Víťazná séria Slovana v KHL sa skončila na ľade Spartaka Moskva

Ilustračná fotografia. (Autor: SITA)
Športové prenosy SME, TASR|20. okt 2018 o 00:00

Slovan prekonal Hudáčka iba raz.

Spartak Moskva - Slovan Bratislava 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Góly: 4. Kalinin (Karsums, Lisin), 29. Kosov (Zubov), 58. Nikoncev, 60. Karsums (Maxwell, Chochlačov) - 38. Lamper (Lunter). Rozhodcovia: Gusev, Kulakov - Bersenyov, Judin, vylúčení: 2:2 na 2 min., presilovky a oslabenia: 0:0, 8516 divákov.

Spartak Moskva: Hudáček - Kutejkin, Grigorev, Kalinin, Kulik, Osipov, Dyblenko, Provolnev - Daugavinš, Hanzl, Lisin - Chochlačov, Maxwell, Talalujev - Nikoncev, Zubov, Kosov - Leščenko, Voronin, Karsums - Šalagin.

Slovan Bratislava: Čiliak - Gelinas, Sersen, Grman, Meszároš, Klok, Jánošík, Bačik, Švarný - Řepík, Taffe, Červený - Liška, Sukeľ, Rau - Lamper, Bailey, Lunter - Baranov, Chipchura, Hrnka.

MOSKVA. Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v sobotňajšom zápase na klzisku Spartaka Moskva 1:4.

Ruský tím tak ukončil víťaznú sériu slovenského klubu, ktorá trvala päť duelov.

Zverenci trénera Vladimíra Országha sa v tabuľke Západnej konferencie posunuli po prehre na 9. pozíciu, na ôsme Dinamo Riga strácajú bod.

Slovanistov najbližšie čaká zápas na ľade HK Soči, kde sa predstavia v pondelok o 18.30 h.

Úvod patril domácim, Slovan postupne pridal

Hokejistov Spartaka viedol z lavičky generálny manažér klubu Alexej Žamnov, ktorý v tomto zápase nahradil prepusteného Vadima Jepančinceva.

V uplynulých šiestich dueloch vyhral Spartak len raz a do Slovana sa preto pustil s vervou.

Úvodný tlak vyústil do vedúceho gólu, keď sa sám pred Čiliakom presadil Kalinin. Domáci mali po góle aj ďalšie šance, ale hráči Slovana v druhej polovici prvej tretiny postupne vyrovnali hru a vytvorili si aj príležitosti. Tú najväčšiu mal Sukeľ, ale do kabín išli s tesným náskokom Moskovčania.

Slovan zahodil šance a pykal

Druhé dejstvo prinieslo šance na oboch stranách, Slovan bol v prvej polovici aktívnejší, ale Čiliak musel zasahovať po pokusoch Daugavinša a Talalujeva. Hostia svoje príležitosti nedotiahli do konca a trest prišiel v 29. minúte po rýchlom prečíslení so zakončením Kosova - 2:0.

Čiliak neskôr zachránil aj pri ďalších šanciach Spartaka, ale v 38. minúte vykresal nádej pre Slovan Lamper, keď gólovo zakončil rýchly brejk.

V tretej tretine mohol Slovan inkasovať, ale aj skórovať. Hostia pochopiteľne viac otvorili hru, ale po brejku Chochlačeva mohli prehrávať opäť o dva góly. Na druhej strane nezakončil v oslabení samostatný nájazd Lamper.

Záver už patril Spartaku. Najskôr prekonal Čiliaka Nikoncev a definitívnu bodku do prázdnej bránky pridal Karsums. Slovan tak po septembrovej domácej prehre so Spartakom 1:4 zopakoval výsledok aj na ľade súpera.

Ďalšie výsledky KHL:

Červená hviezda Kchun-lun - Neftechimik Nižnekamsk 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)

Góly: 18. Yip, 24. Palola - 26. Kulikov, 39. Padakin, 44. M. Ruohomaa, 47. Chajrullin

Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 6:0 (3:0, 3:0, 0:0)

Góly: 1. Sajustov, 2. P. Tkačenko, 20. Bodrov, 29. Demidov, 34. Romancev, 37. Loginov

Traktor Čeľabinsk - Avangard Omsk 2:1 po predĺžení (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)

Góly: 25. a 62. Polygalov - 50. K. PetrovViťaz Podoľsk - Dinamo Riga 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)Góly: 32. Aaltonen - 14. Clark, 27. Darziňš

