Triumf Dukly Praha zariadili Slováci, Stoch dal opäť parádny gól

Miroslav Stoch nastúpil v Nitre ako kapitán pražskej Slavie.
Miroslav Stoch nastúpil v Nitre ako kapitán pražskej Slavie. (Autor: SITA - Martin Havran)
TASR|7. okt 2018 o 17:34

V drese Dukly sa presadili Ďurica a Bilovský.

PRAHA. Slovenskí futbalisti pomohli k víťazstvu Dukly Praha 2:0 na ihrisku Karvinej. Prvý gól strelil v 64. minúte z priameho kopu Ján Ďurica.

Druhý pridal v štvrtej minúte nadstaveného času Frederik Bilovský.

Plzeň v zostave s ďalšími Slovákmi Patrikom Hrošovským a Romanom Procházkom zvíťazila nad Teplicami 1:0.

Na čele tabuľky českej futbalovej ligy zostali hráči Slavie Praha, ktorí v nedeľu uspeli aj vďaka gólu Miroslava Stocha nad Příbramom 4:1.

Slovenský futbalista bol aj pri góle Frydrycha na 3:1, v 75. minúte krásnou strelou z diaľky uzavrel skóre zápasu.

Slavia má na čele tabuľky 27 bodov, rovnako ako druhá Plzeň.

Česká liga 2018/2019 - 11. kolo (nedeľa):

FK Jablonec - 1. FC Slovácko 2:0 (2:0)
Góly: 7. Jovovič, 38. Masopust
/Jakub Považanec odohral za domácich celý zápas/

MFK Karviná - Dukla Praha 0:2 (0:0)
Góly: 64. Ján Ďurica, 90.+4 Bilovský
/Ján Ďurica a Ivan Schranz odohrali celý zápas, Frederik Bilovský (všetci Dukla) nastúpil v 77. minúte, za domácich odohral celý zápas Marek Janečka, Dávid Guba nastúpil v 66. minúte, Ján Krivák v 80. minúte/

Gól Jána Ďuricu.

Gól Frederika Bilovského.

SFC Opava - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
Gól: 68. Nečas, ČK: 47. Zapaláč

Viktoria Plzeň - FK Teplice 1:0 (0:0)
Gól: 60. Čermák
/Patrik Hrošovský odohral za domácich celý zápas, Roman Procházka prišiel na ihrisko v 71. minúte/

Slavia Praha - FK Příbram 4:1 (3:1)
Góly: 13. Bořil, 32. Baluta, 35. Frydrych, 75. STOCH - 15. Rezek
/Miroslav Stoch za domácich odohral celý zápas/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Triumf Dukly Praha zariadili Slováci, Stoch dal opäť parádny gól