Ilustračná fotka.
TASR|24. nov 2018 o 16:00

Pozrite si výsledky sobotňajších zápasov KHL.

MOSKVA. V sobotňajšom stretnutí hokejovej KHL prehral líder Východnej konferencie Avtomobilist Jekaterinburg na domácom ľade s druhou Kazaňou 3:4.

Hostia strhli víťazstvo na svoju stranu v poslednej tretine, keď najprv svojim druhým gólom v zápase vyrovnal na 3:3 český útočník Jiří Sekáč a už o dve minúty doklepol v presilovke puk do odkrytej časti bránky Rob Klinkhammer.

Hráči CSKA zdolali súpera z Petrohradu aj po tretí raz v sezóne, keď v sobotu zvíťazili 3:1. Moskovčania tak natiahli víťaznú šnúru na dvanásť stretnutí.

KHL 2018/2019 - sobota:

Metallurg Magnitogorsk - Neftechimik Nižnekamsk 4:3 pp (1:0, 2:3, 0:0 - 1:0)
Góly:
3. Bulíř, 21. Antipin, 38. Bulíř, 62. Ellison - 23. Galimov, 24. Arkalov, 40. Nättinen

Traktor Čelabinsk - Torpedo Nižnij Novgorod 3:5 (1:0, 1:3, 1:2)
Góly: 19. Bailen, 25. Stoa, 54. Jerofejev - 34. Calof, 36. Holm, 37. Holm, 51. Calof, 60. Miele

Avtomobilist Jekaterinburg - Ak Bars Kazaň 3:4 (0:0, 3:2, 0:2)
Góly: 27. Sexton, 32. Gurkin, 40. Dawes - 21. Sekáč, 36. Postma, 50. Sekáč, 52. Klinkhammer

CSKA Moskva - SKA Patrohrad 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Góly: 40. Slepyšev, 45. Grigorenko, 59. Telegin - 8. Prochorkin

Severstaľ Čerepovec - Dinamo Moskva 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Góly: 34. Stránský - 28. a 50. Nikulin

Domov»Hokej»KHL»Jekaterinburg prehral v šlágri na domácom ľade, Kazaň otočila v poslednej tretine