Online prenos: Spartak Moskva - HC Slovan Bratislava (KHL 2018/2019)

KHL  2018/2019
20.10.2018 o 16:00
S.Moskva
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
60' minúta
Slovan
Góly a asistencie: 4. Kalinin (Lisin), 29. Kosov (Zubov), 58. Nikoncev, 59. Karsums (Chochlačov) – 38. Lamper (Lunter). Rozhodca: Gusev, Kulakov – Bersenyov, Yudin.
V tretej tretine sa Slovanu už skórovať nepodarilo, naopak v závere stretnutia pridali domáci ešte dva góly a tak vyhrávajú toto stretnutie 4:1! Hostia neboli vyložene horším celkom, ale tretia tretina im vôbec nevyšla a tak z Moskvy odchádzajú bez bodu, čím aj pretrhli svoju šnúru piatich víťazstiev v rade.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim, prajem ešte pekný zvyšok sobotného večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.
59:41
Stretnutia s už len dohráva, o troch bodoch je dávno rozhodnuté.
58:37
58:37
goalSpartak Moskva dal gól!

Ešte jeden presný zásah od domáceho celku, troška krutý výsledok to tak bude pre Slovan! Hostia to ešte skúšali bez brankára, puk zachytil vo svojom pásme Chochlačov, ktorý ho posunul na MARTINŠA KARSUMSA a ten pekným oblúčikom dostáva puk do prázdnej bránky – 4:1!
Asistencia: Alexandr Chochlačov.
57:16
57:16

Toto je už zrejme rozhodujúci gól tohto stretnutia! Spartak založil rýchly protiútok, k puku sa dostal ANATOLIJ NIKONCEV, ktorý vystrelil spoza obrancov a Marek Čiliak nechal puk prejsť až do svojej bránky, bolo to vôbec prvé zaváhanie takejto kategórie slovenského brankára v tomto zápase – 4:1!
Bez asistencie.
56:12
Belasí sa však už dostávajú častejšie k puku a aj do útočného pásma. Domáci sa teraz museli oslobodiť len za cenu zakázaného uvoľnenia.
55:20
Škoda, že Lunter teraz dlho váhal so streleckým pokusom. Napokon hostia puk strácajú a musia sa rýchlo vrátiť do svojho obranného pásma.
54:56
Pomaly, ale isto sa už začína hosťom čas krátiť, stále prehrávajú o jeden gól. Domáci však vedia stále pohroziť nebezpečnými výpadmi, ťažko sa tak teraz Slovan prebíja do útoku.
53:10
Autor gólu na 2:0 Kosov sa dostal k puku, ale dlho váhal čo s ním má robiť a nakoniec ho aj stratil. Uvidíme, čo teraz Slovan vymyslí v útočnom pásme.
52:53
Hostia vyrazili do rýchleho brejku, postarali sa o to obaja talentovaný mladíci Liška a Sukeľ, ale nič zaujímavého vmyslieť nedokázali.
51:36
Veľmi aktívne hrá dnes aj Hanzl, ktorý si počkal na presnú prihrávku a strelou z prvej preveril Čiliakove kvality. Hrá sa v obrannom pásme hostí, čo domácemu celku plne vyhovuje.
50:37
Momentálne sledujeme rýchly hokej z oboch strán, až tak často sa neprerušuje. Spartak si stále drží svoje tesné vedenie 2:1, hosťom sa už pomaličky začína čas krátiť.
49:37
Toto je veľmi dobrá pasáž hry od hosťujúceho celku. Liška si dobre nakorčuloval pred domácu bránku, ale aj tento strelecký pokus Hudáček kryje.
48:56
Konečne po dlhšej dobe predviedol niečo zaujímavé aj Slovan, Taffe prihrával na modrú čiaru Sersenovi, ale jeho pokus Hudáček úspešne kryje.
47:49
Veľmi krušné chvíle teraz prežívajú hostia pred svojou bránkou, Hanzl nebezpečne prihrával pred Čiliaka, ale obrana belasých dostáva puk do bezpečia.
47:18
Spartak hrá s pukom v útočnom pásme, čo je pre domácich nesmierne dôležité. Daugavinš sa odhodlal k strele, ktorú Čiliak vyráža na ochrannú sieť.
46:42
Domáci hokejisti sa v tomto zápase vedia presadiť aj individuálne, čo teraz predviedol Leščenko. Ten sa natlačil pred Čiliaka, následne sa snažil prihrať na druhú stranu, ale tam dobre zapracoval svojou hokejkou Gelinas.
45:29
Slovan tak úspešne ustál toto oslabenie, dokonca mohol aj vyrovnať. Pokúša sa už o to pri rovnovážnom stave, ale ťažko sa teraz hostia dostávajú do útočného pásma.
44:59
Hostia v plnom počte.
44:38
importantŠkoda pre Slovan! V oslabení sa hostia mohli radovať z vyrovnania, keď Lamper postupoval sám na Hudáčka, ale slovenský brankár v službách domáceho celku sa nenechal oklamať a úspešne pokryl blafák autora zatiaľ jediného belasého gólu!
43:10
Domáci Spartak sa dostal k svojej druhej presilovke v tomto zápase, ideálna šanca na navýšenie svojho vedenia. Hostia musia úspešne prečkať nasledujúce chvíle.
42:59
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Jeff Taffe – 2 min., podrazenie).
42:33
importantSlovan opäť prepadol v obrane a bolo zo toho ďalšie prečíslenie 3 na 1! Chochlačov našiel výbornou prihrávkou Karsumsa, ale ani on neprekonal slovenského reprezentačného brankára, ktorý puk tečoval na konštrukciu bránky!
41:42
Teraz sme sledovali, ako hostia operovali s pukom v útočnom pásme, ale nedokázali sa dostať až k presnému zakončeniu. Pri puku je už teda Spartak.
40:46
importantIhneď, ako hral už domáci Spartak s piatimi hráčmi na ľadovej ploche sa dostal do veľkej šance! Lisin predviedol krásnu individuálnu akciu, následne prihrával na Hanzla, ale ten nedokázal prekonať Čiliaka!
40:44
Domáci v plnom počte.
40:15
Rozbehla sa nám teda už aj posledná tretina tohto stretnutia, Slovan vyhral buly a snaží sa v dohrávanej početnej výhode usadiť v útočnom pásme.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!
Druhá tretina bola podobná tej prvej, sledujeme teda stále veľmi vyrovnané stretnutie. V 29. minúte však domáci Kosov zvyšoval na 2:0 a domáci sa tak dostali do lepšej pozície, ale krátko pred koncom druhej tretiny sa presadil Lamper a tak znížil na predbežných 2:1! Tretia tretina sa začne približne o 17:41, Slovan v jej úvode bude dohrávať presilovku.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:01
Prebieha posledná minúta druhej tretiny!
38:54
Svoj veľký tlak teraz môže Slovan navýšiť počas presilovej hry, je tu tak šanca na vyrovnanie. Ostávajú však posledné sekundy druhej tretiny, domáci sa ich budú snažiť prečkať bez ujmy.
38:44
Vylúčenie v tíme Spartak Moskva (Dmitrij Kalinin – 2 min., hákovanie).
37:54
37:54
goalSlovan Bratislava dal gól!

