Rusnák strelil v zámorskej MLS úžasný gól z priameho kopu

Albert Rusnák (vľavo) sa raduje zo svojho gólu.
Albert Rusnák (vľavo) sa raduje zo svojho gólu. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|22. apr 2018 o 07:44

Slovenskému futbalistovi sa darilo, okrem gólu pridal aj jednu asistenciu.

NEW YORK. Slovenský futbalista Albert Rusnák prispel gólom k triumfu Real Salt Lake nad Coloradom Rapids 3:0 v zámorskej MLS.

MLS 2017/2018:

Real Salt Lake - Colorado Rapids 3:0

/Albert Rusnák odohral za domácich celý zápas a strelil gól/

Rusnák odohral celý zápas a v druhej minúte nadstaveného času spečatil víťazstvo domácich. Predtým v 89. minúte asistoval pri presnom zásahu Damira Kreilacha.

Všetky tri góly dosiahli domáci až v záverečnej desaťminútovke, hoci Colorado už v 20. minúte prišlo o vylúčeného brankára Tima Howarda.

Pre Rusnáka bol sobotňajší zásah druhým v sezóne, úvodný gól strelil v marci New Yorku Red Bulls. Realu Salt Lake patrí po siedmich zápasoch piate miesto v Západnej konferencii so ziskom desiatich bodov.

Gól slovenského útočníka okamžite začali ospevovať fanúšikovia:

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Rusnák strelil v zámorskej MLS úžasný gól z priameho kopu