Slovenské futbalistky remizovali v Grécku, na gól domácich reagovala Mikolajová

Mária Mikolajová
Mária Mikolajová (Autor: TASR)
SITA|8. nov 2018 o 19:08

Odvetný duel je na programe v nedeľu.

DRAMA. Futbalové reprezentantky Slovenska vo štvrtkovom medzištátnom prípravnom stretnutí v gréckom meste Drama remizovali s domácim tímom 1:1.

Zverenky trénera Petra Kopúňa po prvom polčase prehrávali, o vyrovnanie sa postarala v 60. minúte Mária Mikolajová. Informuje o tom facebook Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

Odvetný prípravný súboj týchto dvoch súperov sa uskutoční v nedeľu 11. novembra o 11.00 h SEČ v gréckej Kavale.

Prípravný medzištátny zápas žien:

Grécko - Slovensko 1:1 (1:0)

Gól SR: 60. Mikolajová

Zostava SR: Korenčiová - A. Horváthová, Moťovská, P. Fischerová, J. Vojteková (72. Zdechovanová) - Mikolajová (82. Škorvánková), Bíróová, Hmírová (72. Kovaľová) - Fabová (65. Maslová), V. Sluková (65. Havranová), Šurnovská

Domov»Futbal»Reprezentácie»Slovenské futbalistky remizovali v Grécku, na gól domácich reagovala Mikolajová