Bakoš zaznamenal asistenciu, no jeho Providence prehralo

Martin Bakoš (vpravo) počas počas tréningu klubu Boston Bruins.
Martin Bakoš (vpravo) počas počas tréningu klubu Boston Bruins. (Autor: Mark Schiefelbein TASR/AP)
TASR|22. nov 2018 o 08:30

Ako sa darilo Slovákom v AHL?

NEW YORK. Slovenský hokejový útočník Martin Bakoš zaznamenal v noci na nedeľu v nižšej zámorskej súťaži AHL jednu asistenciu, no jeho Providence Bruins prehrali na ľade Hartford Wolf Pack 3:4 po predĺžení.

Pre 28-ročného krídleníka to bol piaty bod (3+2) v prebiehajúcej sezóne, odohral v nej zatiaľ desať zápasov. V stretnutí si pripísal aj tri strely a jednu "mínusku".

V drese Providence sa predstavil aj jeho krajan Peter Cehlárik, na súperovu bránku vyslal dve strely.

Obranca Michal Čajkovský bol pri výhre Charlotte Checkers nad Belleville Senators 3:2 po predĺžení, no bodovo sa nepresadil.

Binghamton so slovenským útočníkom Mariánom Studeničom podľahol doma Syracuse Crunch 1:4.