériu natiahol už na šesť stretnutí.

Betis sa však poriadne vytrápil, o jeho výhre rozhodla až gólová hlavička Firpa Juniora vo štvrtej minúte nadstaveného času. Hostia dohrávali zápas bez obrancu Michela, ktorý videl v 86. minúte červenú kartu.

La Liga 2017/2018 - 33. kolo:

Deportivo Alaves - Girona FC 1:2 (0:0)
Góly:
90.+1 Pina - 59. A. Garcia, 86. Stuani (z 11 m)

Real Sociedad San Sebastian - Atletico Madrid 3:0 (1:0)

90.+3 E. Boateng

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»San Sebastian doma hladko porazil Atletico Madrid, dal mu tri góly