Real Madrid stratil prvé body v sezóne, Barcelona musela otáčať stav zápasu

Gareth Bale z Realu Madrid.
Gareth Bale z Realu Madrid. (Autor: TASR/AP)
TASR|15. sep 2018 o 15:08

Katalánci ako jediní ešte nestratili ani bod.

MADRID. Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v sobotňajšom zápase štvrtého kola španielskej La Ligy v San Sebastiane 2:1.

Domácich poslal do vedenia v 12. minúte Aritz Elustondo, hostia však otočili skóre v druhom polčase po góloch Luisa Sureza a Ousmana Dembélého.

Katalánci ako jediní nestratili v lige doteraz ani bod a sú na čele tabuľky.

Atlético Madrid len remizovalo na domácom ihrisku s Eibarom 1:1, góly padli v úplnom závere.

Najskôr hostí poslal do vedenia v 87. minúte striedajúci Sergio Enrich, aspoň bod pre domácich zachránil v štvrtej minúte nadstaveného času náhradník Borja Garces Moreno.

Prvé body v sezóne stratil Real Madrid po remíze 1:1 na pôde Athletica Bilbao. Za domácich sa po pol hodine hry strelecky presadil Iker Muniain, v drese favorita vyrovnal v 64. minúte Isco.

32. Muniain - 64. Isco

Domov»Futbal»Španielsko»Real Madrid stratil prvé body v sezóne, Barcelona musela otáčať stav zápasu