Domáci nevyužili veľkú šancu na navýšenie svojho vedenia a tak sa hosťom podarilo dosiahnuť kontaktný gól, ktorý ich vracia späť do boja o veľmi dôležité body! Belasí vyrazili do rýchleho protiútoku, puk pred bránku domácich si sám potiahol PATRIK LAMPER a svoju individuálnu akciu zakončil pekným gólom – 2:1!
Asistencia: Mário Lunter.
37:45
importantVeľmi krušné chvíle teraz prežil Slovan pred vlastnou bránkou, opäť sa viacerými skvelými zákrokmi prezentoval Čiliak, ale teraz aj dobre zapracovala obrana na bránkovej čiare!
36:25
V druhej tretine sú to zo strany hosťujúceho celku len také slabé nahodenia na bránku, podobne teraz tomu bolo aj pri tomto pokuse od Hrnku. Hudáček si tak stále drží čisté konto.
35:37
Čiliak s ďalším presným zákrokom, zuby si teraz na ňom vylámal aj Voronin. Spartak však ešte získava buly v útočnom pásme, Slovan sa musí stále brániť.
34:45
Slovan založil rýchly protiútok, ktorý sa snažil Jánošík úspešne zakončiť od modrej čiary, ale puk len preletel okolo Hudáčkovej brány. Belasí sa vracajú späť do svojho obranného pásma.
33:56
No, Marek Čiliak si v druhej tretine nemôže sťažovať na nedostatok práce. Opäť musel riešiť nahodenie od modrej čiary, ktoré však dokázal pokryť.
32:29
Dobre teraz však zakombinovali aj hostia, Taffe našiel presnou prihrávkou Řepíka, ale tomu sa už nepodarilo presne zakončiť. Belasí však ešte zostanú v útočnom pásme.
31:40
To domáci Spartak má teraz momentálne lepšie prechody do útočného pásma, Leščenkove nahodenie pred bránku však tečoval do bezpečia Meszároš.
30:53
Slovan sa vymanil z menšieho zovretia, Liška sa potom snažil o založenie útočnej akcie, ale bolo z toho len slabé nahodenie do útočného pásma, ktoré nič zaujímavého neponúklo.
29:14
importantČiliak je v druhej tretine zatiaľ v jednom ohni, opäť vyťahuje veľmi dôležitý zákrok! Zaváhanie hosťujúcej obrany pred svojou bránkou sa snažil využiť Lisin, ale v dobrej pozícii slovenského brankára neprekonal.
29:00
Aj keď domáci vyhrávajú o dva góly, dianie na ľadovej ploche tomu až tak nezodpovedá. Slovan má stále ešte šancu niečo s týmto výsledkom spraviť, ale bude treba čo najskôr dosiahnuť kontaktný gól.
28:24
28:24

