Hráči Stade de Reims - ilustračná fotografia.
Hráči Stade de Reims - ilustračná fotografia. (Autor: Michel Euler SITA/AP)
SITA|15. dec 2018 o 22:16

Pozrite si výsledok sobotňajšieho zápasu francúzskej najvyššej súťaže.

REIMS. Futbalisti tímu Stade de Reims zvíťazili v jedinom sobotňajšom zápase 18. kola najvyššej francúzskej súťaže nad Štrasburgom tesne 2:1.

Po prvom polčase viedli domáci najtesnejším rozdielom, už v šiestej minúte skóroval Moussa Doumbia. Hostia vyrovnali zásluhou Adriena Thomassona krátko po návrate zo šatní, ale napokon nebodovali.

O triumfe domácich rozhodol, po dvoch minútach strávených na trávniku, presnou strelou z priameho kopu Mathieu Cafaro.

Mužstvo Reims si v tabuľke polepšilo, preskočilo aj Štrasburg a patrí mu priebežné ôsme miesto.

Ligue 1 2018/2019 - 18. kolo - sobota:

Reims - Štrasburg 2:1 (1:0)
Góly: 6. Doumbia, 65. Cafaro - 48. Thomasson

Stretnutia Dijon - Paríž Saint-Germain, Amiens - Angers a Nantes - Montpellier odložili z bezpečnostných dôvodov.

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Reims zdolal na domácej pôde Štrasburg, ostatné zápasy odložili z bezpečnostných dôvodov