Empoli prehralo v Sassuole, Mráz hral od 66. minúty

Gian Marco Ferrari (vľavo) zo Sassuola oslavuje gól so spoluhráčom Kevinom Princeom Boatengom. (Autor: Elisabetta Baracchi SITA/AP)
SITA|21. sep 2018 o 23:54

Slovák sa do štatistík nezapísal.

RÍM. Empoli so slovenským futbalistom Samuelom Mrázom prehralo na pôde Sassuola 1:3 v piatkovom stretnutí 5. kola najvyššej talianskej súťaže.

Hostia pritom viedli od 1. minúty po góle Francesca Caputa. Za domácich sa presadili Kevin-Prince Boateng, Gianmarco Ferrari a Federico Di Francesco.

Empoli dohrávalo bez vylúčeného Mihu Zajca. Mráz sa dostal na trávnik v 66. minúte, ale do štatistík sa nezapísal.

Seria A 2018/2019 - 5. kolo:

Sassuolo - Empoli 3:1 (1:1)

Góly: 13. K. Boateng, 57. Ferrari, 85. Di Francesco - 1. Caputo

ČK: 71. Zajc (Empoli) po druhej ŽK

/Samuel Mráz (Empoli) hral od 66. minúty/

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Empoli prehralo v Sassuole, Mráz hral od 66. minúty