Škoda, preškoda! Slovan hral v týchto chvíľach veľmi dobre, aktívne sa tlačil do útočného pásma, ale to sa mu práve teraz stalo osudným. Domáci zachytili rozohrávku súpera vo svojom pásme a nasledovalo prečíslenie 3 na 1, ktoré po výbornej prihrávke pred bránku zakončil gólovou strelou JAROSLAV KOSOV – 2:0!
Asistencia: Ilja Zubov.
27:01
importantVeľká šanca pre domáci celok, opäť zachránil hostí Čiliak. Chochlačov sa dobre natlačil pred bránku, následne sa puk odrazil na hokejku Talalujeva, ale ten v dobrej pozícii neprekonal slovenského brankára, keď puk napálil len do jeho betónov!
26:34
Na druhej strane si ďalší úspešný zákrok pripisuje aj Čiliak, ktorý pokryl strelu od Grigoreva. Znova sa tak hra prerušuje, vhadzovať sa bude v obrannom pásme hosťujúceho celku.
25:58
K puku sa pred bránkou dostal Taffe, ale jeho slabšie nahodenie na bránku dokázal Hudáček pokryť. Slovan však ešte zostane v útočnom pásme, bude sa vhadzovať po pravici slovenského brankára.
25:19
Už teda opäť pokračujeme v rovnovážnom počte hráčov na ľadovej ploche, svoje prvé presilovky tak ani jeden celok nevyužil. Spartak to však v týchto chvíľach až tak mrzieť nemusí, keďže stále vyhráva 1:0!
24:57
24:28
importantTeraz však Slovan podržal jeho brankár Marek Čiliak. Hanzl posunul úspešne puk na Daugavinša, ktorý však poslal puk z nádejnej pozícii len do lapačky slovenského brankára, výborný zákrok od slovenského reprezentačného brankára, typický semafor!
23:57
Domácim sa v tejto presilovke zatiaľ nedarí, až teraz sa k strele dostal Daugavinš, ale nemieril presne. Slovan vyváža puk opäť do bezpečia.
23:05
Svoju prvú presilovku v tomto zápase hrá domáci celok, ale hostia sa ihneď dokázali oslobodiť a tak Spartak zakladá útok až spoza svojej bránky.
22:57
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Patrik Bačik – 2 min., podrazenie).
22:15
Úvodné minútky druhej tretiny sú zatiaľ podobné tomu záveru prvého dejstva, hrá sa rýchly hokej na oboch stranách. V lepšej pozícii sa však stále nachádza domáci Spartak.
21:28
Od modrej čiary sme sledovali pokus v podaní domáceho hokejistu Osipova, ale jeho strela skončila na Meszárošovi, ktorý schytal teda peknú ranu, ale určite bude v poriadku.
20:33
Podobne individuálnym spôsobom sa snažil presadiť aj Taffe, ale jeho tečovaný pokus sa na Hudáčka nedostal, Spartak je tak znova pri puku.
20:15
Rozbehlo sa nám prostredné dejstvo tohto stretnutia, buly vyhral Spartak a okamžite sa presunul do útočného pásma. Lisin bol veľmi aktívny pred bránkou súpera, ale nič zaujímavého nevymyslel.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Oba tímy sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!
V prvej tretine sme boli napokon svedkami len jedného presného zásahu, keď domácim vyšiel perfektne úvod stretnutia, kde hrali aktívnejšie a Kalinin otvoril skóre stretnutia. Po tomto momente sa hra síce vyrovnala, ale predbežné skóre Slovan nedokázal vyrovnať, bude mať však priestor v druhej tretiny, ktorá sa začne približne o 16:49!
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:01
Prebieha posledná minúta prvej tretiny!
18:34
Domáci založili rýchly protiútok, následne sa o strelu pokúsil Voronin, ale jeho slabé nahodenie na bránku súpera nič zaujímavého neponúklo. Slovan sa však stále snaží ešte niečo vymyslieť.
17:32
Sledovali sme strelecký pokus od modrej v podaní Kalinina, ale toto nahodenie dokázal Čiliak pokryť. Belasí sa ešte pokúšajú preniknúť do útočného pásma.
