Plzeň tesne vyhrala, Slovák Janečka si po pár dňoch strelil ďalší vlastný gól

Plzeň si ide istým krokom po titul.
Plzeň si ide istým krokom po titul. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|11. aug 2018 o 21:35

Jablonec a Příbram vysoko vyhrali.

PRAHA. V sobotňajšom stretnutí štvrtého kola českej futbalovej ligy si Jablonec poradil s Karvinou 4:1.

O štvrtý gól domácich sa postaral slovenský stopér v službách Karvinej Marek Janečka, ktorý si v 72. minúte do bránky nešťastne zrazil center Lukáša Masopusta.

Rodák z Levoče si strelil druhý vlastný gól v priebehu šiestich dní, svojho brankára prekonal aj v treťom kole proti Mladej Boleslavi (3:4).

Prvý pod po návrate do najvyššej súťaže získala Opava, ktorá remizovala s Libercom 1:1. Úradujúci majster z Plzne zvíťazil vo večernom stretnutí nad Zlínom 1:0.

Česká liga - 4. kolo:

Jablonec - Karviná 4:1 (2:0)

Góly: 28. Chramosta, 45. Doležal, 53. Masopust, 72. Janečka (vl.) - 90. Budínský

/Jakub Považanec hral od 80. minúty - Marek Janečka odohral celé stretnutie a strelil si vlastný gól, Dávid Guba hral od 78. minúty/

Opava - Liberec 1:1 (0:0)

Góly: 77. Kuzmanovič (11m) - 62. Potočný

/za hostí Martin Koscelník odohral celé stretnutie, Filip Oršula hral od 82. minúty/

Příbram - Dukla Praha 4:0 (0:0)

Góly: 53. Skácel, 55. Slepička, 78. Matoušek, 79. Fantiš

/za hostí Ivan Schranz odohral celé stretnutie, Frederik Bilovský hral do 67. minúty/

Plzeň - Zlín 1:0 (0:0)

Gól: 77. Krmenčík, ČK: 90. Kopic (Plzeň)

/Matúš Kozáčik a Patrik Hrošovský odohrali celé stretnutie, Roman Procházka hral od 57. minúty - Róbert Matejov odohral celé stretnutie a dostal žltú kartu/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Plzeň tesne vyhrala, Slovák Janečka si po pár dňoch strelil ďalší vlastný gól