Carolina s Čajkovským v príprave triumfovala, Černák bol pri prehre Tampy

Michal Čajkovský (uprostred) sa tešil z víťazstva s Carolinou.
Michal Čajkovský (uprostred) sa tešil z víťazstva s Carolinou. (Autor: TASR/AP)
TASR|26. sep 2018 o 07:07

Súhrn prípravných stretnutí pred novou sezónou NHL 2018/2019.

NEW YORK. Hokejisti Caroliny Hurricanes v zostave s obrancom Michalom Čajkovským zvíťazili v noci na stredu v prípravnom zápase NHL na ľade Nashvillu Predators 4:1.

Slovenský zadák odohral vyše 16 minút bez bodového zápisu.

Tampa Bay Lightning v obrane s Erikom Černákom prehrala vo floridskom derby s Panthers 2:3, hoci ešte po druhej tretine viedla 2:0.

Černák si počas vyše 17-minútového pobytu na ľade pripísal menší trest za držanie, štyri strely na bránku a prezentoval sa aj dvoma bodyčekmi.

NHL 2018/2019 - prípravné zápasy:

Buffalo - Columbus 2:4 (0:0, 2:2, 0:2)

Tampa Bay - Florida 2:3 (0:0, 2:0, 0:3)

/Erik Černák (Tampa Bay) odohral 17:18 min, 4 strely, 2 "hity", 1 zablokovaná strela, 2 trestné minúty/

Nashville - Carolina 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

/Michal Čajkovský (Carolina) odohral 16:05 min, 3 strely, 2 "hity", 2 zablokované strely/

St. Louis - Washington 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Chicago - Detroit 6:8 (2:2, 2:4, 2:2)

Calgary - San Jose 7:5 (1:4, 4:1, 2:0)​​​​​​​

Edmonton - Vancouver 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)

Domov»Hokej»NHL»Carolina s Čajkovským v príprave triumfovala, Černák bol pri prehre Tampy