Nové Zámky sa potrápili s dvadsiatkou, napokon vyhrali o dva góly

SITA|11. sep 2018 o 21:41

Novozámčania zvíťazili 3:1.

Tipsport liga 2018/2019 - 3. kolo:

MHC MIKRON Nové Zámky - HK Orange 20 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Góly: 9. Fábry (Slávik, M. Novák), 33. Štrauch (Pospíšil), 60. Pospíšil (Kudla) - 32. Fafrák (Švec)

Vylúčení: 3:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: D. Konc st., Jonák - Synek, Vyšný, 523 divákov

Nové Zámky: Košarišťan - Anderson, Kudla, Hain, Zaťko, Ordzovenský, M. Novák, König, Hatala - Pospíšil, Hruška, Štrauch - H. Ručkay, Zbořil, - Bajtek, Videlka, Rogoň - Ondrušek, Fábry - Slávik, Jurík

HK Orange 20: Pavličko - Švec, Štefanka, Golian, Maňák, Boldižár, B. Brincko, Nahálka, Romaňák - Fafrák, Kollár, Havrila - Urbánek, Giertl, Džugan - Mriglot, Köver, R. Svitana - Juščák, Matoušek, Lunter

NOVÉ ZÁMKY. Hokejisti Nových Zámkov zaznamenali úspešný vstup do novej sezóny Tipsport ligy 2018/2019. Zverenci trénera Milana Jančušku si na domácom ľade poradili s reprezentačnou dvadsiatkou.

Do vedenia dostal domácich hokejistov gólom z 9. minúty Branislav Fábry.

Odpoveď mladíkov prišla v polovici druhej tretiny, kedy sa od modrej čiary presadil Miloš Fafrák. Vyrovnaný stav však netrval ani minútu a Andreas Štrauch prinavrátil vedenie Novým Zámkom.

Tretí gól domácich pridal tri sekundy pred koncom zápasu Tomáš Pospíšil.

Domov»Hokej»Slovensko»Nové Zámky sa potrápili s dvadsiatkou, napokon vyhrali o dva góly