16:22
V posledných chvíľach sa hrá aj častejšie bez prerušenia, hra tak má rýchly spád. Uvidíme, čo ešte prinesú záverečné minútky prvého dejstva stretnutia vo VTB Ice Palace.
15:09
Pomaly sa blíži záver prvej tretiny, domáci hokejisti stále držia svoje tesné vedenie. Hra je však na ľadovej ploche vyrovnaná, Slovan sa snaží zrovnať aj predbežné skóre.
14:35
O niečo podobné sa snažil ďalší talentovaný hokejista Liška, ale jemu sa nepodarilo pretlačiť puk za Hudáčkove betóny. Slovan ešte získava buly v útočnom pásme.
13:56
Veľmi aktívne hrá dnes zatiaľ Sukeľ, ktorý sa výborne natlačil pred súperovu bránku, ale Grigorev predviedol úspešný obranný zákrok a znemožnil tak tomuto mladíkovi dosiahnuť vyrovnávajúci gól.
13:18
Dobrú robotu teraz pred domácou bránkou odviedol Taffe, ale nepodarilo sa mu už následne nič zaujímavého vymyslieť. Spartak je však stále zavretý vo vlastnom obrannom pásme.
12:28
Obrany oboch tímov sa musia mať na väčšom pozore, začína sa hrať rýchly hokej a sledujeme aj strelecké pokusy z každej možnej pozície.
11:37
Dostali sme sa už za polovicu prvej tretiny, hra je postupne vyrovnaná a Slovan sa snaží zrovnať aj skóre. Hudáček už čelí častejším streleckým pokusom.
10:41
importantMohlo byť však teraz aj vyrovnané! Sledovali sme pekný prechod hosťujúceho celku do útočného pásma, Rau zvolil miesto strely prihrávku a puk tak posunul na Sukeľa, ktorý v ideálnej pozícii však bránku súpera netrafil!
10:05
importantTeraz však mali hostia aj kus šťastia! Slovan opäť prepadol v obrane, domáci sa dostali do prečíslenia, ktoré sa snažil úspešne zakončiť Lisin. Jeho strele z tesnej blízkosti Čiliakovej bránky za sa slovenského brankára nedostala.
09:16
Pokračujeme teda v rovnovážnom počte hráčov na ľadovej ploche, Spartak zvládol oslabenie a tak si drží svoje tesné vedenie o jeden gól. Hostia sa už snažia o ďalšie zakončenia smerom na bránku súpera.
08:59
08:48
Slovenská brankár v službách Moskvy opäť dobre zasiahol, tento pokus od Sukeľa bol už nebezpečnejší, ale k puku do bránky nepomohlo ani clonenie od Raua.
08:20
Po dlhšej kombinácii sa k strele odhodlal Meszároš, ale jeho pokus našiel len pripraveného Hudáčka. Slovan je usadený v útočnom pásme, ale so streleckými pokusmi je to biednejšie.
07:38
Z ťažkej pozície to skúšal Řepík, ale aj po jeho nepresnom zakončení ostáva Slovan usadení v útočnom pásme. Chce to len častejšie streľbu na Hudáčkovu bránu.
07:10
Slovan má ako prvý možnosť hrať presilovku v tomto zápase, čo je ideálna šanca na strelenie vyrovnávajúceho gólu. Belasí sa už usadili v útočnom pásme.
06:59
Vylúčenie v tíme Spartak Moskva (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).
06:09
Opäť tu bol rýchly a presný prechod do útočného pásma v podaní domácich hokejistov, Hanzl sa pokúsil o strelu z prvej, ale trafil len pripravený betón súperovho brankára.
05:56
Po prihrávke rukou sa bude vhadzovať v strednom pásme. Spartak pokračuje stále vo svojej aktivite a snaží sa pridať ďalší presný zásah.
05:26
importantSlovan si musí dávať väčší pozor v priestore pred svojou bránkou. K nebezpečnej prihrávke sa dostal Zubov, ale v rozhodujúcej chvíli pred Čiliakom mu puk nešťastne odskočil od hokejky, k čomu sa pričinil aj Meszároš!
04:25
Zlý začiatok slovenského zástupcu, ale stále ostáva dostatok času, aby to hostia ešte napravili. Čaká ich však náročná úloha, domáci pokračujú vo svojej aktivite.
03:25
03:25

