Sekera: Normálne mužstvá dokážu hrať dva zápasy dobre. My nie

Andrej Sekera bol sklamaný.
Andrej Sekera bol sklamaný. (Autor: TASR)
Juraj Berzedi|14. máj 2018 o 20:42

Nehrali sme svoj systém, nemali sme nohy, nemali sme nič, hneval sa slovenský kapitán.

KODAŇ. Slovenskí hokejisti po prehre s Ruskom 0:4 už nemajú postup do štvrťfinále na majstrovstvách sveta v Kodani vo vlastných rukách.

V utorok o 16.15 odohrajú posledný zápas v skupine proti Bielorusku. Už pred ním však budú vedieť, či budú bojovať o postup, alebo hrať len o česť.

Rozhodne o tom zápas medzi Francúzskom a Švajčiarskom, ktorý sa začne o 12.15. Ak Švajčiari, ktorí majú v kádri osem hráčov z NHL zvíťazia minimálne za dva body, Slováci nebudú mať ani teoretickú šancu postúpiť.

Sekera: Nemali sme nič

Pred súbojom s Rusmi panovala okolo slovenských hokejistov pozitívna atmosféra.

Odohrali výborný zápas proti Švédsku, a hoci napokon prehrali 3:4 po predĺžení, ich výkon nadchol.

Proti Rusom však začali katastrofálne. Po prvej tretine prehrávali 0:2 a súper ich prestrieľal 17:2.

Domov»Hokej»Reprezentácie»Sekera: Normálne mužstvá dokážu hrať dva zápasy dobre. My nie