Kto bol najlepším hráčom Slovenska v zápase proti Maroku? (anketa)

Ján Greguš sa raduje zo svojho gólu. (Autor: TASR)
Sportnet|4. jún 2018 o 22:21

Slovensko prehralo 1:2.

Slovensko - Maroko (prípravný zápas), anketa:

ŽENEVA. Slovenskí reprezentanti prehrali s Marokom, účastníkom blížiacich sa MS vo futbale 2018, v prípravnom stretnutí tesne 1:2.

Duel sa hral vo švajčiarskej Ženeve.

Slováci nevstúpili do zápasu ideálne. Súper bol aktívnejší, slovenskí hráči boli väčšinu prvého polčasu pod tlakom.

Maroko mohlo vyhrávať už po ôsmej minúte. Po strele Ziyecha pomohla Michalovi Šullovi, brankárovi Slovana Bratislava, tyč.

Napriek tlaku Maroka mohli v prvom polčase skórovať aj Slováci. Najväčšiu šancu mal kapitán Marek Hamšík, ale svoju strelu z hranice šestnástky poslal nad bránu súpera.

Ani v druhom polčase sa obraz hry príliš nezmenil.

Napriek tomu išlo Slovensko do vedenia. Ján Greguš z FC Kodaň, ktorý nastúpil až do druhého polčasu, šikovnou strelou spoza šestnástky otvoril skóre stretnutia.

Lenže, Slovensko sa neradovalo dlho. Už o päť minút vyrovnal na 1:1 po rohovom kope Ayoub El Kaabi.

Rozhodnutie napokon priniesla 74. minúta, keď Younes Belhanda rozhodol o triumfe Maroka.

V ankete denníka SME môžete hlasovať, kto bol najlepším hráčom Slovenska v zápase proti Maroku.

Domov»Futbal»Reprezentácie»MS vo futbale»Kto bol najlepším hráčom Slovenska v zápase proti Maroku? (anketa)