Bero gólom pomohol k jasnému triumfu, súper Trenčína prehral

Matúš Bero si vyslúžil aj nomináciu do slovenskej seniorskej reprezentácie.
Matúš Bero si vyslúžil aj nomináciu do slovenskej seniorskej reprezentácie. (Autor: SITA)
TASR|12. aug 2018 o 17:57

Feyenoord dohrával zápas v dvojnásobnom oslabení.

AMSTERDAM. Slovenský futbalista Matúš Bero si otvoril gólový účet vo Vitesse Arnhem.

V drese holandského klubu skóroval v nedeľňajšom zápase 1. kola Eredivisie a prispel k vysokému domácemu víťazstvu 5:1 nad Groningenom.

Súper futbalistov AS Trenčín v 3. predkole Európskej ligy Feyenoord Rotterdam prehral na ihrisku nováčika De Graafschap 0:2, keď góly strelili v 31. min Fabian Serrarens a v nadstavenom čase zápasu Stef Nijland.

Feyenoord dohrával zápas v dvojnásobnom oslabení, keď v 68. minúte bol po druhej žltej karte vylúčený Botteghin a v 80. minúte tiež po druhej žltej karte musel ihrisko opustiť Boetius.

Odveta 3. predkola EL Feyenoord Rotterdam - AS Trenčín (prvý zápas 0:4) je na programe vo štvrtok 16. augusta o 20.30 h.

De Graafschap - Feyenoord Rotterdam 2:0

Zostava Feyenoordu: Bijlow - Verdonk, van der Heijden, Botteghin, St. Juste (46. Nieuwkoop) - Vilhena, Clasie, Toornstra (80. Sinisterra) - Boetius, van Persie (74. Vente), Berghuis

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Bero gólom pomohol k jasnému triumfu, súper Trenčína prehral