Logické vyústenie úvodných minút stretnutia! Spartak sa znova usadil v útočnom pásme, obrana hosťujúceho celku sa zle rozostavila a nechala preniknúť puk pred bránku na DMITRIJA KALININA, ktorý presnou strelou prekonáva Čiliaka – 1:0!
Asistencia: Enver Lisin.
02:49
Hostia sa po zisku puku veľmi ťažko dostávajú do útočného pásma, úvodné minútky tak stále patria Spartaku, ktorý navyše aj veľmi aktívne napáda po strate puku.
02:15
Domáci výborne vstúpili do stretnutia a snažia sa hrať s pukom čo najčastejšie pred bránkou súpera. Po ďalšom dobrom tlaku sa k zakončeniu dostal Voronin, ale ani on nemieril presne.
01:28
Slovan ubránil ten úvodný nápor svojho dnešného súpera a Luntner sa snažil o založenie rýchleho protiútoku. To sa mu však nepodarilo a len odovzdal puk na hokejky súpera.
00:46
V úvode prvej tretiny hrá domáci celok veľmi aktívne a okamžite sa usadil v útočnom pásme. K strele na bránku súpera sa dostal Osipov, ale nemieril presne.
00:15
Prvá tretina tohto stretnutia sa už naplno rozbehla, úvodný buly v prospech domácich hokejistov, ktorí odohrajú toto stretnutie v červených dresoch. Slovan si pre toto stretnutie zvolil bielu farbu dresov.
00:01
Oba tímy sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na ľadovej ploche, prvá tretina sa teda čoskoro začne. Ešte sú na programe hymny oboch krajín a po nich bude vhodené úvodné buly. Prajem vám teda príjemný športový zážitok!
Prajem príjemné hokejové popoludnie! Hokejová hala v Lužnikách dnes bude hostiť stretnutie medzi domácim Spartakom Moskva a Slovanom Bratislava. Oba tímy potrebujú bodovať, aby si udržali pozície zaručujúce play-off, máme sa tak určite na čo tešiť. V bránke domácich dnes nastupuje aj slovenský reprezentant Július Hudáček, v tej hosťujúcej bude Marek Čiliak. Zatiaľ si tak prezrite podrobne zostavy oboch tímov, o malú chvíľu začíname.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kutejkin (A), Grigorev, Kalinin (C), Kulik, Osipov, Dyblenko, Provolnev – Daugavinš, R. Hanzl, Lisin – Chochlačov, Maxwell, Talalujev – Nikoncev, Zubov (A), Kosov – Leščenko, A. Voronin, Karsums – Šalagin

HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Gelinas, Sersen (C), Grman, Meszároš (A), Klok, Jánošík, Bačik, Švarný – Řepík (A), Taffe, Červený – Liška, Sukel', Rau – Lamper, C. Bailey, Lunter – Baranov, Chipchura, Hrnka

Rozhodca: Gusev, Kulakov – Bersenyov, Yudin
Aj dnes sa môžu tešiť fanúšikovia KHL na ďalšie stretnutia. V tomto prenose zavítame do Moskvy, kde domáci Spartak privíta slovenského zástupcu Slovan Bratislava. Oba tímy majú na svojom konte rovnaký počet bodov, konkrétne je to 18 a nachádzajú sa tak v Západnej konferencii na siedmom, respektíve ôsmom mieste. Slovan má momentálne parádnu formu, ktorá ho vyšvihla na spomínané ôsme miesto, domácim sa skorej nedarí ako darí a toto stretnutie je pre oba celky dôležité, ak sa chcú udržať na pozíciach zaručujúce play-off. Čaká nás tak zaujímavé stretnutie, ktoré môžte sledovať prostredníctvom nášho prenosu.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.